СФСМВР в медиите

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот КОШМАР » 30 Ное 2009, 23:39

Eдин въпрос: Като каква се явява г-жа Стоева в СФСМВР? Не съм много наясно, но доколкото разбрах е навътре в нещата. Може би един от многото знаещи и търсещи изява чрез СФС или е говорител на СФС? А може би е медиен експерт? Поколението, което идва цвете е уникално. Ясно е това, че прекалено многото говорене понякога е в ущърб на тези, които с право имат искания. Никога нищо не става случайно. За да излезе полицай да протестира има защо. Но винаги трябва да има синхрон при излизане пред медии и говорене пред публика. Случвало се е хората наистина да изпаднат в цайтнот при някой зададен въпрос и да се получи кофузна ситуация. И още нещо цвете, какво значи това:"...без обеци, без дразнещ диалект..." Да не би диалекта да ви пречи случайно? В Република България има много диалекти, но това не значи, че трябва да изпитваме недоволство от него. Всички са българи преди всичко или е важен диалекта. Що за претенции. И не знам защо ми се трият постовете. Ако на някой не му отърва да не го чете.
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот камикадзе » 30 Ное 2009, 23:43

Освен да ти пратя тези"симпатизанти",кото говорят на мйеко и твърдо,желаещи конкретни факти/видео наблюдение,снимков материал,интервюта с колеги/?!За спосорството се премълча,а има факти как се подминават своеволията на спосорите.
За съжаление дежурните фрази взеха и при нас превес,което ме подразни.Подразни ме и това,че СФС си спечели по честен начин и с упорство позиции пред МВР,но с това интервю ще загубим всичко и с още няколко несъгласувани действия-никакво допитване със СД.СФС не е само УС,ФКК и твоя милост!
Мълчанието на П.Димитров за известно време показа и доказа,че е "акула".Хитър ход,с който създава грешно впечатление на победен,но хапе когато трябва.Добре се намеси А.Цолова и отби предстоящата атака в ефир.
Пак повтарям,само двама души могат да дадат отпор на всеки в това министерство.
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот КОШМАР » 30 Ное 2009, 23:55

Не само, че няма съгласуваност между УС, ФКК и СД, но и други истини се губят някъде в дефилето. А това е лошо. Лично на мен ми прави впечатление и друго, за което изобщо никой не се сеща. Надявам се някой ден, някой да забележи кое е това. Прекъснала се е нишката на важното устройство в МВР, а оттам и се създава напрежение, което едва ли е в полза на когото и да било.
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот камикадзе » 01 Дек 2009, 00:01

Кошмар,това е дискриминация,но има и по-голям проблем.Това,че някой говори на диалект си е нормално за мен,но този,който си го прикрива пред множество хора,а иначе си шляпа как му дойде е ..... Да не развалям добрия тон.
Най -добре е преди да се спори с който и да е министър,да се изчака резултат от поетия ангажимент от страна на министерството и тогава да се атакува.Припряни действия не са в наша полза.
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот КОШМАР » 01 Дек 2009, 00:17

Цитат камикадзе: Най -добре е преди да се спори с който и да е министър,да се изчака резултат от поетия ангажимент от страна на министерството и тогава да се атакува.Припряни действия не са в наша полза.

Уауууу, БРАВО!!! Най-накрай една мъдра мисъл. Писах и още нещо, но не знам защо си мисля, че думите са доста силни, по заобиколен начин ще ти го кажа, макар да е доста прав: Решенията да се взимат само от служители на МВР, без странични издевателства над тях. Колкото са по-самостоятелни, толкова по-добре!!!
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот Валентина » 01 Дек 2009, 08:43

A според мен Мусков и Галентин се представиха добре.И показаха на обществото част от проблемите в МВР. Тяхната искреност работи в тяхна полза. Едва ли има човек, който да не вижда откровените лъжи на зам.министъра в ефир. Може и да е "акула", но и зрителите не са слепи, за да му се връзват. И трябва да се отдаде нужното и на журналистката, която беше позитивна и прие присърце поставените проблеми. За разлика от едни други журналисти, в една друга медия преди време, които си правиха PR за сметка на поканения си гост.
Аватар
Валентина
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1542
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 01:20

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот малкия » 01 Дек 2009, 09:38

камикадзе написа: Най -добре е преди да се спори с който и да е министър,да се изчака резултат от поетия ангажимент от страна на министерството и тогава да се атакува.Припряни действия не са в наша полза.


Да се изчака резултат? Добре. А колко дълго да чакаме въпросния резултат? Седмица, месец, година? Аз лично вече две години чакам униформени зимни обувки, например...
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот камикадзе » 01 Дек 2009, 10:18

Малкия,преди време Г.Грозев каза нещо много умно.Щом министерството не си изпълни задълженията,които е поело/снабдяване с вещево доволствие,изплащане на определена сума за дрехи,например/,следва атака по съдебен ред.Най-добре е да ги"удариш"там,където ще ги заболи,отколкото да се пеним.
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот малкия » 01 Дек 2009, 10:33

Ами същото каза преди време и Л. Серафимов - да ударим подзаконовите нормативни актове в съда.
Итогава защо са ни синдикати? Дай да пуснем кепенците, а?
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот камикадзе » 01 Дек 2009, 11:09

Малкия,за съжаление констатирах,че не членове на СФС,а колеги,които не се членове на никой синдикат,завеждат дела и ги печелят!Това какво означава?Какво пречи член на СФС да заведе дело?Страх или някой трябва да му свърши работата?
Да продължа по темата.Преди да се направи организация за панахидата,предложих на член от УС да обсъди с останалите от УС една идея за 08.11.09г.-Архангелов ден.Та на този парад в София можеше всички колеги,които не са си получили униформеното облекло да дефилират с това,което имат в наличност.Аз лично щах да дойда с камуфлаж,защото само това имаше.Щях да донеса ризите,които приличат на мрежа за комари.Щях да нося обувки и кубинки,които не отговарят на номерацията.Щяха да дойдат пожарникари и колеги от затвора да покажат трагичното им положение с униформено облекло.Бяха подготвени и плакати с всички проблеми в МВР,но .........членовете на СФС май нямат право да предлагат идеи на УС?!Изпуснахме важен момент,с който щяхме да покажем на наши и чужди медии проблемите ни!
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта