Боли ме но трябва да ви кажа СБОГОМ

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Боли ме но трябва да ви кажа СБОГОМ

Мнениеот SFS » 26 Ное 2010, 18:28

Дойде време да си кажем СБОГОМ!

Късно е, няма обратен път назад.
Късно е, всеки живее в собствен свят .
Късно е, наша несбъдната мечта,
невъзможен порив се оказа любовта.
http://www.youtube.com/watch?v=l9NocbhxSzc

Така се пее в тази песен, така за първи път изпитвам и ново и поредни чувство, което присвива сърцето ми. Да, наистина е странно това, което ни даде интернет и което сякаш е един нов живот, награда за нещо, което сме заслужили без да знаем точно как.
След първите трепети за оставно мнение в мрежата, след поредните отговори и интереса на другите кям казаното от нас, след първите "лични", първите опити и последвалите срещи в реалното, усещането, че отново си в ученическа възраст, радоста, трепета на очакването, разочарованието, после болката от първия "бан" и всичко това което се случи с нас през последните вече близо 10 години в мрежата идва ред и на това.
Напускам този форум и изпитвам една болка сякаш съм на гарата и чакам влака а с вас ще се видим пак...може би след 10 години както пък се пее в другата песен..
Но мисълта ми е за болката от раздялата...странно, пиша си сега сам тук а си мисля, че има и други, които ще изпитат и ме разбират какво ми е на душата..
Спомена от първите ни сблъсаци, искрите, напрежението, първите чувства, които не са били само приятни...после събитията годините...сякаш живяхме заедно а то всъщност този живот е бил само в мислите ни, които пък все пак родиха реални неща. Промениха и нас, промениха и реалността и живота на много от нас.
Боли ме но трябва да ви кажа СБОГОМ.
Заминавам си от тук а не ми се ще, искам да остана а немога. Има неща в живота с които трябва да се разделяш. Сега е времето за раздяла с вас във виртуалния свят. И както се прави в реланото желая да си оставим координатите и онези, които желят да не се загубим в огромния свят и в безкрайното и искат да запазим някак си връзката и съзнателната линия, което свързва моя форумен герой с вашия а вашия с реалния и моя реален, сега е времето.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Боли ме но трябва да ви кажа СБОГОМ

Мнениеот cveteto » 26 Ное 2010, 19:39

Стони, какво говориш, приятелю? :shock:
Мога да говоря за доброто у вас, но за злото - не. Защото що е злото, ако не добро, измъчено до смърт от глад и жажда?...
cveteto
MASTER
 
Мнения: 127
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

Re: Боли ме но трябва да ви кажа СБОГОМ

Мнениеот SFS » 26 Ное 2010, 21:44

Вили, няма как ...просто трябва да избирам за да успея да отцелея...много ми идва ..
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Боли ме но трябва да ви кажа СБОГОМ

Мнениеот SYNOPTIK » 26 Ное 2010, 22:15

Толкова тъжна новина не е имало във форума-и в този и в предишният,който за съжаление не оцеля...
Опитах се нещо да напиша...Някак си не се получава.
Трябва да си изживял форума от 2006 година,за да разбере човек,какво и кой е SFS...
Макар и краен в много от мненията си,често влизащ дори в конфликт с Модераторите и мен,неговите постове имат огромен принос в това което е МВР сега,а именно развитието на т.н."форумен полицай",а защо не и в промяната на мислене/на т.н."форумен полицай"/ и в създаването на последвали форуми,а дори и Синдикат...
Колко пъти съм посягал към бутон "БАН" на неговият ник... Но,не ! Виждах нещо,което самият аз не мога смислено и разбираемо да обясня.
Стони ! Не знам защо и кое те кара да кажеш "сбогом" на мен,на PoliceBG като цяло,но искам да те уверя,че въпреки някой принципни различия и разбирания между нас,ти винаги ще си един от тези,които накараха обикновеният Български полицай да каже : "Да погребем милиционерството в МВР !"
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: Боли ме но трябва да ви кажа СБОГОМ

Мнениеот Lord » 26 Ное 2010, 22:50

Стояне, нямам право да питам защо, иначе бих го направил.
Ти си...
ти си Стони от стария ни форум, а и от Де Зората...
Какво да кажа-знам не знам какво, пък едва ли бих го направил пред публика, приятел.
Явно си взел решение и няма смисъл да ти говоря общоприказнноинищонеказващо , а и аз не правя така.
Ако наистина ти напуснеш този форум е лошо, дори зле.
Имахме дебати, спорове, на моменти и откровени обиди, но имахме и извинения, уважение ...не знам..., но има нужда от "страннната" ти и различна гледна точка.

Вероятно понякога съм те нагрубил, вероятно не съм бил пров, обикновено съм се извинявал, впоследствие, което не е и оправдание, а и не го търся.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Боли ме но трябва да ви кажа СБОГОМ

Мнениеот Sir Humphrey » 27 Ное 2010, 00:25

:cry: :cry: :cry:
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Боли ме но трябва да ви кажа СБОГОМ

Мнениеот SFS » 27 Ное 2010, 00:27

Напускането не е защото имам проблеми или нещо точно като причина.
Просто умората и времето което имат не ми позволява. Трябва да избирам а и искам с онези от вас с които така или иначе сме станали близки по някакъв си начин да не се загубим.
Радвам се, че се срещнахме и се надявам да не се загубим, че света както е и малък ..така понякога е и голям.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Боли ме но трябва да ви кажа СБОГОМ

Мнениеот cveteto » 27 Ное 2010, 12:36

Сякаш тази година ми е писано непрекъснато да се разделям с извънредно важни за мен каузи и хора...
Стони, без теб много неща няма да са същите. Боли ме, брат...
Мога да говоря за доброто у вас, но за злото - не. Защото що е злото, ако не добро, измъчено до смърт от глад и жажда?...
cveteto
MASTER
 
Мнения: 127
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

Re: Боли ме но трябва да ви кажа СБОГОМ

Мнениеот Lord » 27 Ное 2010, 14:38

SFS написа:Просто умората и времето което имат не ми позволява. Трябва да избирам а и искам с онези от вас с които така или иначе сме станали близки по някакъв си начин да не се загубим....

Започвам да разбирам.
Винаги си добре дошъл, дори и спорадично и за малко!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Боли ме но трябва да ви кажа СБОГОМ

Мнениеот Raptor » 27 Ное 2010, 17:13

SFS написа:Напускането не е защото имам проблеми или нещо точно като причина.
Просто умората и времето което имат не ми позволява. Трябва да избирам а и искам с онези от вас с които така или иначе сме станали близки по някакъв си начин да не се загубим.
Радвам се, че се срещнахме и се надявам да не се загубим, че света както е и малък ..така понякога е и голям.


Появявай се, но по-рядко! Например 2-3 пъти в месеца и нещата ще станат балансирани!
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Следваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта