Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот Lord » 16 Ное 2009, 22:29

SFS написа:... Вината си е само във вас в материала, който има в МВР.
А за крив материал данакоплатеца няма пари.
Това е толкова просто и логично!


Айде още месии! :lol: Ти, нали не Му беше фен, бе пич?! :mrgreen: Нищо, нищо, карай нататък, ние сме свикнали... ;) :D
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот SFS » 16 Ное 2009, 22:32

Глупако, тези думи не са на Бойко тиквата....това са думи на поета Йосиф Петров, който ги е изрекал още преди 20 години от трибуната на народното събрание в този конспект...
ама нали и гората е кленова...та нещата са още по скапани..
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот SFS » 16 Ное 2009, 22:37

Изображение

Този да ти прилича на Тикавата?????????

Позорно е да има толкова невежи хора на които някой да им плаща........
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот Lord » 16 Ное 2009, 22:39

SFS написа:Глупако, тези думи не са на Бойко тиквата....това са думи на поета Йосиф Петров, който ги е изрекал още ........


Не е така, умнико, Й. Петров всъщност е цитирал учителя Йода, когото аз съм обучавал, бяха съвипускници с Лао Дзъ... и...така, всичко е спирала, връща се винаги в началото, но в същото време продължаваща напред, умнико...и, избягвай да даваш квалификации, защото не всички във форума реагират, като мен, умнико!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот SFS » 16 Ное 2009, 22:42

Освен това тази риторика съм я привеждал и препращал като писания в продължение на 5 години по всевъзможни форуми и места а Тиквата отиде в чикаго, където е пълно с мисзерници от неговия ранг и вестниците я лепнаха на неговата уста. Та той няма глава да роди такова нещо, той няма мисъл, логични изводи за негио са сложно упражнение...има памет копи пейстни ама какво да ги обеснявам тези неща на негоподобни...
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот osata » 16 Ное 2009, 22:45

SFS написа:...има памет копи пейстни ама какво да ги обеснявам тези неща на негоподобни...


Според мен save as е по-добър вариант ;)
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот SFS » 16 Ное 2009, 22:46

Преди Лао Дзъ да си прокламира умнотиите има една книга, която ги е казала хиляди години преди него...те са написани от един на когото му ги е диктувал Единствения...и всички останали измишльотини са сътворени за да ви водят за носъ, като теленца...
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот Lord » 16 Ное 2009, 22:51

SFS написа:...има памет копи пейстни ама какво да ги обеснявам тези неща на негоподобни...

Ако те чета правилно, в този цитат се опитваш да ме наречеш тиква, ако е така съм длъжен да бъда и аз откровен приятелю, което ми вменява да ти кажа, че отдавна знам, че си нещастник, но понеже съм наистина състрадателен човек ще спра до тук. Пък и винаги съм бил личност, съпричастна към хората в неравностойно положение! Въпреки всичко аз съм с вас, каквото е възможно ще направя!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот SFS » 16 Ное 2009, 22:56

osata написа:
SFS написа:...има памет копи пейстни ама какво да ги обеснявам тези неща на негоподобни...


Според мен save as е по-добър вариант ;)



Приема се но не защото е точно а защото си разбрал...а едва ли можеш да разбереш, че рационалността на този, който подкрепяш не е градивна и няма да реши никакви проблеми, защото той не решава нито източника им, нито поправя пътищата по които ще протичат функциите на системита на системата и условията за тяхната несмешаемост и взаимодействие а замазва рани, лекува следствия, като запазва и предпазва причинителите.
Изобщо никакви наенки няма в онова, което се иска за да се оправи нещо. Напротив, неговите хора махат лапи хаотично и единствения успех е както е бил винаги откакто съм попаднал в тази система да представят нещата на слепите и глухите ъакава каквато биха искали да видят те самите за да се самозблудят и да си вярват.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот SFS » 16 Ное 2009, 23:00

Lord написа:
SFS написа:...има памет копи пейстни ама какво да ги обеснявам тези неща на негоподобни...

Ако те чета правилно, в този цитат се опитваш да ме наречеш тиква, ако е така съм длъжен да бъда и аз откровен приятелю, което ми вменява да ти кажа, че отдавна знам, че си нещастник, но понеже съм наистина състрадателен човек ще спра до тук. Пък и винаги съм бил личност, съпричастна към хората в неравностойно положение! Въпреки всичко аз съм с вас, каквото е възможно ще направя!



Щастлив съм!
Единственото ми нещастие е, че съдбата ме натика в този кенеф МВР от който успях рано да се откопча и напусна.
Сега се занимавам да го превърна в нормален инструмент, който да защитава малцината от огромната маса червеи на територията, която се превива, сплита, хлъзга за поредното изсрано лайно на някой дебел мазен задник
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта