ГОРД СЪМ,ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН !

Национален полицейски синдикат

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

ГОРД СЪМ,ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН !

Мнениеот policexpert » 13 Яну 2010, 20:22

ГОРДЕЯ СЕ С ТОВА : http://vbox7.com/play:32d321b0
policexpert
Полицай-Ветеран
Полицай-Ветеран
 
Мнения: 43
Регистриран на: 10 Сеп 2009, 17:15
Местоположение: БУРГАС - BG !

Re: ГОРД СЪМ,ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН !

Мнениеот BARETATA » 13 Яну 2010, 20:34

Вингаи съм бил горд,че съм Българин,винаги . Както се казва с Високо вдигната глава.

Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: ГОРД СЪМ,ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН !

Мнениеот doznatel1 » 14 Яну 2010, 18:37

И аз съм горда в известна степен, може да звучи лошо но е така.
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: ГОРД СЪМ,ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН !

Мнениеот osata » 14 Яну 2010, 20:55

1919 година
Аз съм българче

Аз съм българче и силна
майка мене е родила;
с хубости, блага обилна
мойта родина е мила.

Аз съм българче. Обичам
наште планини зелени,
българин да се наричам -
първа радост е за мене.

Аз съм българче свободно,
в край свободен аз живея,
всичко българско и родно
любя, тача и милея.

Аз съм българче и расна
в дни велики, в славно време,
син съм на земя прекрасна,
син съм на юнашко племе.


Аз работих половин век на книжовното поле, движим от вътрешен тласък, подчинявайки се на неутолима душевна жажда да служа на истината и красотата.

Аз пях за България, защото я обичах; аз насаждах в младите души добри чувства, аз будех съзнанията, вливах в сърцата вяра и обич към своето, защото бях син на България; аз прославих нейната божествено хубава природа, защото бях очарован от нея; аз се вглъбявах в историята й, защото бях пленен от величието на нейния минал живот, в епохи далечни, когато тя даде на славянския мир светлината на словото и, малка сравнително, трябваше да води вековна и гигантска борба за своята независимост и за постигане на своите идеали; възпях нейните идеали, защото бяха свещени.

Свидетел-очевидец на страшните й борби, на големите й страдания, на безкрайната й слава, увенчала челото й чрез нечуваните и геройски усилия на нейните здрави духом и физически синове, аз не можех да остана хладен, аз се радвах, аз плаках, аз трептях с душата на целия народ.

И всичко това изразих в моята песен.

Иван Вазов
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: ГОРД СЪМ,ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН !

Мнениеот BARETATA » 14 Яну 2010, 22:58

doznatel1 написа:И аз съм горда в известна степен, може да звучи лошо но е така.


Спокойно,всеки ги усеща по различен начин,но Бъди горда като чуеш Химна.Все пак нашата История е доказала много неща.Имам подозрения,че казваш това,заради Девизът " Мразя Държавата,Обичам Родината".Усмихни се и знаеш как :D
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: ГОРД СЪМ,ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН !

Мнениеот doznatel1 » 14 Яну 2010, 23:54

BARETATA написа:
doznatel1 написа:И аз съм горда в известна степен, може да звучи лошо но е така.


Спокойно,всеки ги усеща по различен начин,но Бъди горда като чуеш Химна.Все пак нашата История е доказала много неща.Имам подозрения,че казваш това,заради Девизът " Мразя Държавата,Обичам Родината".Усмихни се и знаеш как :D


Адски си прав
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: ГОРД СЪМ,ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН !

Мнениеот Sir Humphrey » 15 Яну 2010, 00:39

Това е девизът на анархистите. Странно би било някой да споделя този девиз и едновременно с това да работи в институцията, която отговаря за реда... :)
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: ГОРД СЪМ,ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН !

Мнениеот BARETATA » 15 Яну 2010, 00:43

Ами доста Абсурди в нашата страна нали,но наистина сме Българи и трябва да бъдем горди с това :)
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42


Назад към НПС

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron