ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот kuka5 » 10 Мар 2010, 00:12

Сега ти чети 192 ;) и ти казах, не пробутвай витамини.
Когато се проговори за тая среща и то само като слух, от рода на" май ...еди какво си", използвах възможността да говоря с ИП, поради факта, че звънна на телефона на нашето дружество, защото преди това през деня друг човек го търси от същия тел., та в този разговор попитах каква е тази среща и дали въобще има такова нещо. Въпросният човек с известната си хлъзгавост започна да ми обяснява, как няколко дружества от еди къде си го поканили на среща и т.н и т.н и накрая поради неудобство ме покани да дойда и аз. Как ме кани, като той не организатор??????? Защо ме кани в 18.00 ч за утре на няколко стотин километра??????? Някакси все въпроси от типа "питам и отговор не искам", а.
Как може да вярвате на такъв човек, или сте мазохисти или.....
Имам феноменална памет и мога да ти предам целия разговор дословно, за което мога даже и да се закълна, защото за разлика от гуруту ви имам чест. С въпросния човек съм имал няколко сериозни разговоа, във всичките ме излъга :!: :!: :!: :!: :?: :?: :twisted:
kuka5
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 96
Регистриран на: 17 Ное 2009, 22:35

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот konrad » 10 Мар 2010, 00:21

Колега STO92 можеш ли,да ми кажеш,защо организаторите на "приятелската" среща в гр.Дряхово
на 24.10.2009г, отсъстваха от редовното заседанието на УС в гр.София предият ден?
Какви бяха причините да откажат участие в заседанието,след като то беше обявено 25-26 предварително?
konrad
Нов
Нов
 
Мнения: 9
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 12:12

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот STO92 » 10 Мар 2010, 00:24

kuka5 написа:Сега ти чети 192 ;) и ти казах, не пробутвай витамини.
Когато се проговори за тая среща и то само като слух, от рода на" май ...еди какво си", използвах възможността да говоря с ИП, поради факта, че звънна на телефона на нашето дружество, защото преди това през деня друг човек го търси от същия тел., та в този разговор попитах каква е тази среща и дали въобще има такова нещо. Въпросният човек с известната си хлъзгавост започна да ми обяснява, как няколко дружества от еди къде си го поканили на среща и т.н и т.н и накрая поради неудобство ме покани да дойда и аз. Как ме кани, като той не организатор??????? Защо ме кани в 18.00 ч за утре на няколко стотин километра??????? Някакси все въпроси от типа "питам и отговор не искам", а.
Как може да вярвате на такъв човек, или сте мазохисти или.....
Имам феноменална памет и мога да ти предам целия разговор дословно, за което мога даже и да се закълна, защото за разлика от гуруту ви имам чест. С въпросния човек съм имал няколко сериозни разговоа, във всичките ме излъга :!: :!: :!: :!: :?: :?: :twisted:


Аз мисля, че тук можеш спокойно да обявиш лъжите с необходимите факти и аргументи, а иначе много до сега са слуховете и преразказите !!!
Съобщението е от 22, а ти пишеш, че си говорил с него на 23 - така ли е, или бъркам ?
Последна промяна STO92 на 10 Мар 2010, 00:27, променена общо 1 път
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот STO92 » 10 Мар 2010, 00:26

konrad написа:Колега STO92 можеш ли,да ми кажеш,защо организаторите на "приятелската" среща в гр.Дряхово
на 24.10.2009г, отсъстваха от редовното заседанието на УС в гр.София предият ден?
Какви бяха причините да откажат участие в заседанието,след като то беше обявено 25-26 предварително?


[22.10.2009 г. 21:21:24] valio_dr каза: Някой ще ме осветли ли ?
[22.10.2009 г. 21:21:46] valio_dr каза: Какво ще има в Дряново , какво ще става в София?
[22.10.2009 г. 21:24:37] Лукан Лазарски каза: Здравейте!
Колеги, по настояване на голяма част от редови членове в СД в България, подчертавам, че не са само СД от Североизточна България както е изнесено във външните форуми, във връзка с възникнали организационни проблеми в СФС организираме среща на 24.10.2009г. от 10:00 ч. в гр.Дряново, в хотел на Строителни войски. Считайте се за поканени Колеги, считайте се за поканени Вие, председателите на всички СД, за които отговаряте и редови членове от тях, желаещи да присъстват. Наложи се да Ви поканя по този начин, поради отказ да се качи на официалния сайт на СФСМВР. М.Кротнева.
[22.10.2009 г. 21:24:56] Лукан Лазарски каза: Валка това получих от Кротнева днес на имейла си
[22.10.2009 г. 21:25:44] Силвия каза: ами аз защо не съм го получила
[22.10.2009 г. 21:26:09] Лукан Лазарски каза: Силве да ти го пратяли?
[22.10.2009 г. 21:26:24] Силвия каза: ами аз го прочетох и се чувствам поканена
[22.10.2009 г. 21:27:01] valio_dr каза: благодаря ти Лъки

Поради това горе !!! ;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот kuka5 » 10 Мар 2010, 00:35

Ти или не можеш или не искаш да ме разбереш, но пък защо ли аз да ти променям мирогледа. Щом си завил на някъде, приятен път и успех в живота. Като те гледам ти май наистина вярваш в дядо коледа/поне на брада го докарва/.
kuka5
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 96
Регистриран на: 17 Ное 2009, 22:35

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот osata » 10 Мар 2010, 00:48

Да вземем да правим един стъклен прозрачен биг брадър ли? ;)

Изображение
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот SFS » 10 Мар 2010, 01:14

Това повече ви харесва...ама въпроса е, че без да им харесва на платците ще потъне..
Изображение
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот малкия » 10 Мар 2010, 12:07

STO92 написа:Аз пък си мисля, че когато има подобен момент няма да има значение г-н Попов какво точно мислите Вие и с кой Ви е приятно или неприятно да комуникирате. Една от основните причини която и КАМИКАДЗЕ Ви посочва е че при срещата в Дряново се получи същото - нямаше значение какво ще се каже или обяснява, дали ще е за добро, дали ще запази изграденото - просто ден преди това се беше решило всичко защото той се казва Павлов................
И кука 5 провери и ще се убедиш, че около 60% от присъстващите в Дряново бяха и организатори на ИФС и ИНК - никога не казвай никога !!! ;)

Напълно съм съгласен. Значение има (поне за мен) какво точно мислят и с кого им е приятно или неприятно да комуникират болшинството от членовете на Федерацията. През декември представителите на това болшинство доста безапелационно изразиха някои свои мисли.
Другото, на което не е зле да обърнете внимание, колега, е това че когато в една организация се очертава криза, неформалните срещи и разговори (като тази в Дряново) може и да имат своето място. Но казването, обясняването и запазването на изграденото се правят на официалните форуми на тази организация. Заради срещата в Дряново тогавашният председател пренебрегна насрочено доста преди това заседание на УС. По същия начин пренебрегна и извънредните ФС и НК. Съжалявам, колега, но Федерацията си има демократично избрани органи на управление (както ги имаше и тогава) и по време на тяхната работа е редно да се вземат решения. Не на неформални срещи, които май така и не се разбра как, от кого и защо са организирани.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот камикадзе » 10 Мар 2010, 12:34

lasthero написа:
Рънърса написа:
lasthero написа:"Лигитимните" толкова сте прозрачни, че чак сте невидими вече... :lol:


лигитмни ако е правилно изписано, то аз съм професор лингвист


Корена на използваното от мен определение "лигитимни" е думата лиги и имам предвид храчки и орални секрети, "професоре", защото вие нищо друго не правите освен да плюете.


Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ
от lasthero » Вчера, , 21:51

стоянчо гун(ман)галчо, що не си седиш на цензура, а звъниш без да те натискат. Я, бягай да ти сложат и на теб "лигитимно" печатче на цензура, както на твоя приятел на плешивата празна тиква.
От прозрачност "лигитимните" станахте невидими!

Много добър речник имате г-н Мазнев!? :roll:
Цензура-PoliceBG
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот Бай Ставри » 10 Мар 2010, 19:38

:oops: Простете за моята безпросветност.... :oops:

Изображение Аз обикновения папуас искам да попитам прочутия учЕн, синдикалист, юрист, ІТ специалист, лингвист, финансист, Главен манипулатор на републиката и всичколог проф. lasthero да отговори ако може на мен и останалите папуаси Изображение Изображение колко е 2/3 от 119? ;) Предполагам, че въпросът ми няма да го затрудни... Изображение

Предварително благодаря !
Бай Ставри
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 86
Регистриран на: 24 Яну 2010, 12:28

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта