СД от Софийско

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: СД от Софийско

Мнениеот Raptor » 05 Яну 2010, 17:58

Sir Humphrey написа:
фантом написа:... като влашки престилки.


Това пък какво означава?


Предполага се, че заради несъвършенства в дизайна се измятат неконтролируемо ту на една, ту на друга страна! :?
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: СД от Софийско

Мнениеот Lord » 05 Яну 2010, 20:15

:D Рап, това хипотеза ли е или информация? :lol:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: СД от Софийско

Мнениеот камикадзе » 05 Яну 2010, 22:31

фантом написа:абе вие хубаво пишете,ама защо не кажете какво свършихте ,когато бяхте в управителния съвет?
За единия знам,че му биеха печати по главата,а другия управляваше с дистанционно.Хахахахахааааа
Тате,каза,че сте като влашки престилки.


Фантомче,аз пак знам,че на тоя до де му биеха печати на тимбата е помолил В.Стоева да докара"тежка артилерия"/разбирай журналисти от водещи медии/,защото един колега от Пловдив е завел дело срещу ОДМВР Пловдив за неизплатен извънреден труд от 24ч.дежурства.Да си чул нещо по новини?Този случай бе отразен от местни вестници и г-н Бекриев/регионален представител за Пловдив от Нова телевизия/.Стана така,че и Бекриев нямаше възможност да присъства на самото съдебно заседание,но положи усилия да има гласност.
Показателен е начина на отразяване случая за колегата Александров от"НТ" и ангажирането на ръководството но МВР!
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: СД от Софийско

Мнениеот фантом » 06 Яну 2010, 14:43

Ми ти,като си го знаял,оти не си го казал или раздухал,да го знаят другите
Тате каза още,че те такива като тебе дека само се праат на интересни, пред ората тука за нищо не стават,оти и един друг като му казали да си каже пред фсички ддали знае нещо за В.Попов,даже он го е попитал,то тоа си мълчал
Ставало въпрос тоа Серафимов защо не е го е казал това дека го пише съга тука пред сите на конференцията у софия
Значи тоа капандура ли е не знам къф си е пухльо за тате.
Те от те такива ора си патили и другите от синдикато и меверето И те тоа павлов и он бил същио,видел малко влас и си помислил ,че свето кще се върти окол него,а па другите требало като досега само да ръкопляскат и да му викат браво,ама ората не са балами веке.
Тате казда,да се земете у ръце оти сте срам за сите
фантом
Нов
Нов
 
Мнения: 18
Регистриран на: 05 Яну 2010, 16:42

Re: СД от Софийско

Мнениеот borderguard_bg » 06 Яну 2010, 18:32

Да ти кажа ФАНТОМЕ то и моя тати тъй ми рече да се вземем в ръки ,па на ония опъките да им теглим по един сап!!!
borderguard_bg
Нов
Нов
 
Мнения: 29
Регистриран на: 12 Ное 2009, 19:44

Re: СД от Софийско

Мнениеот камикадзе » 06 Яну 2010, 22:27

borderguard_bg,тато ти казал ли ти е,че кой със сап тръгва от сап умира?!
Фантомче,теб тато ти да ти е споневал следните думички от нашия роден език:приятелство,доверие,уважение,прошка.А зо по-лошите и тежки думи:прее......не,лицемерие и прочие?!
Явно сте още мънички и недорасли та все някой трябва да Ви напътства-тате,бате,кака.......,доста има растете и да имате собствено мнение!
Лошото е,че балама ще си останеш Фантомче!
Фантомче,след като миналия месец УС реши да напуска ССП,а този месец пуска допитване до дружествата дали да се върне в ССП,кой влашка престилка?
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: СД от Софийско

Мнениеот малкия » 07 Яну 2010, 00:15

камикадзе написа:след като миналия месец УС реши да напуска ССП,а този месец пуска допитване до дружествата дали да се върне в ССП,кой влашка престилка?

Допитване за какво?
Този път не виждам цитати...
Друга тема е дали някога някой УС е решавал да напуска нещо завинаги - затова няма да я коментирам...
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: СД от Софийско

Мнениеот borderguard_bg » 07 Яну 2010, 19:19

Я мънинко японско камидзенце съм на 46 лазарника но татьо ми е жив и здрав та си го слушам ! Че он па ми каза- Пери го тоя със сапа както и другите досега си прал па още не си умрял :lol: Така или по другия способ сапа ще го ядете другарю камикадзе ! ;)
borderguard_bg
Нов
Нов
 
Мнения: 29
Регистриран на: 12 Ное 2009, 19:44

Re: СД от Софийско

Мнениеот фантом » 07 Яну 2010, 19:41

Камикадзе,тате каза,че те знае и че си арен човек,ама се праиш зорлем на аджамия.Лигльовците са били повече от сериозните ора.Тате,каза,да се не занимаваш със щуротии,щото не ти прилича.
фантом
Нов
Нов
 
Мнения: 18
Регистриран на: 05 Яну 2010, 16:42

Re: СД от Софийско

Мнениеот osata » 07 Яну 2010, 21:04

фантом написа:Камикадзе,тате каза,че те знае и че си арен човек,ама се праиш зорлем на аджамия.Лигльовците са били повече от сериозните ора.Тате,каза,да се не занимаваш със щуротии,щото не ти прилича.


фантом - ще кажеш ли каква е причината да си смениш ник-нейма?
С този ли ще пишеш последно?
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта