За форумната етика! Или кой кой е?

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 08 Май 2010, 20:18

малкия написа:
Лъчезар Серафимов написа: Писал съм това, което мисля. Ако някой мисли, че съм обидил човек от форума или ако той пряко се смята за обиден от мен нека ме цитира?


А какъв е смисълът да Ви цитира някой, г-н Серафимов?
След постинга ви, който помествам по-долу, се бях зарекъл повече да не отговарям на каквото и да е, писано от Вас. Не съм променил решението си. Правя това изключение само поради една причина. Да Ви кажа, че "пишейки това, което мислите", Вие наистина обиждате не само хора от форума, но и такива, които не участват в него и, следователно, не могат да се защитят. Това по-долу е само един пример. И ако Вие наистина смятате, че неподкрепените с факти твърдения в него не са обидни (и то не само за един човек), значи единият от двама ни е голям глупак.

kapandura написа:Re: Искам да стана полицай

от малкия » 18 Фев 2009, 19:17
mrBeckham написа:
:D
това ми хареса!
от теб ще стане добър началник, поне имаш чувство за хумор...
хора, които са завършили там, уж на ШЕГА споделят че ти трябват
около 5 хилядарки, ама уж на ШЕГА го казват.
ДОБРЕ ЧЕ СА ШЕГИТЕ, ДА СЕ КАЗВАТ ИСТИНИТЕ!!!

Колега, дъщеря ми завършва тази година АМВР. Не ми е известно да е дала и стотинка.
Не зная кой какво е казал, но в моя случай можеш да си сигурен, че получаваш информация от първа ръка.
Някой може и да е плащал, не твърдя, че няма такива. Твърдя, че има такива, които не са плащали.

Валентине май и синът ти ще завърши АМВР?
Хора силно зависими от системата неможе да са част от ръководството на синдикат!
Хора, които лъжат пред представители на СД в ИНК и не само също.
Валентине.
Създадохте този "Протест" с цел да се легитимирате, ти щото и останалите участвали в ССП да се върнат във въпросния/и не само това/. Някои от вас влязоха в УС, за да се "застраховат" от уволнение, други за лично облагодетелстване, а трети просто за да ги дават по телевизията /и не само това/. На никой от вас не му пука за служителите в МВР, или ако е така, то е с малки изключения.
Радвайте се държавни служители синдикатите на МВР спряха намаляването на възнагражденията Ви.

Бах! някой, г-н Серафимов?
Жив и здрав да си и ВМРО ;)
Радвам се, че хората видяха, тоест стана им ясно каква "манджа" сте забъркали.
Re: СФСМВР в Съвета за социално партньорство в МВР

от Лъчезар Серафимов » 07 Май 2010, 23:26
От средата на 2011 г. се предвижда още увеличаване на осигурителния стаж за работещите в МВР и кадровите военнослужещи. Те ще се пенсионират след 30 години общ стаж, от които 20 трябва да са в системата на сигурността и отбраната. В момента изискването за общ стаж е 25 години, а това за длъжността е 16 г. и 8 месеца.
Ако това не е вярно, както и това, че ще се премахнат 20-те заплати при пенсиониране от МВР, тогава пресцентъра на МВР нека го отрече.

Аре вземи отговори по-добре на тоя въпрос!!!
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 08 Май 2010, 21:11

Отговора ще бъде от рода...
Може би защото, въпреки всичко и наложително, поради което е крайно необходимо , също да се използва начина, който е необходим за създаването на истински качествено създадени и определено нужни и крайно необходими варианти.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 08 Май 2010, 21:23

малкия написа:
Лъчезар Серафимов написа: Писал съм това, което мисля. Ако някой мисли, че съм обидил човек от форума или ако той пряко се смята за обиден от мен нека ме цитира?


А какъв е смисълът да Ви цитира някой, г-н Серафимов?
След постинга ви, който помествам по-долу, се бях зарекъл повече да не отговарям на каквото и да е, писано от Вас. Не съм променил решението си. Правя това изключение само поради една причина. Да Ви кажа, че "пишейки това, което мислите", Вие наистина обиждате не само хора от форума, но и такива, които не участват в него и, следователно, не могат да се защитят. Това по-долу е само един пример. И ако Вие наистина смятате, че неподкрепените с факти твърдения в него не са обидни (и то не само за един човек), значи единият от двама ни е голям глупак.

kapandura написа:Re: Искам да стана полицай

от малкия » 18 Фев 2009, 19:17
mrBeckham написа:
:D
това ми хареса!
от теб ще стане добър началник, поне имаш чувство за хумор...
хора, които са завършили там, уж на ШЕГА споделят че ти трябват
около 5 хилядарки, ама уж на ШЕГА го казват.
ДОБРЕ ЧЕ СА ШЕГИТЕ, ДА СЕ КАЗВАТ ИСТИНИТЕ!!!

Колега, дъщеря ми завършва тази година АМВР. Не ми е известно да е дала и стотинка.
Не зная кой какво е казал, но в моя случай можеш да си сигурен, че получаваш информация от първа ръка.
Някой може и да е плащал, не твърдя, че няма такива. Твърдя, че има такива, които не са плащали.

Валентине май и синът ти ще завърши АМВР?
Хора силно зависими от системата неможе да са част от ръководството на синдикат!
Хора, които лъжат пред представители на СД в ИНК и не само също.
Валентине.
Създадохте този "Протест" с цел да се легитимирате, ти щото и останалите участвали в ССП да се върнат във въпросния/и не само това/. Някои от вас влязоха в УС, за да се "застраховат" от уволнение, други за лично облагодетелстване, а трети просто за да ги дават по телевизията /и не само това/. На никой от вас не му пука за служителите в МВР, или ако е така, то е с малки изключения.
Радвайте се държавни служители синдикатите на МВР спряха намаляването на възнагражденията Ви.

Ще си позволя да отправя първата обида.
АБЕ "ДЪРВО", чий го дири повече от година в ССП/МИНИСТЕРСТВОТО/ и администрацията на МВР в гр.София? КАКВО НАПРАВИ ТАМ? Хора къде са ви очите?
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот kuka5 » 08 Май 2010, 22:18

SFS написа:Кой си бре
анонимко...айде покажи се...да те видим .. :lol:

Мнението на чевените крадливи цепеници е за мен такова...защото знаят, че в живота си всичко съм постигал сам и то без да съм крал, лизал или слугувал :lol:

След задълбочен анализ на казаното от теб, стигнах до извода, че си забравил българския език и може би това е причината да не ти се разбира нищо.
В дълбока заблуда си, за червените крадливи цепеници/каквото и да значи това/, защото няма как да съм такъв/ако визираш мен разбира се, защото е трудно да ти се разбере/. Заварил съм много малко от комунизма, само 12 години, така че е трудно да съм такъв, а пък за крадлив и дума не може да става.
Не искам да продължавам да се конфронтирим с теб, защото няма смисъл.
Бъди жив и здрав и бъди позитивен. ;)


На Лъчо пожелавам същото и да спре с нападките, защото не е нито колегиално, нито е в рамките на доброто възпитание/а съм убеден, че не му липсва добро възпитание, просто го отдавам на емоциите/.

Спирам с мненията относно СФС, защото приемам нещата лично, който желае да обменяме мнения/но само градивни/ да пише на лична.
kuka5
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 96
Регистриран на: 17 Ное 2009, 22:35

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот малкия » 09 Май 2010, 09:41

Лъчезар Серафимов написа:Ще си позволя да отправя първата обида.
АБЕ "ДЪРВО", чий го дири повече от година в ССП/МИНИСТЕРСТВОТО/ и администрацията на МВР в гр.София? КАКВО НАПРАВИ ТАМ? Хора къде са ви очите?


Че не е първата, не е, ама нейсе...
Повече от година в министерството и администрацията? Още малко и на Марс ще ме пратите, г-н Серафимов.
Бъдете жив и здрав, май наистина нямаше смисъл да Ви отговарям. Е, простотията ходи по хората...
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Lord » 09 Май 2010, 14:18

Много преди да сме в настоящите си синдикални качества /аз не съм в такова/, сме в колегиални такива. Божа работа е, но никой от нас /служителите/ не знае къде може да осъмнем утре и да се наложи да си пазим гърба, нашия и на обикновените граждани - с бойно оръжие в ръка, с бойни патрони в пълнителя.
Та, предлагам да загърбим дребнотемието и суетата и да покажем, че сме хора с чест, достойнство и морал. Не отричам правото на дебат, вярвам, че в спора се раждала истината, нека има прозрачност, но нека поне сме колегиални в хода на дебата.
Предварително благодаря!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот малкия » 09 Май 2010, 16:15

Чест? Достойнство? Колегиалност?
Стига бе, Lord , я прочети пак по-горе...
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 09 Май 2010, 22:59

малкия написа:Чест? Достойнство? Колегиалност?
Стига бе, Lord , я прочети пак по-горе...

Каква чест и достойнство можеш да търсиш от лъжец, какъвто е ВМРО?
Въпросния човек излъга пред повече от 100човека, че няма нищо общо и не е имал с политическа партия.
Въпросния човек още на учредяването на СФСМВР и не само обяви, че няма да участва в ръководството на СФСМВР, след отпадането на служебно такова.
Въпросния повече от година бе в ССП и мълча.
Въпросния търси само лична изгода, както и още дузина от УС на СФСМВР.
Въпросния няма достойнство, наистина няма.
Лорде колегиалност от "омазани" не търси.
Най-неприятно ще ми е и ми е когато запитам...Прав ли бях?
Тоя ВМРО, заедно с няколко други съсипаха СФС, продадоха я.
На тяхната съвест ще тежи разбиването на тази организация, която организация се създаде тук в този форум, от нас. Не от Емил "човек", или от Мазнев"последния герой" или малкия "ВМРО".
Факт е, че на последния протест, то по-скоро е опит за такъв, се събраха едва 1000 служители на МВР и то след като правителството заяви, че ще намали възнагражденията ни, и с това подпомогна мащабността на въпросния.
Нека на ВМРО и радини тежи това на съвестта.
Относно обидата.
ВМРО, ти се обиждаш от истината май?
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Патиланчо » 10 Май 2010, 00:00

Простотията се размножава чрез хората , но лошото е че някои са по-добри гостоприемници !
Патиланчо
Нов
Нов
 
Мнения: 10
Регистриран на: 24 Ное 2009, 21:39

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 10 Май 2010, 00:18

Патиланчо написа:Простотията се размножава чрез хората , но лошото е че някои са по-добри гостоприемници !

Доста "изчерпателно" написано от "умния" човек.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта