Боли ме но трябва да ви кажа СБОГОМ

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Боли ме но трябва да ви кажа СБОГОМ

Мнениеот Polix » 27 Ное 2010, 18:02

SFS написа:Напускането не е защото имам проблеми или нещо точно като причина.
Просто умората и времето което имат не ми позволява. Трябва да избирам а и искам с онези от вас с които така или иначе сме станали близки по някакъв си начин да не се загубим.
Радвам се, че се срещнахме и се надявам да не се загубим, че света както е и малък ..така понякога е и голям.

За проблеми едва ли ,но виж за причина е "очевадно" чак, че има , но друг е въпроса, че просто не искаш да споделиш, за да не обидиш някой. Проблема е ,че просто трябва да избираш и ти си избрал. Интересно ще ми е дали по същия начин ще приключи участието ти в другия форум - времето ще покаже нали?
А колкото до това с кой и до колко си станал близък, това наистина времето ще покаже, но ако държеше и на малката част от тези хора ,които твърдиш че са ти близки просто щеше да останеш заради тях и да им пишеш.
От мен успех и дано се задържиш повече време в другите форуми.
Изборът е един и нека той винаги да е правилният
Polix
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 311
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

Re: Боли ме но трябва да ви кажа СБОГОМ

Мнениеот slaron » 27 Ное 2010, 21:40

Форумът е FREE, така че всеки е свободен да идва или не! Ти си направил своя избор! Жив и здрав бъди!

"... щом така си решила ти-
ДОБРЕ!!!"
/от песен на Васил Найденов/ ;) 8-)
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Боли ме но трябва да ви кажа СБОГОМ

Мнениеот osata » 27 Ное 2010, 22:18

Стони, Стони....
разбирам те, и аз съм казал "сбогом" на форума, но временно!
Когато мога, вмъквам се. Днес прочетох две теми - тази е втората.
"Сбогом" е много тежка дума, не я използвай без причина.
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Боли ме но трябва да ви кажа СБОГОМ

Мнениеот m-r_Vekilski » 28 Ное 2010, 00:16

Шило в торба не седи драги ми бат Стони , ти пак ще си тук под някаква форма Изображение убеден съм в това !
Ти бе и ще си останеш Изображение за мен.
Тук е мястото да благодаря на екипа на форума ,че са проявявали търпимост към нас.
Не забравяй , че сме от една порода отгледана в СМУ , във времето когато нямаше ГМО !
Няма бивш милиционер,знаеш го добре!
Бъди здрав Изображение
771 -"1300 години България" Изображение
Изображение
собственик на "кухиятЪ крак"
Аватар
m-r_Vekilski
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 523
Регистриран на: 04 Сеп 2009, 18:03

Re: Боли ме но трябва да ви кажа СБОГОМ

Мнениеот малкия » 28 Ное 2010, 22:46

Въпреки че сме спорили понякога жестоко (а пък може би точно заради това, знам ли) много ще ми липсваш.
Бъди жив и здрав! Желая ти успех във всяко начинание и поне мъничко истинско щастие!
И силно се надявам това да не е "сбогом", а "довиждане".
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Боли ме но трябва да ви кажа СБОГОМ

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 28 Ное 2010, 23:38

ПОЗДРАВ ЗА СТОНИ



Шегувам се приятелю, знаеш от какво и как направи.....
Вече е доказана силата на нета, която сила неглижираха.
Успех и знай, че ние все още сме тукааа.....
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: Боли ме но трябва да ви кажа СБОГОМ

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 29 Ное 2010, 00:17

SFS написа:Дойде време да си кажем СБОГОМ!

Късно е, няма обратен път назад.
Късно е, всеки живее в собствен свят .
Късно е, наша несбъдната мечта,
невъзможен порив се оказа любовта.

За улеснение на потребителите.

Така се пее в тази песен, така за първи път изпитвам и ново и поредни чувство, което присвива сърцето ми. Да, наистина е странно това, което ни даде интернет и което сякаш е един нов живот, награда за нещо, което сме заслужили без да знаем точно как.
След първите трепети за оставно мнение в мрежата, след поредните отговори и интереса на другите кям казаното от нас, след първите "лични", първите опити и последвалите срещи в реалното, усещането, че отново си в ученическа възраст, радоста, трепета на очакването, разочарованието, после болката от първия "бан" и всичко това което се случи с нас през последните вече близо 10 години в мрежата идва ред и на това.
Напускам този форум и изпитвам една болка сякаш съм на гарата и чакам влака а с вас ще се видим пак...може би след 10 години както пък се пее в другата песен..
Но мисълта ми е за болката от раздялата...странно, пиша си сега сам тук а си мисля, че има и други, които ще изпитат и ме разбират какво ми е на душата..
Спомена от първите ни сблъсаци, искрите, напрежението, първите чувства, които не са били само приятни...после събитията годините...сякаш живяхме заедно а то всъщност този живот е бил само в мислите ни, които пък все пак родиха реални неща. Промениха и нас, промениха и реалността и живота на много от нас.
Боли ме но трябва да ви кажа СБОГОМ.
Заминавам си от тук а не ми се ще, искам да остана а немога. Има неща в живота с които трябва да се разделяш. Сега е времето за раздяла с вас във виртуалния свят. И както се прави в реланото желая да си оставим координатите и онези, които желят да не се загубим в огромния свят и в безкрайното и искат да запазим някак си връзката и съзнателната линия, което свързва моя форумен герой с вашия а вашия с реалния и моя реален, сега е времето.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: Боли ме но трябва да ви кажа СБОГОМ

Мнениеот SFS » 29 Ное 2010, 06:07

Всъщност това което сега си говорим открито сме си го знаели.
Искам да ви благодаря и колкото и да съм вита глава и да ми е трудно, силата на онова което изпитвам ме принуждава и да го показвам с изписване.
Наистина в по големи дълбочини във всеки от нас има различия но за онова за което Нещото ни събра тук преди толкова вече време е изпълнено.
Всичко е факт.
Остава времето и историята след него,
остава и мнооого по лесното,
за дошлото след бурната любов към Доброто, в луд акт на неспокойният ни, непримирим дух на истински ченгета,Corruption among senior officials, including off-budget financial flows in support of senior leaders. Sources of funding for political candidates, and government plans and efforts to ensure funding transparency.
наред с онези ужасни болки от страх и съмнение,
и се роди една мечта през форум и интернет, която вие успяхте да опазите в най трудните и дни, и да превърнете в реалност.
Да, отивам си, от там от където и дойдох,
връщам се там къдрто съм избрал за място на реланата ми същност и място за семейството ми.
Но носталгията към онези дни и нощи с вас в онази лудост ще ми липсва и втурачен в клавиатурата сега превърта тези спомени създава болки, защото реалността за вас която ще ви радва за мен ще е само спомен.
http://www.youtube.com/watch?v=i1fqzXSERSs&feature=related
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Боли ме но трябва да ви кажа СБОГОМ

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 02 Дек 2010, 23:47

SFS написа:Всъщност това което сега си говорим открито сме си го знаели.
Искам да ви благодаря и колкото и да съм вита глава и да ми е трудно, силата на онова което изпитвам ме принуждава и да го показвам с изписване.
Наистина в по големи дълбочини във всеки от нас има различия но за онова за което Нещото ни събра тук преди толкова вече време е изпълнено.
Всичко е факт.
Остава времето и историята след него,
остава и мнооого по лесното,
за дошлото след бурната любов към Доброто, в луд акт на неспокойният ни, непримирим дух на истински ченгета,Corruption among senior officials, including off-budget financial flows in support of senior leaders. Sources of funding for political candidates, and government plans and efforts to ensure funding transparency.
наред с онези ужасни болки от страх и съмнение,
и се роди една мечта през форум и интернет, която вие успяхте да опазите в най трудните и дни, и да превърнете в реалност.
Да, отивам си, от там от където и дойдох,
връщам се там къдрто съм избрал за място на реланата ми същност и място за семейството ми.
Но носталгията към онези дни и нощи с вас в онази лудост ще ми липсва и втурачен в клавиатурата сега превърта тези спомени създава болки, защото реалността за вас която ще ви радва за мен ще е само спомен.
http://www.youtube.com/watch?v=i1fqzXSERSs&feature=related

Ти си опора, малко ти рано да напускаш форума.
Нужен си на форума.
Има какво да се иска!!!
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: Боли ме но трябва да ви кажа СБОГОМ

Мнениеот m-r_Vekilski » 10 Мар 2011, 01:08

m-r_Vekilski написа:Шило в торба не седи драги ми бат Стони , ти пак ще си тук под някаква форма Изображение убеден съм в това !
Ти бе и ще си останеш Изображение за мен.
Тук е мястото да благодаря на екипа на форума ,че са проявявали търпимост към нас.
Не забравяй , че сме от една порода отгледана в СМУ , във времето когато нямаше ГМО !
Няма бивш милиционер,знаеш го добре!
Бъди здрав Изображение

Шило в торба не седи драги ми бат Стони , ти пак ще си тук под някаква форма убеден съм в това !
Добре си ми дошъл отново Изображение
771 -"1300 години България" Изображение
Изображение
собственик на "кухиятЪ крак"
Аватар
m-r_Vekilski
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 523
Регистриран на: 04 Сеп 2009, 18:03

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

cron