Разказ на сводник.

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Разказ на сводник.

Мнениеот Basaev » 13 Ное 2010, 17:09

В борбата със здравия разум, победата ще бъде наша....
Аватар
Basaev
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 232
Регистриран на: 04 Окт 2010, 00:12

Re: Разказ на сводник.

Мнениеот BARETATA » 13 Ное 2010, 18:32

Ей , стига с тая помия по адрес на МВР и по-специално Полицията . Не казвам ,че всичко ни е в ред ,ама това е прекалено , само медийни "бомби" и сензации.За какво да плаща , като няма Закон за проституцията.Не смятам да влизам в някакъв спор , просто мое лично мнение,което няма ангажименти към никого .
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Разказ на сводник.

Мнениеот oto skorzeni » 13 Ное 2010, 18:41

На мен ми звучи правдоподобно.Системата е сериозно изгнила,и не трябва честните служители да си затварят очите,а да помагат да се "изчисти къщичката" на МВР.Лично за мен няма по-долно същество от корумпирания полицай,независимо от кого,какви суми и по какви причини взима пари.
oto skorzeni
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 220
Регистриран на: 02 Фев 2010, 22:52

Re: Разказ на сводник.

Мнениеот Lord » 13 Ное 2010, 20:44

Басаев, каква ти е точно темата? Статията е от април 2007г., но какво искаш да се дебатира с цитата?
Тази вечер предаването на Карбовски беше на сходна тема, та можеше да ползваш по-актуален линк.

Та, каква е темата?
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Разказ на сводник.

Мнениеот Basaev » 13 Ное 2010, 21:35

Идеята е, че в МВР корупцията взима връх. Познавам много качествени хора от тази система, но като че ли все по-малко са вече такива. По районните управления е цирк страшен. Изключение като че ли прави само началника на шести район - госпожа Наташа Николова. В трети район е абсолютен вертеп. Там половината от сержантския състав е на '' заплата '' при местните наркодилъри. Както казва Златко Баретата - '' като си полицай, не може да се договаряш с бандити, като си бандит, не може да се договаряш с полицаи '' . И е много прав.
В борбата със здравия разум, победата ще бъде наша....
Аватар
Basaev
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 232
Регистриран на: 04 Окт 2010, 00:12

Re: Разказ на сводник.

Мнениеот Basaev » 13 Ное 2010, 21:44

А спомняте ли си тази песен http://5ru.sfsmvr.org/?id=video/5 ? ......... и дали знаете че е правена по поръчка на Поли Пантев ( доказан наркотрафикант ). И сега гордо намира място по полицейските сайтове. :D Правилно ли е това ?
В борбата със здравия разум, победата ще бъде наша....
Аватар
Basaev
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 232
Регистриран на: 04 Окт 2010, 00:12

Re: Разказ на сводник.

Мнениеот SYNOPTIK » 13 Ное 2010, 22:29

Кое дали е правилно ?
Това,че е правена по поръчка,или че се намира в полицейски сайтове ?
Напомня ми времето,когато ми казваха,че слушам "западна","разлагаща младите" музика...!!!
Ми тук,Басаев,има и потребители,със странни Ник-ове...! Някой с такива на терористи...! ;)
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: Разказ на сводник.

Мнениеот oto skorzeni » 14 Ное 2010, 00:18

Басаев е прав,сигурен съм че всеки един от действащите служители тук знае за свои корумпирани колеги,познава такива или дори работи с тях.
oto skorzeni
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 220
Регистриран на: 02 Фев 2010, 22:52

Re: Разказ на сводник.

Мнениеот Lord » 14 Ное 2010, 14:46

Basaev написа:Идеята е, че в МВР корупцията взима връх. Познавам много качествени хора от тази система, но като че ли все по-малко са вече такива.......


Абсолютно погрешни са ти впечатленията. Не го казвам само за спора, а защото знам какво чудо беше преди 10-15 и какво се случва през последните години. Твърдя, че корупция има навсякъде, но МВР е единственото ведомство, където от няколко години борбата срещу това явление е реална и дава ефект, т.е. тенденцията е за ограничаването и!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Разказ на сводник.

Мнениеот Lord » 14 Ное 2010, 15:11

Basaev написа:А спомняте ли си тази песен http://5ru.sfsmvr.org/?id=video/5 ? ......... и дали знаете че е правена по поръчка на Поли Пантев ( доказан наркотрафикант ).........


Това не е вярно, песента е страхотна, а Поли Пантев никога не е имал каквито и да е отношения с екипа на Слави Трифонов или с него самият. Останалото е просто народен фолклор или откровени клевети.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Следваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта