За форумната етика! Или кой кой е?

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 11 Май 2010, 00:10

Валентина написа:
NANIOX написа: Цялата енергия изхабена тук,би била много полезна в друга насока.......

Наистина - чета, чета и не мога да повярвам... Къде отидоха онези идеи и онзи пламък и хъс, които спечелиха мен, външния човек, за каузата СФС... Защо е цялата тази злоба и враждебност? Така ли ще постигнете целите си? Впрочем, някой вече спомня ли си ги? Помните ли онези шест искания, заради които се събрахме пред Чешкото посолство? И има ли поне едно от тях, което да е изпълнено??? Защото на мен май вече нещо ми се губи... А, може би, и не само на мен...

Голямата част от хората поставили началото на СФСМВР или са отстранени или са напуснали организацията. Хора като ВМРО унищожиха организацията и неглижираха исканията, и не само тях.
Пак го пиша хора като Иван Павлов, го направиха, защото са лаици в тази област.
Хора, като ВМРО го направиха с цел лична облага.
От самото начало бях там и видях, кой колко пари струва.
Вярвайте на повечето от тях в главите им има пари, известност/медии/, власт и др. подобни, но не и това за което започнахме.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 11 Май 2010, 00:20

Нека отговря на въпроса поставен от ВМРО кой съм с този клип....
21.09.2008г.

Ти ВМРО къде бе тогава?
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот SFS » 11 Май 2010, 00:28

Серафимов, относно другите няма да споря. То е очевидно.
Искам да попитам за тези, които цитираш като откраднали им СФС. Как така го откраднаха?
Когато се обхващеше енргията за да се постави и построи структурата се казваше, че тя ще се контролира от онези, които са наистина добри и можещи. Как сега ще е в ръцете на други такива, след като в условията всеки можеше да прави каквото иска и по участие и по поемане на изпълнителски функции в управителните тела?
Те по кадърни ли са от кадърните, които трябваше да са на тези места за да изпълнят онова, което трябва да се направи?
Няма логика нещо!
Павлов не е лаик а най малкото глупак. Дори нищо да не е правил умишлено а просто оня негов селски тарикат да го е водил за носа...пак остава открит въпроса след като е разбрал това, защо не дойде тук или в другите форуми да споделя. Защо не прати едно лично съобщение? Значи най малкото е пълен глупак...как тогава ще е шеф на синдикат?
Попов, който е тук от самото начало е в джаза и успява да се нагнезди, успя да се покатери (от където ще бъде изритан естествено щом не изпълнява онова за което е създаден този синдикат) и това го направи точно така както трябваше да го стори някой от вас който беше верен на идеята за прогонване от МВР на дъртите и престъпни плъхове.
Ако бях служител на МВР никога нямаше да допусна това да се случи но използвайки тази ми невъзможност за да съм член по устав ме игнорираха а такива като теб изобщо не се сетиха, че мога да стана член и без да съм служител с някакви прецедентни точки във устава и то временно.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 11 Май 2010, 01:01

SFS написа:Серафимов, относно другите няма да споря. То е очевидно.
Искам да попитам за тези, които цитираш като откраднали им СФС. Как така го откраднаха?
Когато се обхващеше енргията за да се постави и построи структурата се казваше, че тя ще се контролира от онези, които са наистина добри и можещи. Как сега ще е в ръцете на други такива, след като в условията всеки можеше да прави каквото иска и по участие и по поемане на изпълнителски функции в управителните тела?
Те по кадърни ли са от кадърните, които трябваше да са на тези места за да изпълнят онова, което трябва да се направи?
Няма логика нещо!
Павлов не е лаик а най малкото глупак. Дори нищо да не е правил умишлено а просто оня негов селски тарикат да го е водил за носа...пак остава открит въпроса след като е разбрал това, защо не дойде тук или в другите форуми да споделя. Защо не прати едно лично съобщение? Значи най малкото е пълен глупак...как тогава ще е шеф на синдикат?
Попов, който е тук от самото начало е в джаза и успява да се нагнезди, успя да се покатери (от където ще бъде изритан естествено щом не изпълнява онова за което е създаден този синдикат) и това го направи точно така както трябваше да го стори някой от вас който беше верен на идеята за прогонване от МВР на дъртите и престъпни плъхове.
Ако бях служител на МВР никога нямаше да допусна това да се случи но използвайки тази ми невъзможност за да съм член по устав ме игнорираха а такива като теб изобщо не се сетиха, че мога да стана член и без да съм служител с някакви прецедентни точки във устава и то временно.

1. ВМРО не е от началото на джаза!!! ВМРО се появи доста късно /в гр.Стара Загора с подготвена реч/.
2. СФСМВР е открадната организация, защото още от самото й създаване и структуриране се допусна възможност да се открадне, тоест така се конструира, че да бъде възможно да се превземе/в гр.Стара Загора/.
Та за превземането. Още на първата НК в гр.В.Търново се прокраднаха първите идеи за договаряне между София и Плевен. Още на НК голяма част от София град буквално имаха за цел да провалят конференцията/който беше там помни/. В самото начало тези два региона бяха в конфликт, след което разпределиха влиянието си в организацията. Всички тези хора се появиха в организацията доста по-късно, с малки изключения. До момента и преди това, никой от тях не е допринесъл с нищо за тази организация. С изключение на Радка Павлова 30% отстъпка от верига хотели и празнодумието в ССП на ВМРО.
Устава на организацията бе написан неправилно. Това е една от основните причини. В гр.Плевен се създадоха около 15 СД и почти толкова в София. Заедно те правят голяма цифра делегати, които делегати гласуват под диктовката на дузина хора, живущи в техните региони. По този начин се получи не избор на читави, а избор на "наши". На ИНК в АМВР се увеличи броя на УС на 15, за което бях категорично против. Причина за това бе да влязат в УС всичките договорени хора от София и Плевен, като се добавят и ВМРО и последния герой.
Това най-общо. Мога да ти разкажа схемата по Скайп, щот с писание няма явно да ме разбереш. Просто ми омръзна да повтарям едно и също.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 11 Май 2010, 01:14

Ако бях служител на МВР никога нямаше да допусна това да се случи но използвайки тази ми невъзможност за да съм член по устав ме игнорираха а такива като теб изобщо не се сетиха, че мога да стана член и без да съм служител с някакви прецедентни точки в устава и то временно.
:D :D :D Това го поставих на въпрос докато бях в УС.
Запитай Милена/тя тогава бе в ФКК/ и другите как отговориха?!?
За почетен член се пазарих, защото член в подобна организация не можеш да си, без да си служ. в МВР.
Те смятат, че те "АПАТ КУЧЕТАТА".
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот odranoel » 11 Май 2010, 01:28

Лъчо ,защо продължаваш да пишеш всичко това ,каква е твоята цел? Не мога да те разбера.Бъди конструктивен и реалист спри да гледаш назад и давай идеи за по нататъшните действия ,за начини на промяна на създалата се ситуация в МВР и в държавата.Кое как е било и защо е ясно .Повечето от нас са присъствали на всичко което го описваш, не един път.Но трябва да вървим напред .Тъпченето на едно място ,а особенно връщането назад не води до желаните промени и искания които самият ти цитира "шесте искания". Трябва борба , а не хленчене и провокации. Идеята е ясна .Трябват действия...... Всички сме големи мъже и жени,а не малки деца за да си играем на детски игри.

"Живота е много кратък за да го пропилявам за безмислици."
ЛВЛ

Бъди жив и здрав и помисли над думите ми !
odranoel
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 45
Регистриран на: 14 Дек 2009, 23:36

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот viruss » 11 Май 2010, 10:24

За форумната етика!
Или кой кой е?
Или кой работи най много, който говори най-много или който бачка.
Ето един известен форумен мърморко, който е отделил отново доста служебно време за да прочете какво пише във външните форуми-а те са три, после пък доста време е кълвал по копчетата на компютра си, мислил е, скубал се е и е родил едно мнение от 600 букви, което не казва нищо - просто си е изхабил времето с него, всъщност не,убил е малко служебно време.Ех, и на мен да ми плащаха така, щях да съм най-щастливият човек.Сигурно този форумен администратор е на длъжност инспектор че и по-нагоре, взема една хилядарка пари и си рови из интернет от служебния компютър, пуска си по цял ден публикации от пресата, говори си с другите във форума му, абе с една дума взема парички от мвр и нищо не прави - но, дори и да има съкращения,този специалист няма да бъде засегнат, някъде в някое градче, село, ще бъде съкратена бройката на на полицейския инспектор, някой оперативен ще бъде махнат, някакви си граждани ще останат без полицай, ще ги крадат, мамят, тероризират, трепят ноооо, най-важното е, че канцеларски мишки без дейност лутащи се цял ден по кафета, говорещи по телефона, ровейки в интернет ще бъдат оценени като най-нужният материал в МВР. Та майната и на форумната етика, майната му на кой кой е.Плюй се народе,плюй сеИ това са създатели на синдикат-най-мързеливите, но с поле за изява.

пчела-вълк на 05 Май 2010 в 07:47
Месторабота: Не е посочен/а Регистриран: 14 Юли 2006 Съобщения: 434
Цитиране: Оригинал, изпратен от GENTATSO69 на 04 Май 2010
________________________________________
ако може администратора да не трие и това съобщение . моля ! не че има кой да го прочете ама ей така за спорта
А бях забравил само за статистиката на някои господа и дами ще приемаме и още 7 нови членове.
________________________________________
Г.К. , това ще бъде последното неизтрито твое мнение в което ти без причина се заяждаш с модератор от форума. Нормален човек не би продължил да постъпва по начина по който постъпваш ти . Това, че пишеш само за спорта е ясно. То е явно, че друго не умееш...

В плювалника policebg.free.bg който е филиал на „социологическата агенция” на М. и СФС police.ba4ka.com

SYNOPTIK написа :

„Оса,предател може да е Човек/"Пчела"/,който в първоначален вид,е инициатор или учредител на нещо.
Когато същият се ориентира,спрямо моментната конюнктура,то той просто е подлец !”

Тези думи бяха написани по мой адрес. Ето това е още един пример как проблема се прехвърля от болната глава на здравата. От вчера темата, в която бяха написани тези плювни надлежно е почистена.

Предател и подлец щях да бъда, ако аз като един от учредителите, бях си замълчал за това което ставаше в СФСМВР.

Предател и подлец щях да бъда, ако мълчейки си, предавах надеждите, които отправиха към СФС многото колеги, които повярваха също като мен, че нещо ще може да се промени.

Предател и подлец щях да бъда, ако на първите протести се маскирах, за да не ме познаят и се плашех и от сянката си, също както някои хора, които са в сегашния УС.

Предател и подлец щях да бъда, ако аз преследвах някакви меркантилни цели или евтина популярност от създаването на синдиката .

Предател и подлец щях да бъда, ако и аз бях включил в Хора на разпространителите на слухове и махленски клюки по адрес на колегите, които задават неудобни въпроси и изказват мнения, които не са удобни за Великолепната седморка в УС и ФКК на СФСМВР.

Предател и подлец щях да бъда, ако като услужливкото модератор на policebg.free.bg публикувах кой под какъв никнейм, в кой форум е писал и след това по подличък начин си изтривах мнението и гледах сеира отстрани, както това направи преди време услужливикото модератар Lord или Boris .

Подлост е за изказано мнение, което не е в унисон с „правата линия” на СФС и нейното ръководство да наложиш БАН. А след това да обиждаш плюеш върху същия човек ( когото при това дори не си го виждал и не познаваш лично), знаейки , че си му отнел всяка възможност да се защити. Ето това е подлост.

До тук аз не се оправдавам, а изложих аргументите си, че не съм предател и подлец. Нека и групата на SYNOPTI – ците да бъдат така добри да изложат техните. Кой, кога и как и пред / на съм го предал? Да посочат с конкретни примери, спрямо кой и кога съм постъпил като подлец и т.н.. Защото мисля, че след като си казал А , трябва да можеш да кажеш и Б и останалите букви от абуката, за да излезне истината на яве. Иначе, ако те нямат смелостта да го направят, ще бъде повече от ясно, че това са само клюки и голословни обвинения, което между другото те само това умеят...

Аз няма от какво да се притеснявам като А. Ж., че вероятно някой от групичката около него без ничие разрешение е написал някъде името и фамилията ми. Не виждам какво притеснително и обидно би имало и за него това, че се казва А. Ж. Но крайна сметка проблемът си е негов и би следвало да умее по мъжки да посреща такива неща. И тъй като М. Л. от УС на СФС обича много да си служи с народни поговорки, в този случай най –подходящата е : „Каквото повикало,такова се обадило”.

Въпросът не е кой от външните форуми се е създал по рано и колко е по от другия. Факт е, че в един момент, единият стана форум-майка на другия. Факт е че хора около някои членове на УС и ФКК искат чрез тази тема да превърнат и целия форум на СДП във форум на СФС.
Няма никакво значение ( става въпрос за policebg.free.bg и police.ba4ka.com ) , че е създаден по рано от другия. Трябва само да ги погледнате безпристрастно и сами ще се уверите. Същите плювни по адрес на различно изразилите мнения колеги. Същите стилове и методи на модераторите и админите които в безсилието си, не могат да намерят аргументи и факти с които да отговорят. А тук (в този форум )същите тези хора вдигат вой до небесата, че имало цензура. За тях най лесния начин е : БАН . Няма такъв потребител задаващ неудобни въпроси към СФС, няма проблем. Плюй по негов адрес на воля. Чисто, удобно, съвсем по сталинско-гьобелсовски модел. По този начин само, явно те можгат да избиеят коплексите си и да задоволят егото си.

Неудобните въпроси които очакват отговор, станаха доста. Видно е, че председателя на СФС( или който и да е от СФС) го е СТРАХ да отговори. Предпочита да си мълчи и да заеме удобната позиция на неутрален страничен наблюдател, за който тези въпроси въобще не се отнасят. Защото изкаже ли мнение, той зема позиция. Заемайки позиция, самият той много добре знае, че мнението и позицията, ако не съвпада и с позицията на Великолепната седморка от УС и ФКК ще го последва съдбата на ИП и ще го отсвирят. Той (сегашният председател) е марионетка – кукла на конци. Затова той си прави „Трайко” и вероятно тъй като са му отпуснати всеки месец оперативни парички от членския внос на „папуасите” (папуаси са редовите членове според „медийната експертка” на СФС, това не съм го имислил аз) в р-р на 1000 лв. , защо са му необходими излишни главоболия....
Тъй като и председателя на УС и ФКК на СФС нищо ново не са научили и нищо старо не са забравили, отвреме-навреме(председателя) имитира, че взема отношение, и то предимно защото или пчела-вълк или Блумъна или някой друг са му/им виновни, че СФС не може да свърши/шат нищо...Те са „враговете” които пречат на СФС да свършат работа защото пишат или питат по форумите и задават неудобни въпроси...

И в заключение,в рамките на шегата, ще си позволя да дам и една идея на Председателя на СФС.

Тъй като е очЕвадно, че УС и ФКК в този си състав не могат да свършат нищо кой знае какво синдикално, ще им подхвърля следната идея :

Навършва се „едногодишен юбилей” от „историческият Магистрален протест” организиран от част от борбените синдикални плевенски дружества.
В тази връзка СФС може да организира всенародни тържества или поне Национален събор по този повод. По този начин мисля, че още по-здраво ще се укрепи вярата на „многобройните” членове, симпатизанти и обществеността в СФС. Половин година вече мина. Трябва все пак на следващата НК УС да отчетете нещо освен неизпълнените 6 ( словом шест) искания от времето на създаването на синдиката...


Пълни простотии,какви етики?
Кой кой е?
Защо е?
Глупаци,вместо да сте полезни,се храчите
А тоя написал тея плювни,ползващ службата за развлечение -не ти прави чест бе пич.

Екип PoliceBG
Спазвайте правилата на форума! Утре и ЕГН-та ли ще напишете?
viruss
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Дек 2009, 21:34

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот osata » 11 Май 2010, 12:55

Ехеее, пак изпускам шоуто :D .

В плювалника policebg.free.bg който е филиал на „социологическата агенция” на М. и СФС police.ba4ka.com

SYNOPTIK написа :

„Оса,предател може да е Човек/"Пчела"/,който в първоначален вид,е инициатор или учредител на нещо.
Когато същият се ориентира,спрямо моментната конюнктура,то той просто е подлец !”

Тези думи бяха написани по мой адрес. Ето това е още един пример как проблема се прехвърля от болната глава на здравата. От вчера темата, в която бяха написани тези плювни надлежно е почистена.


Абе човеко, ти провери ли добре преди да пишеш в твоя "плювалник" ?
viewtopic.php?f=21&t=174&p=21915&hilit=%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BB%D0%B5%D1%86#p21915
Кое е изтрито - това, че има може би няколко изтрити мнения защото темата не е затова ли? Ама ти много често четеш форума, чак забелязваш като има нещо изтрито! А защо не се защити в темата? Защо? Нямаш наложен БАН? Или е по-лесно както е написано горе "в служебно време" ?
Приятели, някой от нас от PoliceBG трил ли е нещо в тази тема?
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Raptor » 11 Май 2010, 14:04

osata написа:...Приятели, някой от нас от PoliceBG трил ли е нещо в тази тема?

Не само в тази тема, но и в никоя друга не съм трил мнения на потребителите Бай Ставри, човек и т.н.! И не само, че не съм ги трил, но не си спомням и да съм ги местил!
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Raptor » 11 Май 2010, 14:22

А колкото до въпроса повдигнат от потребителя viruss, бих казал само, че в общи линии съм съгласен с аритметиката! Всъщност не съм виждал оригинала на цитата от пчела-вълк/ бай ставри/ човек, понеже съм в отпуск и няма как да разглеждам вътрешния форум. Но всеки може да си направи сметката, колко време отнема смислено мнение от 600 думи - освен че трябва да ги пишеш, се налага, да ги измислиш и структурираш в приличен граматически и логически вид. Най-малко 30-40 мин. и то ако си много, много добър и опитен форумен ветеран!
А за съдържанието на написаното, все още ще се въздържа от коментари! За сега само ще намекна, че заглавието на темата е "За форумната етика! Или кой кой е?"!!
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта