Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот SFS » 17 Ное 2009, 16:45

Айде пак поредния шлифован или същия с пременен ник. Тази територия наистина ли е толкова напълнена с такава огромна концентрация на толкова елементарни елементи?
Трудно ще си отговоря при положение, че пиша с разпознаваема идентификация и отговарям на такива камикадзета. Всъщност тяхната цел не е спор с мен а наливане отрова в неориентирани, отровени от пропагандата им с която зашеметяват хората сякаш са риби.
За мен родината и родното място обхваща една територия от една махала и най много от едно село. Родната къща, родната улица, семейството, родата, комшиите, първото училище, първия учител, първата детска любов...
Колко от вас са останали около тези символи на първото посрещане и усмисляне на заобикалящата ви действителност. На колко от вас живота е предложил това и колко от онези в махалата цигани, които го имат в процентно най много са щасливи от този факт?
Всички останали миграции са вече вариянт на това което вие наричате бягство. Хем да бягаш от нещо лошо, хем да търсиш едновременно с това нещо хубаво. Ами значи не ти е било хубаво или по логиката на поредния ник някой е бягал от родните се места защото му е било хубаво!?? Не се бяга от хубаво и вашите бащи не са отишли в града по фабриките защото им е било хубаво. Те също ли са бегълци търсещи на хлябна мекото и на работата лекото.
Това са простотии на ограничената личност в която берлинската стена не е паднала в главата им, личности които разглеждат себе си като оФце и държавата като кошара. А изглежда най въртоглавите шилета са в милицията, която се прекръсти на полиция по образ и подобие на партията, която я облада и се прекръсти, смени кожата си но не и нрава си вълчи.
От тук трябва да започне всеки един от вас. От себе си трябва да започне и когато станете достаъчно такива, заедно ще можете повече. Тогава разни тикви, заобиколени от троскоти и папрати няма да ви правят на маймуни. Тогава всеки един от вас, един до друг ще сте онова, което се нарича полиция и система в която кадрите не решават нищо а вършат своята работа така, че и Боко тиквата да бъде захапан от машината при положение, че мирзмата му е бандитска да бъде смлян от нея и само Господ да е този, който да може да го спаси.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот Raptor » 17 Ное 2009, 21:22

SFS написа:Айде пак поредния шлифован или същия с пременен ник ....

:!: :lol: :idea:
Личи си, че имаш скрити заложби ...
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот Макараджийски » 18 Ное 2009, 01:47

"Това са простотии на ограничената личност в която берлинската стена не е паднала в главата им, личности които разглеждат себе си като оФце и държавата като кошара."............

Що на тебе берлинската стена ли ти падна на главата,та си се осъзнал и си щукнал от България?
То в това милиционерско училище, знаем кои приемаха!И мислмя и ти си учил там и си го завършил :lol:
2.14........Текстовете ми са обект на авторското право и ползването им без мое разрешение е нежелано!......Не съм давал право на никого да ме цитира!
Всички прилики със събития и лица,във постовете ми са случайни!
Аватар
Макараджийски
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 35
Регистриран на: 16 Ное 2009, 11:39

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот SFS » 18 Ное 2009, 17:23

Това сме го дъфкали и ако има някой нов човек във фоума, който иска да разбере позицията ми по този въпрос може да ме запита. Инак няма смисъл да се постотявам макар и да сън Сто-ни :!:
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот SYNOPTIK » 18 Ное 2009, 19:17

Макараджийски написа:То в това милиционерско училище, знаем кои приемаха!И мислмя и ти си учил там и си го завършил

Не мисля,че критерият за милиционерското училище преди 1989 година е бил занижен,и са се приемали само и единствено,"верни на партията" синове...
Всъщност критерият и за там,и за АМВР в Симеоново,и за постъпване в МВР като цяло,винаги е бил достатъчно висок.
Критерият рязко падна 1990-1992,1993 година,когато лично на нас ни се молеха,буквално,да не напускаме...
Длъжен съм да кажа,че не съм учил в Пазарджик !
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот SFS » 18 Ное 2009, 21:51

Разглеждайки сега от разтояние на времето кадрите, които се приемаха в СМУ мога да кажа, че там трудно се допускаха "грешки" като мен. Само, че разглеждайки историта и онова, което тя осъди и призна като несъстоятелно ще излезе, че грешките са били верни а "верните" са били грешки. Т. е. всички онези които са били щателно проучвани и са отговаряли на условията да могат да служат на онази репресивна селективна и избирателна система трудно могат да се приспособят на изискванията на днешния ден за един друг тип изпълнител или ръководител в полиция в нормална държава
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот Raptor » 18 Ное 2009, 22:03

SFS написа: ...там трудно се допускаха "грешки" като мен. ...

СПЕЦНАЗ никога не може да бъде грешка! :D
Без майтап - СПЕЦНАЗ не е просто една емблема на униформата! Това е състояние на духа! :!:
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот Макараджийски » 19 Ное 2009, 13:13

Ауууууууууууууу!Ма това бил Стони!
ООО Великиииии Стони!
мога да кажа ,че това не са твой думи,тези тиради,които ги качваш наляво и надясно,са преписвани от тебе!
И ще ти обясня защо!С тебе сме разговаряли по скайпа,и аз много добре си спомням гласа ти и това което каза тогава.После ,чел съм твой разговори със други хора които са били и сега са в УС на новия синдикат!
И никога,ама никога това което казваш,не съавпада по никакъв начин със твоето истинско мислене и писане!
Затова ставаш тука за присмех на хората!
А,обидните епитети,които отправяш към участниците във форума,показаха,че ........... :lol: :lol: :lol:
2.14........Текстовете ми са обект на авторското право и ползването им без мое разрешение е нежелано!......Не съм давал право на никого да ме цитира!
Всички прилики със събития и лица,във постовете ми са случайни!
Аватар
Макараджийски
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 35
Регистриран на: 16 Ное 2009, 11:39

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот камикадзе » 19 Ное 2009, 13:29

[ :oops:
Последна промяна камикадзе на 19 Ное 2009, 13:56, променена общо 2 пъти
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот Макараджийски » 19 Ное 2009, 13:42

Колега,Камикадзе,щи Ви помоля да не използвате постовете ми за пропаганда и "очерняне"! като ги цитирате!
2.14........Текстовете ми са обект на авторското право и ползването им без мое разрешение е нежелано!......Не съм давал право на никого да ме цитира!
Всички прилики със събития и лица,във постовете ми са случайни!
Аватар
Макараджийски
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 35
Регистриран на: 16 Ное 2009, 11:39

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта