СД от Софийско

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

СД от Софийско

Мнениеот камикадзе » 10 Окт 2009, 15:47

Защо дружествата от София и Софийско се правят на глухи и слепи?Слабо,почти нулево присъствие на 27.09.?!Така беше и на първите събирания от миналата година.
Защо тези дружества имат страшно много претенции,а същевременно не си плащат членския внос редовно-има забавяне от над три месеца?Който не си плаща,вън!Къде е тази прословута ФКК?За чий............. сте?
Писнало ни е от майната си да идваме до София и ди ви оправяме простотиите!И престанете да тръбите,че сте 1/6 от СФС!Кръгла нула сте!Освен далавери за друго не мислите!
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: СД от Софийско

Мнениеот BARETATA » 11 Окт 2009, 20:55

казваш доста истини,но има едно голямо НО,не казвам,че няма мотивирани служители,в това число,се слагам и Аз.Просто както казваш ти има раздвоение и объркване,,,,,,,, Питам : До кога ???????? :shock:
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: СД от Софийско

Мнениеот камикадзе » 28 Дек 2009, 15:06

BARETATA написа:казваш доста истини,но има едно голямо НО,не казвам,че няма мотивирани служители,в това число,се слагам и Аз.Просто както казваш ти има раздвоение и объркване,,,,,,,, Питам : До кога ???????? :shock:



Надявам се,че след ИНК много неща се изясниха?!От този момент съм много мотивиран,защото прословутата 1/6/присъствали ли са на всички събирания/ от СФС показа безразличие и неангажираност към проблемите ни като цяло,но се "активира и организира"само когато трябва да разрешават личните си!
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: СД от Софийско

Мнениеот osata » 28 Дек 2009, 21:48

камикадзе написа:.....а същевременно не си плащат членския внос редовно-има забавяне от над три месеца?...


Ето на това изречение ще ми е интересно да чуя отговора - вярно ли е, и ако е вярно, защо има такова забавяне?
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: СД от Софийско

Мнениеот cveteto » 28 Дек 2009, 22:12

osata, това не е вярно. На всички заинтересовани ще кажа, че софийските СД РЕДОВНО привеждат членския си внос и това е фиксирано в отчетите на НЕЗАВИСИМАТА финансова къща, която обслужва СФСМВР.
Мога да говоря за доброто у вас, но за злото - не. Защото що е злото, ако не добро, измъчено до смърт от глад и жажда?...
cveteto
MASTER
 
Мнения: 127
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

Re: СД от Софийско

Мнениеот osata » 28 Дек 2009, 22:15

Точно 24 минути след въпроса си получих отговор.
Камикадзе - ще опровергаеш ли по някакъв начин този отговор или ще го приемем като факт?
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: СД от Софийско

Мнениеот cveteto » 28 Дек 2009, 22:35

Оса, бях се зарекла да не пиша тук, докато властва тонът на противопоставянето, хвърлянето на лични обиди към различни хора и окалването на една идея само защото тя не пасва на нечии представи за нея или зяа мястото на определени хора в нея. В момента пиша само заради огромното си уважение към теб, Лорда, Синоптика, Раптора и Рибата - извинете ме за кирилицата. И не ви лъжа. Моля ви само да не се плъзвате по линията на изкуственото противопоставяне София-останалите градове, защото то не съществува. Всички се печете на един и същ огън, независимо в кое подразделение на МВР сте. Някой има интерес да се противопоставяте едни на други. Не се връзвайте на емоции и евтини провокации, моля ви.
Мога да говоря за доброто у вас, но за злото - не. Защото що е злото, ако не добро, измъчено до смърт от глад и жажда?...
cveteto
MASTER
 
Мнения: 127
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

Re: СД от Софийско

Мнениеот osata » 28 Дек 2009, 22:38

Именно затова поставих кратък и ясен въпрос след твоя отговор.

А относно деления - даже двата ми чорапа не си приличат :D
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: СД от Софийско

Мнениеот камикадзе » 29 Дек 2009, 14:12

osata написа:
камикадзе написа:.....а същевременно не си плащат членския внос редовно-има забавяне от над три месеца?...


Ето на това изречение ще ми е интересно да чуя отговора - вярно ли е, и ако е вярно, защо има такова забавяне?


Написаното от мен е през месец ноември и на основание протекло обсъждане на ФС в гр.Търговище през октомври:

"Тошко Русев - Има решение на УС, който от делегатите не е внесъл членски внос за три и повече месеца да няма право на глас. Предлагам Ю.Александров да запознае колегите с финансовата ситуация по отношение на внесен чл.внос от СД.
Ю.Александров - от всичките 110 СД, 8 от тях са в тази категория и дължат членски внос за такъв период. На ФС присъстват делегати на 4 СД."

Какво става с постъпленията от чл.внос до момента?Кой редовен,кой обратното?
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: СД от Софийско

Мнениеот SFS » 31 Дек 2009, 02:16

Violeta Stoeva, dvata foruma sa plenarnata zala na tozi sidikat...iska6 da kage6, 4e ve4e ne si parlamentaristka li...mnogo visoko veroqtno se use6ta6 i tuk ne e dostojno za teb 8-)
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Следваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта