За форумната етика! Или кой кой е?

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот SFS » 11 Май 2010, 15:54

Етика ли?
- козметика е това.
От самото създаване на форумите изтекоха толкова много простотии. Най напред простотиите бяха мои, останалите бяха сдържани и рядко си позволяваха да ме наричат ухапан от куче. Държаха се стегнато, моделирано, ограничено...просто триеха мнения когато преминавах неписаната граница, точно както са ги учили другарите от милицията. Те бяха войни и знаеха, че врага не спи и прави опит да навреди на "социалистическата им родина". Тогава министър беше Румен Петков (запалката) и такава и беше официалната неписана линия.
Бях сам и враг. Бях опасност някаква, която можеше да навреди на спокойствието на блатото в които всички се душеха и едвам дишаха. Често някой се самоубиваше за да се отърве от мъките но останалите продължаваха да го пазят зорко, докато се пропиваха всяк вечер и давеха мъките в пиянство.
Единствения шанс, който ми позволи и позволява все още да си пиша тук с вас е това, че днес няма как да ми се ограничи достъпа до свободната мрежа в която може всеки да оставя мненията си. Това беше и шанса, който след няколко месеца (война) събуди интереса на много хора. Посетиха интернет, зачетоха се и започнаха да разбират, че другите и останалите са май тези които тормозят родината им.
Голяма част от вас спраха да ме обиждат, наричат луд и каквото и да е от онова, което винаги са (знаели) за хора които говорят неразбрани, объркани за тях неща. Започнаха да ги разбират, естествено което означава за непоправимите в царството на блатото, че и те са полудели.
Сега лудите сме повече. Май сме много и освен това носят и пищоли.
Понякога става опасно. Но в блатото в което се душиш без да се нагушиш, какво опасно може да стане още по опасно. Няма такова, защото няма на къде. А когато една котка е опряна в стената, знаете на какво е способна.
Форума на Ан...ов ми изглежда като вашата преизподня в която се гърчите като дяволчета. Самия той се гърчи но проблема идва от там, че той и неговите дяволи се гърчат с обратен знак на това, което гърчи осата. И тук се намира вододела, които извежда едни от вас навън от там за да дойдат вече тук за да си вземат въздух и отново да се върнат там за да поогледат стиснали зъби и устни, щото трудно дишат в преизподнята. Обратно пък онези долу нагълтали бълвоч изплуват тук отвън в буферното място между МВР и света на хората със стиснати зъби за да се зъбят на всеки, който е дтъзнал да застане на терминала на фриито и бачка. За наш късмет и късмет на хората с модератори вече "полудели" според нормалните хора и полудели без кавички според ненормалните за мен без кавички хора като другаря Ан...ов от СКИАД.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот NANIOX » 11 Май 2010, 16:59

viruss написа:За форумната етика!
Или кой кой е?
Или кой работи най много, който говори най-много или който бачка.
Ето един известен форумен мърморко, който е отделил отново доста служебно време за да прочете какво пише във външните форуми-а те са три, после пък доста време е кълвал по копчетата на компютра си, мислил е, скубал се е и е родил едно мнение от 600 букви, което не казва нищо - просто си е изхабил времето с него, всъщност не,убил е малко служебно време.Ех, и на мен да ми плащаха така, щях да съм най-щастливият човек.Сигурно този форумен администратор е на длъжност инспектор че и по-нагоре, взема една хилядарка пари и си рови из интернет от служебния компютър, пуска си по цял ден публикации от пресата, говори си с другите във форума му, абе с една дума взема парички от мвр и нищо не прави - но, дори и да има съкращения,този специалист няма да бъде засегнат, някъде в някое градче, село, ще бъде съкратена бройката на на полицейския инспектор, някой оперативен ще бъде махнат, някакви си граждани ще останат без полицай, ще ги крадат, мамят, тероризират, трепят ноооо, най-важното е, че канцеларски мишки без дейност лутащи се цял ден по кафета, говорещи по телефона, ровейки в интернет ще бъдат оценени като най-нужният материал в МВР. Та майната и на форумната етика, майната му на кой кой е.Плюй се народе,плюй сеИ това са създатели на синдикат-най-мързеливите, но с поле за изява.



Виж сега ,аз да ти кажа нещо.Не те знам какво как и къде работиш,но като те гледам си голям критик и разбираш нещата.Затова ти предлагам да дойдеш една седмица да работиш с мен моята работа,и после да ми даваш оценки.................................АМАН ОТ ВСЕЗНАЙКОВЦИ :evil:
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Raptor » 11 Май 2010, 17:32

NANIOX написа:
viruss написа:За форумната етика!
Или кой кой е?
Или кой работи най много, който говори най-много или който бачка.
Ето един известен форумен мърморко, който е отделил отново доста служебно време за да прочете какво пише във външните форуми-а те са три, после пък доста време е кълвал по копчетата на компютра си, мислил е, скубал се е и е родил едно мнение от 600 букви, което не казва нищо - просто си е изхабил времето с него, всъщност не,убил е малко служебно време.Ех, и на мен да ми плащаха така, щях да съм най-щастливият човек.Сигурно този форумен администратор е на длъжност инспектор че и по-нагоре, взема една хилядарка пари и си рови из интернет от служебния компютър, пуска си по цял ден публикации от пресата, говори си с другите във форума му, абе с една дума взема парички от мвр и нищо не прави - но, дори и да има съкращения,този специалист няма да бъде засегнат, някъде в някое градче, село, ще бъде съкратена бройката на на полицейския инспектор, някой оперативен ще бъде махнат, някакви си граждани ще останат без полицай, ще ги крадат, мамят, тероризират, трепят ноооо, най-важното е, че канцеларски мишки без дейност лутащи се цял ден по кафета, говорещи по телефона, ровейки в интернет ще бъдат оценени като най-нужният материал в МВР. Та майната и на форумната етика, майната му на кой кой е.Плюй се народе,плюй сеИ това са създатели на синдикат-най-мързеливите, но с поле за изява.



Виж сега ,аз да ти кажа нещо.Не те знам какво как и къде работиш,но като те гледам си голям критик и разбираш нещата.Затова ти предлагам да дойдеш една седмица да работиш с мен моята работа,и после да ми даваш оценки.................................АМАН ОТ ВСЕЗНАЙКОВЦИ :evil:


NANIOX, мисля, че в случая става дума за съвсем конкретен човек, който едва ли има нещо общо със служебните животни като теб! /поне това става ясно от аватара и от постовете ти/
Много е странно . че се припознаваш, като цитираните в червено "лица". Не познавам нито теб, нито viruss-а, но за конкретния форумен администратор си имам някаква представа и те уверявам, че в случая едва ли става дума за колеги, като теб.
Вземам отношение по тази тема, защото въпросното лице напада конкретно екипа на PoliceBG и това е единствената причина да отговарям лично на твоя пост!
Явно не влизаш във вътрешния форум и за това си приел нещата така. Но с последното съм съгласен на 100% - наистина АМАН ОТ ВСЕЗНАЙКОВЦИ !
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот NANIOX » 11 Май 2010, 20:31

Raptor написа:
NANIOX написа:
viruss написа:За форумната етика!
Или кой кой е?
Или кой работи най много, който говори най-много или който бачка.
Ето един известен форумен мърморко, който е отделил отново доста служебно време за да прочете какво пише във външните форуми-а те са три, после пък доста време е кълвал по копчетата на компютра си, мислил е, скубал се е и е родил едно мнение от 600 букви, което не казва нищо - просто си е изхабил времето с него, всъщност не,убил е малко служебно време.Ех, и на мен да ми плащаха така, щях да съм най-щастливият човек.Сигурно този форумен администратор е на длъжност инспектор че и по-нагоре, взема една хилядарка пари и си рови из интернет от служебния компютър, пуска си по цял ден публикации от пресата, говори си с другите във форума му, абе с една дума взема парички от мвр и нищо не прави - но, дори и да има съкращения,този специалист няма да бъде засегнат, някъде в някое градче, село, ще бъде съкратена бройката на на полицейския инспектор, някой оперативен ще бъде махнат, някакви си граждани ще останат без полицай, ще ги крадат, мамят, тероризират, трепят ноооо, най-важното е, че канцеларски мишки без дейност лутащи се цял ден по кафета, говорещи по телефона, ровейки в интернет ще бъдат оценени като най-нужният материал в МВР. Та майната и на форумната етика, майната му на кой кой е.Плюй се народе,плюй сеИ това са създатели на синдикат-най-мързеливите, но с поле за изява.



Виж сега ,аз да ти кажа нещо.Не те знам какво как и къде работиш,но като те гледам си голям критик и разбираш нещата.Затова ти предлагам да дойдеш една седмица да работиш с мен моята работа,и после да ми даваш оценки.................................АМАН ОТ ВСЕЗНАЙКОВЦИ :evil:


NANIOX, мисля, че в случая става дума за съвсем конкретен човек, който едва ли има нещо общо със служебните животни като теб! /поне това става ясно от аватара и от постовете ти/
Много е странно . че се припознаваш, като цитираните в червено "лица". Не познавам нито теб, нито viruss-а, но за конкретния форумен администратор си имам някаква представа и те уверявам, че в случая едва ли става дума за колеги, като теб.
Вземам отношение по тази тема, защото въпросното лице напада конкретно екипа на PoliceBG и това е единствената причина да отговарям лично на твоя пост!
Явно не влизаш във вътрешния форум и за това си приел нещата така. Но с последното съм съгласен на 100% - наистина АМАН ОТ ВСЕЗНАЙКОВЦИ !


Припознавам се защото се говори за хората от СФС,като цяло,а както знаеш съм председател на дружество,пък и ако визира конкретен човек,да го каже без да плюе по всички от СФС.......
А иначе,наистина ,не влизам във вътрешния,просто нямам канцелария ,компютър ,бюро и т.н.Моята работа е само навън и много трудоемка,но пък за това си я обичам................... ;)

П.П. А ако аз нещо не съм разбрал правилно и вирус не е имал това впредвид,му се ИЗВИНЯВАМ........
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Theraphosidae » 11 Май 2010, 21:11

SFS написа:Форума на Андонов ми изглежда като вашата преизподня в която се гърчите като дяволчета. Самия той се гърчи но проблема идва от там, че той и неговите дяволи се гърчат с обратен знак на това, което гърчи осата. И тук се намира вододела, които извежда едни от вас навън от там за да дойдат вече тук за да си вземат въздух и отново да се върнат там за да поогледат стиснали зъби и устни, щото трудно дишат в преизподнята. Обратно пък онези долу нагълтали бълвоч изплуват тук отвън в буферното място между МВР и света на хората със стиснати зъби за да се зъбят на всеки, който е дтъзнал да застане на терминала на фриито и бачка. За наш късмет и късмет на хората с модератори вече "полудели" според нормалните хора и полудели без кавички според ненормалните за мен без кавички хора като другаря Андонов от СКИАД.


Чонов поне ти си видял свят кво ти е странно :idea: Един фатмак ама и милиционер не е бил що се чудиш ти и другите на акъла му еми той дори не е бил милиционер или полицай :!: цял ден без работа да досаждаш на пропуска, на него му дай другаруване с Денди, Иван и Андрей и то в коридора на Битиви заради сина му...виждал им е гърба де :lol: то щото че не уреди сина си на мястото на Виолета в синдиката напусна и щото не стана в управителния съвет ама оня отгоре гледа! ич не си го слагайте тоа оти старост нерадост
Theraphosidae
 

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот SFS » 11 Май 2010, 22:27

Да, вероятно е така но недейте да подценявате и шоути на тия двамата и подобни имиджмейкърски "артисти" щото те са част от голямата схема в която са също бормички като този дребен човечец. Умните хора или онези от София, които ги знаят тези работи и хорицата с релациите и връзките в старата и малка градска среда, добре виждат тази картина и нейните мултипликационни действия тип барбарони. Така, че той е храст в който акат много но все пак нали им крие задниците от онези, които се лутат и все не успяват да разберът кой ги лъже, мами и ебава. Така много си губим ценно време за да се разправяме с простотии докато други якнат икономически и се окопават политически та като ги разберъ, вече пак да е от без значение.
Ето от такава гледна точка червеното човече, гонейки личния и фамилен интерес наред с груповия и стар партиен застава на пътя на много млади и неопитни пичове и докато се усетят и ще остареят и ще ги пеционират като жорко бърборко.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 11 Май 2010, 23:51

Много умело се пренася темата.
То това вероятно е цяла наука.
Браво.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 11 Май 2010, 23:55

odranoel написа:Лъчо ,защо продължаваш да пишеш всичко това ,каква е твоята цел? Не мога да те разбера.Бъди конструктивен и реалист спри да гледаш назад и давай идеи за по нататъшните действия ,за начини на промяна на създалата се ситуация в МВР и в държавата.Кое как е било и защо е ясно .Повечето от нас са присъствали на всичко което го описваш, не един път.Но трябва да вървим напред .Тъпченето на едно място ,а особенно връщането назад не води до желаните промени и искания които самият ти цитира "шесте искания". Трябва борба , а не хленчене и провокации. Идеята е ясна .Трябват действия...... Всички сме големи мъже и жени,а не малки деца за да си играем на детски игри.

"Живота е много кратък за да го пропилявам за безмислици."
ЛВЛ

Бъди жив и здрав и помисли над думите ми !

Брат с ВМРО,който е един евтин лъжец, няма да се хвана на "хорото".
Ако намерите сили да обновите ръководството на СФСМВР съм с Вас.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 12 Май 2010, 00:01

Предател и подлец щях да бъда, ако и аз бях включил в Хора на разпространителите на слухове и махленски клюки по адрес на колегите, които задават неудобни въпроси и изказват мнения, които не са удобни за Великолепната седморка в УС и ФКК на СФСМВР.
От Емил "Човек".
Видно от горното писание Емил цитира предишния УС.
Това писание трябва да е от края на 2009г.
Към момента УС се състои от 15 члена, за което бях категорично против.
Не ползвам интранет, нямам свързан комп. към въпросния интранет, но дори от това следва или че Емил не е в час или писанията му публикувани във вътрешния форум са стари.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Raptor » 12 Май 2010, 09:35

Лъчезар Серафимов написа:Това писание трябва да е от края на 2009г.

Не е! От 5 май 2010 г. е! Поне така се вижда от поста на вируса. Лично не съм му виждал оригинала, но едва ли се различава от написаното във вътрешния форум.
Всъщност, няма какво да кажа, освен възмущение и отвращение от подобно поведение, като цяло.
Но пък изобщо не се учудвам - какво друго да очакваш от дребен/ и злобен/ човечец, който все още служи, само защото никой не го знае, че е "служител" на МВР! Него няма да го пенсионират или преместят на друга служба - просто са го забравили ,че съществува като щатна бройка!
Развитието на събитията, след случката във вътрешния форум през 2008 г., се оказа златна мина за някои хора и те решиха, че могат да компенсират нищожното развитие на професионални си кариери, чрез "медийни изяви" в полицейските форуми! Една от тактиките е оплюване и компрометиране на истинските професионалисти! И тук нищо ново - стари хватки в родната ни действителност!
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта