За форумната етика! Или кой кой е?

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 12 Май 2010, 23:54

Raptor написа:
Лъчезар Серафимов написа:Това писание трябва да е от края на 2009г.

Не е! От 5 май 2010 г. е! Поне така се вижда от поста на вируса. Лично не съм му виждал оригинала, но едва ли се различава от написаното във вътрешния форум.
Всъщност, няма какво да кажа, освен възмущение и отвращение от подобно поведение, като цяло.
Но пък изобщо не се учудвам - какво друго да очакваш от дребен/ и злобен/ човечец, който все още служи, само защото никой не го знае, че е "служител" на МВР! Него няма да го пенсионират или преместят на друга служба - просто са го забравили ,че съществува като щатна бройка!
Развитието на събитията, след случката във вътрешния форум през 2008 г., се оказа златна мина за някои хора и те решиха, че могат да компенсират нищожното развитие на професионални си кариери, чрез "медийни изяви" в полицейските форуми! Една от тактиките е оплюване и компрометиране на истинските професионалисти! И тук нищо ново - стари хватки в родната ни действителност!

Смятам, че е някаква компилация от писания на "човек".
Незнам, не ползвам вътрешен нет.

Относно това:
- Развитието на събитията, след случката във вътрешния форум през 2008 г., се оказа златна мина за някои хора и те решиха, че могат да компенсират нищожното развитие на професионални си кариери, чрез "медийни изяви" в полицейските форуми! Една от тактиките е оплюване и компрометиране на истинските професионалисти! И тук нищо ново - стари хватки в родната ни действителност!
Нека бъде малко по-конкретизирано и обосновано Raptor.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Raptor » 13 Май 2010, 10:54

Лъчезар Серафимов написа:...
Нека бъде малко по-конкретизирано и обосновано Raptor.

Ще бъде, обещавам!
Зависи как въпросният човек ще продължи с форумно-медийните си битки, и особено с "Гьобелсовите" си атаки срещу екипа на PoliceBG!
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Lord » 20 Сеп 2010, 22:17

Не съм член на никоя синдикална организация. Не съм бил, не се и каня да членувам. В тази връзка едва ли имам право да коментирам теми от разделите за синдикалните организации, но в качеството си на модератор не мога да се въздържа и да не призова или попитам или както желаете го наречете:

Колеги, не бъдете тесногръди, покажете, че сте широкоскроени и в МВР служат хора, които решават конфликти, проблеми и преодоляват препятствия цивилизовано и интелигентно. Вярвам, че е така и ще съм радостен, ако повече няма персонални обиди или каруцарски език във форума. Благодаря!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Предишна

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта