Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот Raptor » 19 Ное 2009, 13:54

Спри се, бе човек!
Излагаш се, сам се правиш на клоун, а после другите сме ти виновни! Ако очакваш някой да ти се върже и да започнат безкрайни спорове - сбъркал си!
В крайна сметка оплеска и тази тема!
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот камикадзе » 19 Ное 2009, 14:06

Клоуните са други.Тези,които сега са УС преди това работеха със слухове,интриги и подмолни игри.Първото събиране на председателите на СД в С.Загора се пусна слух,че Русев е взел комисионна за телефоните,а Тихомир пари за наетата зала.Някой нещо доказа ли?Лазарски взимал комисионни при изработката на тениските с логото на СФС,доказа ли се?Да продължавам ли още?Това всичкото не е пускано като информация от мен,теб или други пишещи,а от членове на УС-бевши и настоящи!
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот малкия » 19 Ное 2009, 14:11

Или докажи твърденията си, или ще те обявя за лъжец. Защото, доколкото знам, бивши членове на УС нямат нищо общо с цитираните от теб слухове. Настоящи, доколкото ми е известно - също. Та опитай с имена, а не общо. В противен случай, както казах, ще те смятам за лъжец.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот камикадзе » 19 Ное 2009, 14:21

Малкия,знаеш ли кой пусна слух,че си от член на БКП,ВМРО?Този в момента е в УС!Друг"пишещ брат и съратник"го подкрепяше в"стаи,коридори" и т.н.Знаеш ли кой казваше и пишеше,че Русев е взел комисионна от"Вивател"?Този също е в УС.
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот Макараджийски » 19 Ное 2009, 14:36

Камикадзе,мисля,че тези неща трябва да ги пишеш във темата"Факти"
или действително,ще се съглася,че си човек,който само хвърля помия върху хората ,даже по-лошо,нарочно го правиш,щото си хейтър! И си използван за "маша" да оптниш името на колегите си,дръзнали да се опълчат на меверейците!
2.14........Текстовете ми са обект на авторското право и ползването им без мое разрешение е нежелано!......Не съм давал право на никого да ме цитира!
Всички прилики със събития и лица,във постовете ми са случайни!
Аватар
Макараджийски
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 35
Регистриран на: 16 Ное 2009, 11:39

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот камикадзе » 19 Ное 2009, 14:39

Малкия,кажи ми как да имам вяра в този УС?Кажи ми колко време ще просъществува и този УС,в който членовете мислят едно,говорят друго и вършат..........?
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот Макараджийски » 19 Ное 2009, 14:42

камикадзе написа:Малкия,кажи ми как да имам вяра в този УС?Кажи ми колко време ще просъществува и този УС,в който членовете мислят едно,говорят друго и вършат..........?


Ми отиди в другия синдикат,щом не вярваш във този!И там членуват хора! :lol:
2.14........Текстовете ми са обект на авторското право и ползването им без мое разрешение е нежелано!......Не съм давал право на никого да ме цитира!
Всички прилики със събития и лица,във постовете ми са случайни!
Аватар
Макараджийски
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 35
Регистриран на: 16 Ное 2009, 11:39

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот камикадзе » 19 Ное 2009, 14:46

Макараджийски, пиша тук,защото това е следващото ръководство на СФС,което ни смачка тотално.
Мисля,че доста трябва да си отговорят на това:
камикадзе написа:Малкия,знаеш ли кой пусна слух,че си от член на БКП,ВМРО?Този в момента е в УС!Друг"пишещ брат и съратник"го подкрепяше в"стаи,коридори" и т.н.Знаеш ли кой казваше и пишеше,че Русев е взел комисионна от"Вивател"?Този също е в УС.


Маша на някой не съм,а помията други я изляха и затова сме на този хал!Разделяй и владей!
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот камикадзе » 19 Ное 2009, 14:55

Предпочитам да напусна,от колкото да обикалям по други синдикати.А и не бягам от проблеми.В крайна сметка 15 000 души излезнахме за едно и няма да се откажа заради 10-15 души!
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот малкия » 19 Ное 2009, 15:59

камикадзе написа:Малкия,знаеш ли кой пусна слух,че си от член на БКП,ВМРО?Този в момента е в УС!Друг"пишещ брат и съратник"го подкрепяше в"стаи,коридори" и т.н.Знаеш ли кой казваше и пишеше,че Русев е взел комисионна от"Вивател"?Този също е в УС.


Не знам къде и кога е "пуснат" първият слух. А си имам и принцип да не опровергавам слухове. Специално за този (повтарям, не ми е известно кой, кога и къде го е пуснал) ще направя едно изключение - но пред делегатите на Националната конференция.
За втория слух мисля, че някой се извини.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта