За форумната етика! Или кой кой е?

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Raptor » 13 Ное 2009, 14:29

Потребител
КАМИКАДЗЕ
младши Полицай
Мнения: 48
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50
10 Окт 2009, 15:21 - 10 Окт 2009, 21:48
1. Но в МВР са малко тези,на които им стиска да помогнат и уважат труда на Иван Павлов.Като гледам в този УС и предишния се намърдаха хорица,за които е важно да си направят сделките/далаверите/,но не и да се ангажират с проблемите в МВР.Чудя се на този УС/в голямата си част/как така изведнъж преди ФС подеха кампания с/у Павлов,най-вече за посочената заплата в проекто бюджета на Федерацията,а след това са агитирали на ФС външно лице на МВР да разполага с информация,за която е необходимо да притежава документ за защита на лични данни.Още по-фрапиращо е,че това лице ще получава чиста заплата от 1600лева?!Къде е справедливостта и истината?!Много добре го е написал ribaflic,но лошото е,че малко го осъзнават,в това число и Вие SFS.
Знам само,че Павлов дава всичко от себе си за СФС,а една група комплексари,лицемери и страхливци се опитват да заграбят постигнатото от Контактната група до ден днешен.Знам само,че отначало плевенчани бяха чените овци,след това софиянци,плюеха се взаимно,но сега са най-добрите сделкаджии.Знам само,че Павлов е спасил от уволнение Милена Любенова/дано да не съм сгрешил името/,но сега тя е една от активните борци с/у Павлов.Чувам,че е имало още един от УС,спасен от Павлов,но и той нещо дърпа назад.Храни куче да те лае!
Знам само,че на никой от УС не му стиска да излезе в неплатен отпуск,дори и двамата хвалипръцковци Серафимов и Мазнев.
Знам само,че Павлов трябва да бъде с вързани ръце и по-далеч от СФС ?!
Неуважаеми членове на УС и ФКК,не си играйте с огъня!
2. Неуважаеми УС,защо сте си гласували 200лева месечно?
3. Вярно ли е,че делегатите на ФС по цяла нощ са пиянствали по заведенията?
4. Писнало ни е от майната си да идваме до София и ди ви оправяме простотиите!И престанете да тръбите,че сте 1/6 от СФС!Кръгла нула сте!Освен далавери за друго не мислите!
5. Лорде,опитай се да чуеш всички,опитай да събереш инфо от цялата страна,запитай се защо преди ФС започна една жестока кампания за уронване престижа на СФС и нейния Председател!
Серафимов разправяше по телефона на всички,че Т.Русев въртял далавери с картите и калъфите,а Мазнев действаше по същия начин,но срещу Павлов и с най-голямо нахалство агитира в"бастиона",мястото където най-добре познават Павлов!
Тези,които бяха никога няма да ме излъжат!Има и пикантна част,но нея ще я запазя,защото ще навреди страшно много.
10 Окт 2009, 21:48
6. Колега,не само Вие работите.Писнало ми е да ходя по мачове и прочие в София,но се старая да спазвам ЗМВР и Устав на СФС.Стига с оправдания!


11 Окт 2009, 19:55 - 11 Окт 2009, 20:10
1. Който представлява Федерацията,следователно Павлов.Ако има друг желаещ пак ще го подкрепя,съгласен съм да работи на заплата по-голяма от 1800лева.Времето за неплатен отпуск е мандата на Председател и УС-4 години.
Мисля си,че най удачния вариант е Председателя на СФС да е в неплатен отпуск,защото в крайна сметка той се подписва за изключително важни неща.
2. Има моменти когато трябва да се намекне,защото въпросните лица неосъзнават кави ще са последствията.Поради тази причина не пиша всичко,не искам да развалям семейства.Малко морал е необходим,нищо повече.Консумираното голямото количество алкохол води до грешни решения и грозни постъпки.
3. Барета,мотивацията все още я има,но попречи слабата организация.Има и нещо друго,чуваше се,че ще бъде протест,после излизане в подкрепа на правителството?!,мълчаливо присъствие,панахида и т.н.Колегите бяха силно раздвоени!Представи си от изтока за 3 дена как ще се организираме за пътуване до София!?
Все пак,най-лошото е,че тези дето приказвали,че са 1/6 от СФС ги нямаше на събирането!?!!!!!!!!!!!!!
Пак ще трябва да плащаме автобуси за по 1000 лева,че и отгоре за да отсрамим 1/6 членове от шоплука!

22 Окт 2009, 17:25
Ясно написано г-н Попов,но защо колегите реагират по такъв брутален начин?Защо беше тази простотия по форумите?Къде ни отиде разума?Защо не си четем устав и правилници,които сме приели?Защо никъде няма факти и доказателства срещу Павлов?


Окт 2009, 19:35 - 26 Окт 2009, 20:44
Бих добавил и"обадими се по телефона,знаеш го"!?
Информацията винаги ни е"куцала".До момента се убедих,че информацията,която е подавала Кротнева към нашето дружество е най-коректна.За съжаление това не бе направено от координатора,който е член на УС.Имаше преди него един,който поне си правеше труда да се види с колегите,да поговорят,да споделят проблемите,но........сега като се зададе"по-кофти въпрос"на УС следва друго,това което е написал Осата.

Чувам много неща за днес,но кое е вярно?Мисля си,че трябва да знаем отговорите и на предните ми въпроси?!Какво ще кажеш Hammer ?В крайна сметка няма нещо конкретно,документ или факт,който да покаже кой крив кой прав!И кой го отнася накрая?

27 Окт 2009, 13:52
Двумилионната столица има проблемите на останалите 6 000 000 граждани на РБългария.
Нима служителите на МВР от страната имат "вашите"привилегии и заплати?Нима някой проблем,касаещ столицата и който е решен във ваша полза е приложен в цялата страна?
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Raptor » 13 Ное 2009, 14:31

03 Ное 2009, 11:26 -
Чудя се на кой да вярвам :? Във вътрешния форум бяха поместени писма с определена дата,час и място за срещи на СФС и МВР :!: Също така бе побликувано какво е заявил министър Цветанов относно ТП,Жандармерия и СОД - остават да работят!
Цвете,ти си външен човек,информацията от "кухнята"ти се предава по друг начин,не познаваш колегите,създали са ти погрешни впечатления за доста добри хора.Моли се някой ден тези твои "доброжелатели" да не си измият ръцете с теб! :idea:
Имам една молба към теб Цвете,припомни си началото,кои хора участваха и каква роля изиграха?!Прецени на кой може да вярваш,прецени кой е искрен!Правиш грешка като взимаш страна,казвай всичко,което знаеш и го подвърди с факти и доказателства.

03 Ное 2009, 11:29
Много ми се иска преди да се пенсионирам да ти разкажа за начина на живот и мислене на полицаите.Знам,че си видяла много,но винаги ими едно НО!Пази се!
04 Ное 2009, 17:27
BLACKJ ,това не е упрек към В.Стоева,а предупреждение!Усещам я,че се лута.В началото бе една,а сега е съвсем друга.За едно нещо не съм съгласен с В.Стоева-чрез този сайт да"изпълнява"нареждания за публикуване на информация против Павлов,Кротнева и Ю.Александров.Моето желание е да се публикува точна и ясна информация,дори трябва да се помести и такава,която да показва извършени нарушения от член на УС или ФКК.
Вили,обмисли всичко случило се до сега.Бъди готова за изненади :!:

04 Ное 2009, 17:36
.....
Въпреки това Лукан Лазарски и Милена Любенова поставиха въпроси, свързани с Гранична полиция, бюджет 2009, вещевото доволствие и други. Те внесоха становищата на СФСМВР за предстоящата оптимизация в Транспортна полиция, СОД и ЗЖУ, които г-н Павлов отказа да предостави на министерството преди седмица без логични аргументи.....

Последно променен на Вторник, 03 Ноември 2009 20:47
Вили,на това подчертаното бе отговорено точно,кратко и ясно във вътрешния форум - няма да има съкращения в тези дирекции!Не ти се предава точна информация,затова ти казвам,че си външен човек!
Другото,което разбрах от днешната среща на ССП е много интересно и ще чакам да сравня информацията,която ще ти бъде предоставена и тази от стенограмите.

04 Ное 2009, 17:51
камикадзе написа:Нима служителите на МВР от страната имат "вашите"привилегии и заплати?
Това не го разбрах,би ли ме светнал.
В Мадан кога ли ще получат увеличение от миковото време-10-20%?Толкова е за големите градове!Например нещо като "столични"/дълбоко провинциални/.

08 Ное 2009, 18:54
Молба към УС и ФКК!От НК до този момент доказахте най-лошото,че не работите за СФС,нито за членовете й!Постарайте се в най-кратък срок да си подадете оставките!Мисля,че едно заседание на вписания УС с една единствена точка - насрочване на извънредна НК, ще реши проблема!
Помислете и решете на следващата НК/мое лично мнение/е хубаво УС да се представлява от всички служби в МВР.Никакви външни лица в СФС!
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Raptor » 13 Ное 2009, 14:32

10 Ное 2009, 18:59
Че защо да не Ви бойкотирам?След НК какво направи УС?Раздори,далавери за 20 000лева,лудост,пълен отврат!Какво си мислиш,че ще ти се кланям на снимката и ще те боготворя?Я си събирайте партакешите и вън!
10 Ное 2009, 19:12
SFS написа:Свободата не се продава, нито се купува камикдзе...тя се отстоява денонощно!

Съмнявам се,че ще ме убедиш с написаното от теб!

10 Ное 2009, 19:20
Като член на УС би трябвало да отстояваш правата на служителите.Щом ръководството не прави никакви усилия да подобри условията на работа,защо УС не предприе кампания за едно мероприятие тип 15.03.09г.?
11 Ное 2009, 13:04 камикадзе написа:Вярно ли е,че този сайт и по-точно името му не са собственост на Федерацията?Продадено ли е всичко?
Първо искам да се извиня на Администратор,Модератори и на всички за неправилно зададения въпрос от мен!
Вярно ли е,че сайта"ww.sfsmvr.eu" и по-точно името му не са собственост на Федерацията?До колкото ми е известно с пари от членския ни внос бе създаден този сайт!
11 Ное 2009, 19:05
Прочитайки горното възникват следните въпроси:
1.Коя е тази независима къща?
2.Има ли сключен договор и кой го е подписал?
3.Кой има право да работи с нашите средства и кой е МОЛ?
4.При условие,че е създаден ред и начин/банкова сметка/ за събиране и превеждане на членски внос,законно ли е да се превежда членски внос на на неизвестен член от УС,до адрес на офис,който не се знае ще се ползва ли от СФС?
5.Чл.599 от ГПК говори ли Ви нещо?
6.Това не е ли начин за да се направи"пирамида"?
11 Ное 2009, 19:10 Ако имах нещо конкретно щях да го напиша.Нямам представа как да проверя,но се надявам чрез по-вещи от мен да разбера.
11 Ное 2009, 19:23
Не защото е написано от теб,а защото ти го доказа,като напусна България!
Не си мисли,че имам нещо лично спрямо теб.
Можеш ли да разбереш чия собственост е sfsmvr.eu ?
11 Ное 2009, 20:55
Защо служител от фирма,която се занимава с комуникационни технологии се появява като лице за контакти когато се потърси собственик на sfsmvr.eu ?Фирмата е регистрирана в София пк1124,ул."Цар Иван Асен 2"№.......
В нито един протокол от събрания на УС не пише,че са разгледани няколко оферти за нов сайт или поддържането на този,нито пък сключен договор!?Започва да смърди!
11 Ное 2009, 20:01 Нямам никакво желание някоя неизвестна финансова къща да борави с парите ми!Няма да дам и 1 стотинка на някой неизвестен от УС!Няма вярвам и подкрепям УС докато няма прозрачноств делата им!
11 Ное 2009, 20:03
Какво е становището на ФКК във връзка с писмото призив Рег. No 65/10.11.2009 г. на УС?

11 Ное 2009, 21:06 lasthero написа:камикадзе, ти знаеш ли някоя "известна" финансова къща да и дадем да борави с парите ти? само не ми препоръчвай "Юри Александров&Павлин Павлов и Кро...АД , че вече държат над 40 000лв. федеративни пари ( не само твои , но и мои)
Знам,като се разгледат няколко оферти на такива и се гласува от УС една.Но кой трябва да я свърши тази работа?Кой трябва да каже какви са изискванията на СФС?
11 Ное 2009, 21:23
Преди НК щяха да"излезнат"доста компромати с/у Павлов,на НК също,след НК също,но в крайна сметка-нищо.Едно ми харесва в него,не подписвал документи,касаещи разходи за сметка на федерацията!А защо ли?Като разбрах,че се е подготвил договор,който да задължи Федерацията да заплати на някаква си фирма/преди е нямало сключен договор,сега нямам представа/20 000лева за изработка на калъфи и значки и Павлов не го е разписал се успокоих!Това означава,че не взима комисионни!
Добър или лош той е избран за Председател на СФС!
Когато се докажат извършени нарушения и престъпления от него,тогава ще си ходи!Ще го съпроводя до където трябва!
11 Ное 2009, 23:03
Но никъде не пише,че собственик е СФСМВР!Нито пък има решение на УС вписано в протокол!
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Raptor » 13 Ное 2009, 14:33

12 Ное 2009, 20:05
От г-н Александров разбрах,че паролата,която е в него е променена от някой!?Поради каква причина?!
Никъде в протокол на УС не прочетох,че е взето някакво решение.Другия вариант е,че нашето дружество не получава каквото трябва или няма прозрачност в действията и решенията на УС!?
Пиша си нормално без да използвам квалификациите на Адолф Савов,Владимир Илич Серафимов и Лаврентий Мазнев!

от osata - Ще те помоля да избягваш да употребяваш изречения като последното. Писна ми от раздори, деления, групиране, лични отношения!!!!!!

12 Ное 2009, 20:23 SFS написа:Ще го съпроводиш ли на село в ловешките..?
....
Ако трябва и до края на света.За разлика от теб,той и още много колеги си останаха в България за да работят,да се грижат за семейства,роднини,приятели и граждани!На такива дето им стиска освен да им помагам,нищо друго не ми остава!
12 Ное 2009, 20:35
Склонен съм да вярвам на г-н Александров,отколкото на теб г-жо Стоева!Поне той го е доказал!
Г-жо Стоева,
щом твърдите,че не чета внимателно,бихте ли показали решени на УС относно сайта sfsmvr.eu?
Оса,нямам нищо лично към тези,които ги споменах в последното си изречение.Виждал съм само първите двама,чувал съм ги как говорят на събиранията ни в София,но съм възмутен от писанията им!Това е причината да го напиша.
12 Ное 2009, 20:47
Наистина атмосферата е приятелска и ще се постарая да не я нарушавам!Но с неудобни въпроси няма да спра!
12 Ное 2009, 21:15
Много точно Оса!Надявах се,че този УС ще се поучи от грешките на предишния,но стана точно обратното.Даже по-лошо!Нищо ново,нищо свежо,нищо в полза на колегите!
12 Ное 2009, 21:43
Вярно ли е,че нямаме и временен офис?Къде се съхраняват документите с лични данни?Кой има право да ги съхранява?Г-жо Стоева,може ли да отговорите на въпросите?
12 Ное 2009, 22:28
Нищо ново под слънцето!Клишета,клишета...до кога ли?Кой да питам,пак нашия Председател на СД?Все едно някой депутат или министър ми отговаря?Голяма прозрачност!?Значи за това сте се сбрали там,да сеете негативизъм,злоба и омраза,но когато се зададе конкретен въпрос се правим на леко разсеяни!Това отново ме убеждава,че"работещите"в УС не са искрени!
Кой съхрянява личните ни данни и кой има право?Този въпрос остава!

12 Ное 2009, 23:25 SYNOPTIK написа:
STO92 написа:но да застане лице в лице , а не от форумите ...
Лице в лице ?
Това го направи kapandura в самото начало-повтарям-в самото начало !
За това си прав,но сега е точно обратното,налива масло в огъня и бяга.
Колега STO92,колко ФС трябва да се състоят та да потръгне работата на СФС?Колко пъти ще трябва да сменяме УС,ФКК,Председател?Въпроси!А ние с теб ще събираме членски внос и ще мълчим!?Няма да я бъде тая!Добре си тръгнал и не се притеснявай!Това,че не са те"затрупали"с похвали във форумите не означава,че няма кой да прочете написаното от теб!Просто изказваш мнението на мислещите и разумните!
12 Ное 2009, 23:37
Така е,само думи и клюкини.
Но защо се мълчи за договора,който Павлов отказал да подпише-става въпрос за 20 000лева??
12 Ное 2009, 23:42
Защо като се влезе в този сайт се вижда ето това:Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов , а в сайта на СФС няма нищо подобно?!
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Raptor » 13 Ное 2009, 14:36

Quote: Originally posted by пчела-вълк on 12 Ноември 2009

...неуспялата бивша журналистка Виолета Стоева
...„медийната експертка” Стоева "случайно е пропуснала" ... писанията на Стоева, ...
... Същата блюдолизка ...
на блюдолизката Стоева ...
...имало предложение, да и се гласува заплата(хонорар) 1 600 лева. ...


пчела-вълк
13Ноември 2009

....„високо интелектуални личности” като :

- Видния видински синдикалист членът на УС - Лъчезар Серафимов,
- “Преливащата от интелект”, „русия Серафимов в пола” от Плевен – членка на ФКК Милена Любенова,
- т.нар. председател на ФКК - Иван Савов(магистралка-та),
- Пламенния „матросовец” ЕВГЕНИ КРУМОВ от РУ КЮСТЕНДИЛ - ЧЛЕН НА ФКК - СФС МВР,
- Блюдолизката, „външен експерт” и „много полезен човек” към СФСМВР – В. Стоева,
- „Новият активен борец” - Мазнев,
- Лукан Лазарски - член на УС на СФСМВР...
...Това са хората които излъгаха и не оправдаха доверието и на учредителите и на делегатите на всички НК които са се провели досега ... Те не изпитват срам, но аз изпитвам срам, че се наложи да се запозная с тях.

Не ме е страх открито да заявя, че гореизброените личности са „Великолепната седморка ЕАД”, които съсипаха Синдиката и Идеята СФСМВР. Под достойнството ми е да членувам в организация, в която членува дори една подобна личност като гореизброените.

Не ме е срам да заявя, че в моята глава няма такъв огромен „умствен потенциал” като техния. Тези хора, убиха и в момента усилено работят, не за редовите членове на федерацията, а за погребването на Надеждата и Идеята – СФСМВР.
.....
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот SFS » 13 Ное 2009, 17:16

Тази идея, тази мечта се роди тук и беше прокламирана ето на тази дата. http://stoni.blog.bg/biznes/2008/12/10/ ... kat.264141


Серафимов, Мазнев, Лукан и изобщо хора които сега са част от УС на СФС и ФКК са работили неуморно тази идя да живее. Тези хора няма как да са предатели и вредители по простатта причина, че са част от нея. Такава част, че е излишно да вършат нещо друго освен да я обичат.
Раздорите и мръсотиите вършат една част от човечетата, които са покрая на дните си и злобата и зависта, че историята ще ги прати в тироара на мерзавците не им дава мира и покой и ровят, мърсуват и словоглудстват дори до самия край на живота си.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Raptor » 13 Ное 2009, 17:22

SFS написа:....
Раздорите и мръсотиите вършат една част от човечетата, които са покрая на дните си и злобата и зависта, че историята ще ги прати в тироара на мерзавците не им дава мира и покой и ровят, мърсуват и словоглудстват дори до самия край на живота си.


Супер точно!
:!: :!: :!:
Научил си доста неща от занаята! :D
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот pipi » 13 Ное 2009, 19:29

Какво беше това форумна етика? Че горното в немалката си част наподобява клозетика... :?
pipi
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 37
Регистриран на: 27 Окт 2009, 22:32

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Raptor » 13 Ное 2009, 21:09

pipi написа:Какво беше това форумна етика? Че горното в немалката си част наподобява клозетика... :?

Така си е! Само дето не мирише от монитора, но скоро и това може би ще стане ... :cry:
Някои поне не си измисляме /разб. лъжем/, че ни е писнало от "висене по мачове" /разб. служебно/ :lol: :lol:
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот STO92 » 13 Ное 2009, 23:17

SFS написа:Тази идея, тази мечта се роди тук и беше прокламирана ето на тази дата. http://stoni.blog.bg/biznes/2008/12/10/ ... kat.264141


Серафимов, Мазнев, Лукан и изобщо хора които сега са част от УС на СФС и ФКК са работили неуморно тази идя да живее. Тези хора няма как да са предатели и вредители по простатта причина, че са част от нея. Такава част, че е излишно да вършат нещо друго освен да я обичат.
Раздорите и мръсотиите вършат една част от човечетата, които са покрая на дните си и злобата и зависта, че историята ще ги прати в тироара на мерзавците не им дава мира и покой и ровят, мърсуват и словоглудстват дори до самия край на живота си.


Това което пишеш за личностите, как го установи.......... как УС и ФКК са работили неуморно, като след повдигането на въпроса за междуличностни конфликти на ФС, същите излъгаха след едночасова сбирка............ излъгаха всички които са СФС, а къде беше ФКК когато отново се видя, че има продължение на тези конфликти, когато се пусна "ПИСМО", когато се правиха медийните изяви........... О О О О О да видях колко често с различни наименования и разни слухове се нападаха тези които даже не бяха изслушвани ........... Видях на една среща в Дряново, която ти пропусна, как ФКК беше с готово решение преди да е чула която и да е от страните в този конфликт, и всяко второ въпросче или тема за обсъждане беше свързана с оферти, договори, офиси, коли, сайтове, заплати и др. ............ Видях как в дневния ред за ФС 14.11.2009г. вече се знае, че ще се насрочва НК, без да е взето мнение от иначе най-важното мнение на СД. Дори за насрочването на тази ФС не се изиска мнение на тези които я плащат, или поне на по-голямата част от тях.
Видях как на 23.10.2009г. се взеха решения от УС, като на 24.10.2009г се провеждаше среща за изясняване на възникналите проблеми по вече взетите решения от УС - 23.10.2009г..
Видях и това, че в деня когато е спряно вписването в СГС, вече имаше готово решение без да се знае причината за това.... и вече се вменяваше ВИНА. Видях как се слагат декларации на сайта на СФС без да е посочена какви са приетите правила, но след като се попита се установи, че има ред който освен УС никой друг не знаеше до 10.11.2009г.
Видях как във форумите започна "предизборна борба" или по-точно казано - РИБАТА В МОРЕТО, НО ТИГАНА ВЕЧЕ НА ОГЪНЯ. ;)


СЕГА ЩЕ ТИ ПИША КАКВО НЕ ВИДЯХ - Не видях тези посочваните от теб хора да застанат пред членовете от СД -тата в страната и лице в лице да намерят думи за отговори на техните въпроси, не видях тези хора да дават гаранции на СД-тата, не видях някой от тях да се е поучил от допуснати грешки, не видях спазването на етичните норми, които иначе са задължителни за служителите на МВР. Не видях конкретните факти които така силно бяха "коментирани", че ще се покажат, че ще се стигне дори до Съд. ;)


СЕГА МИ КАЖИ, КАК ТОЧНО СЕ Е РАБОТИЛО НЕИМОВЕРНО ЗА ЖИВОТА НА СФСМВР ? ;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Следваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта