Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот малкия » 19 Ное 2009, 16:04

камикадзе написа:Малкия,кажи ми как да имам вяра в този УС?Кажи ми колко време ще просъществува и този УС,в който членовете мислят едно,говорят друго и вършат..........?


Веднага мога да ти кажа - до Националната конференция, която, както и двамата знаем, е насрочена за 19.12. На нея делегатите ще си кажат думата по въпроса. Свикнал съм да приемам и изпълнявам решенията на органите, от чиято компетентност е да ги вземат, независимо дали тези решения ми харесват или не. Така че това, което реши Конференцията, за мен ще бъде закон (стига да не противоречи на законите на страната). Глас народен - глас Божи, нали се сещаш?
Това последното май трябва да си го добавя в подписа...

П.П.
Между другото искам да повторя нещо, което винаги съм твърдял - мястото за решаване на проблемите ни не е тук. Подходящото място е ФС и НК.
Последна промяна малкия на 19 Ное 2009, 16:07, променена общо 1 път
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот SFS » 19 Ное 2009, 17:08

Наистина на ФС и НК и в работните срещи на УС трябва да се взимат решенията. Но по форумите трябва да се коментират нещата. А предприетите действия да се предварително да се изнасят на сайта и постват по форумите за дискусии. После идват решенията. После тези решения отново да се изнасят в сайтовете и форумите за дискусия. тези дискусии да стават не от скрили се зад никовете си полицаи а всеки зад името си и снимката си...така както ще се яви на НК,ФС или в УС...да не би там да сте с качулки и при закрити врати?????
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот osata » 19 Ное 2009, 23:42

И отново отиваме към идеята, да има специален сайт на сфс - официален, където да има 3 ранга потребители - ръководство на сфс, членове на сфс, всички останали. Да има ниво на достъп за трите групи, да се решава и вижда всичко от членовете, според достъпа до данни, Да не говорим, че може и онлайн гласуване, обсъждане и т.н. да се направи - само се замислете една НК колко пари струва - а всичко НОВАТОРСКИ може да се направи във форума на сайта. Определя се часови интервал, спазва се определен ред, технологиите са напред - може и картина, и звук ..... а това спестява пари и време. Молете се на 19.12 да не вали много сняг - и се пазете на пътя. Може би лошото време зимата ще ни напомни, че сфс беше създаден чрез новаторски организирани протести! А печеливш ход не се сменя!!!
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот Макараджийски » 20 Ное 2009, 01:30

Напълно подържам осата!
1.Ръководство,включва председатели, УС и ФКК
2.Други членове на СФС
3.И други посетители на форума или сайта
2.14........Текстовете ми са обект на авторското право и ползването им без мое разрешение е нежелано!......Не съм давал право на никого да ме цитира!
Всички прилики със събития и лица,във постовете ми са случайни!
Аватар
Макараджийски
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 35
Регистриран на: 16 Ное 2009, 11:39

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот камикадзе » 20 Ное 2009, 11:39

Оса,имам само една забележка,да не се делим на рангове и прочие.УС нека си имат едно ниво,защото ще им е нужно спокоствие при обсъждане и вземане на решения.Доста работа ще имат,но ще трябва да свеждат информацията своевременно до членовете.
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот SFS » 20 Ное 2009, 16:46

Наистина си имам работа с малоумци..
Ти им казваш, говориш, повтаряш, псуваш, викаш, крещиш, че не УС и председатели са управляващите а са ИЗПЪЛНИТЕЛИТЕ на членовете на синдиката, които са им началници а те пак продължават...абе вие да не би да сте зомбиране бе..какво ви има бре, болни ли сте, глухи ли сте...какво толкова има в простото нещо да проумееш, че тези които се избират не се избират за да им създаваме условия да са на тихо и спокойно място да "работят и мислят".
Тези там се поставят на топа на устата и хората които са членове ги изтрелват на тапаците по хралупите за да им затровтя здравето, че трябва да вземат да рабортят.
Толкова е прост, толкова елементарно но явно уврежданията са НЕПОПРАВИМи.
Пак ерархиои, пак схеми за отделяне на нива..
Осата, теб да не са ти дали някакви пари под масата бре аланколу?
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Отстраниха ръководството на МВР-синдиката

Мнениеот Sir Humphrey » 20 Ное 2009, 20:15

Стони, това е абсолютният манталитет на българския служител от публичния сектор. Няма значение дали ще е общински, държавен или какъвто и да било друг. Той е убеден, че обществото му е длъжно. Че обществото съществува по негова воля и е продукт на неговите усилия.

Промяната на тоя манталитет може да отнеме десетилетия.
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Предишна

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта