Калин Георгиев спори с пенсиониран полицай във Фейсбук

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Калин Георгиев спори с пенсиониран полицай във Фейсбук

Мнениеот малкия » 06 Мар 2011, 22:44

ninja написа:...не ме занимавай с деца моля ти се :D


Мдааа... добра характеристика.
Честно казано, преки наблюдения нямам, но косвените сочат, че е точна.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Калин Георгиев спори с пенсиониран полицай във Фейсбук

Мнениеот SYNOPTIK » 06 Мар 2011, 22:55

Не съм убеден,че Ви разбирам,но т.н."деца",бяха и показаха,че МВР не трябва да остане тази затворена система...!
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: Калин Георгиев спори с пенсиониран полицай във Фейсбук

Мнениеот osata » 06 Мар 2011, 23:44

По принцип няма как всички да харесват или обичат началника си. Все пак той е човека, който разпорежда, казва, наказва и т.н.
Единственото нещо, което трябва да се промени в МВР е комуникацията между йерархичните нива. Защото в момента ситуацията е "да не докладвам нагоре, че ще си навлека негативи, нека всички нагоре си мислят, че владея положението". И така ниските йерархични нива биват обезверени.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Калин Георгиев спори с пенсиониран полицай във Фейсбук

Мнениеот SYNOPTIK » 07 Мар 2011, 00:06

А така наречените Ники нива искат да служат...
Така както исках аз,така както искат моите приятели оставащи в МВР,така както искат моите Нови приятели,сега докосвайки МВР...! Онези млади момчета и момичета...!
Видях ги в АМВР и наистина повярвах,че има бъдеще в МВР...!
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: Калин Георгиев спори с пенсиониран полицай във Фейсбук

Мнениеот SFS » 07 Мар 2011, 18:16

SYNOPTIK написа:А така наречените Ники нива искат да служат...
Така както исках аз,така както искат моите приятели оставащи в МВР,така както искат моите Нови приятели,сега докосвайки МВР...! Онези млади момчета и момичета...!
Видях ги в АМВР и наистина повярвах,че има бъдеще в МВР...!



Само не ги остявяте да ги учат онези, които са се учили от другарите, че това учения е една зараза и поразява всичко и младо и старо...
Някой после се излекуват но както виждате много си умират и с тази проказа а резултатите днес са показателни за това какво става с духа на човека, когато тази чума го завладее.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Калин Георгиев спори с пенсиониран полицай във Фейсбук

Мнениеот Куче » 07 Мар 2011, 19:49

osata написа:По принцип няма как всички да харесват или обичат началника си. Все пак той е човека, който разпорежда, казва, наказва и т.н.
Единственото нещо, което трябва да се промени в МВР е комуникацията между йерархичните нива. Защото в момента ситуацията е "да не докладвам нагоре, че ще си навлека негативи, нека всички нагоре си мислят, че владея положението". И така ниските йерархични нива биват обезверени.


Ха ,приятел много си прав!. Дано и моя началник го прочете това. Поздравления!!! 8-)
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Калин Георгиев спори с пенсиониран полицай във Фейсбук

Мнениеот SYNOPTIK » 07 Мар 2011, 22:27

А какво точно трябва да става от него ?
Един път съм говорил с него за минута-две-изобщо не показа някакво високомерие или някаква неприязън.
Редовно комуникира и в една известна социална мрежа.
Това се отнася и за почти всички от този ранг през годините ми в МВР. Ми всичките са хора като нас.
А често ангажиментите им са доста повече от установените 8 часа.
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: Калин Георгиев спори с пенсиониран полицай във Фейсбук

Мнениеот osata » 09 Мар 2011, 00:04

ninja написа:И сега да си дойдем на думата.....Колко пъти Калинчо(да не казвам секретарчето, че гледам се дразните), "слезе" сред вас и побъбрихте за комуникация, субординация, докладване от долу, на горе .... и т.н. и т.н. ?
Аз ще кажа - 0 пъти. Може би нас не ни оценява, но е оценил вашия принос ? Очаквам честни и искрени отговори. Поздрави - ninja


Вероятността да си побъбря с него е 1 към 57000. Иначе без проблем мога да увелича вероятността, ама още не съм си уредил друга работа :lol: .
Не мисля че е проблем за всеки един служител да достигне до толкова висок ранг от ръководителите си, ама пък после онези отдолу ще го изядат барабар с парцалите. То и затова всичко в МВР е осрано, щото зад всеки търтей и боклук има по някой гръб от средно управленческо ниво. Ето скоро пак си потвърдих съмненията, че в едно районно почти целия охранителен състав знае в подробности за далаверите и ххххх на техен колега катаджия. Обаче всеки мълчи. Ако има регламентирана възможност служителите на мвр да подават анонимни сигнали за корупция спрямо други служители, доста все още морални служители от тези дето казват "оня хххх пак...." биха сигнализирали.
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Калин Георгиев спори с пенсиониран полицай във Фейсбук

Мнениеот m-r_Vekilski » 10 Мар 2011, 00:19

ninja написа:И сега да си дойдем на думата.....Колко пъти Калинчо(да не казвам секретарчето, че гледам се дразните), "слезе" сред вас и побъбрихте за комуникация, субординация, докладване от долу, на горе .... и т.н. и т.н. ?
Аз ще кажа - 0 пъти. Може би нас не ни оценява, но е оценил вашия принос ? Очаквам честни и искрени отговори. Поздрави - ninja

Аз съм бил свидетел два пъти.....по време на протестите ни в градинката до МВР!
Единият път ,не помня точно на кой от протестите ,заедно с Вучков водиха съвсем човешки разговор с нас.
Един колега го попита....Може ли да му звънят директно на него при възникнали проблеми,на което той шеговито отговори , че има две секретарки за които се говорело ,че едната била негова братовчедка а друга негова любовница.Каза си телефонните номера.
Лично мен не ме задоволи отговора на въпроса който му зададох.
Изображение
771 -"1300 години България" Изображение
Изображение
собственик на "кухиятЪ крак"
Аватар
m-r_Vekilski
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 523
Регистриран на: 04 Сеп 2009, 18:03

Re: Калин Георгиев спори с пенсиониран полицай във Фейсбук

Мнениеот SYNOPTIK » 10 Мар 2011, 00:35

Един човек на такъв пост,няма как да бъде харесват от всички !
Още повече,харесван от хора извън МВР.
Самият факт,че не се крие е показателен.
Едва ли е нужно да напомням,как преди ,в едно друго време,се гледаше на подчинените в самото МВР-...всъщност няма да казвам-по-старите не искаме да си го спомняме.Добре е и по-младите да не знаят,че ще има да ни се чудят Ние "на кого сме служили..."
Нещата трябва да започнат отнякъде,все пак ! По-старите ще трябва да си отидем,по-младите да видят,че системата не е така закостеняла... Едно е сигурно-хората които плащат за издръжката на МВР,не трябва да се съмняват че парите им отиват нахалост. За съжаление,ние все още не можем да бъдем убедителни.
Парадоксално е,но съм убеден,че повечето от нас го правят така както трябва,но в действителност повечето търпят негативите. Значи е слаб PR-а !
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта