Циганска престъпност

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Циганска престъпност

Мнениеот Автоконтрольор » 28 Окт 2010, 15:17

Да приемем, че си права.И?Проблема не свършва само с това да открием в кого е вината.На държавата са нужни хора с ново рационално мислене.
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Re: Циганска престъпност

Мнениеот doznatel1 » 28 Окт 2010, 16:18

Автоконтрольор написа:Да приемем, че си права.И?Проблема не свършва само с това да открием в кого е вината.На държавата са нужни хора с ново рационално мислене.



Абе няма да се оправим скоро, каквото и да си говориме и да се дразниме! :?
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Циганска престъпност

Мнениеот Куче » 28 Окт 2010, 20:42

Съжелявам че ще бъда малко краен ,но говоря с факти. Циганина си е циганин! Ще направи всичко възможно за да му повярва някой ,че той е прав. Колегите ми във форума ще ме разберат веднага...тръшка се ,реве ,прави се на болен,куца ,циганките кърмят пред полицията,щипят децата си да реват и т.н. На всичкото отгоре ,раждат по 3,4,5,6 и даже при нас имаме циганка с 9 деца. Тя взима за тия деца помощи и детски. Когато полицията се намеси по-здраво ,се започват... жалби,молби до Районна прокуратура, до Окръжна прокуратура и т.н. Скоро пак ме съди...не мога да кажа ром ,за мен си е циганин. Че еди кой си инспектор от полицията ,не уважава правата на ромите и съм си измислял ,нарушения и престъпления и си е било жива дискриминация ! Пак се отплеснах и ще кажа некоя простотия, спирам!. Вземат ме изтрият модераторите :lol:
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Циганска престъпност

Мнениеот BARETATA » 28 Окт 2010, 21:02

Цялата ситуация се разиграва пред погледите на цялото Общество . Повечето само " цъкат " и коментират нещо с което се правят на големи герои , а реално когато се случва пред тях са тихи и спокойни . Пресен пример , преди известно време в едно заведение - тогава служех на едно място - ме изпращат на сигнал . Отиваме с колегите , вътре циганин - ром доста пиян размахва 10 лева и вика . В заведението пълно с посетители , така да ги нареча условно бъгари , защото на българските документите на самоличност никъде не пише цигани,влас и т.н. Всеки гледа и нищо , няма кой да му направи забележка ,а пълно със здрави "мъжаги" . Подбрах го , заключих го ,няма да споменавам по кой член , написах му АУАН - 2 броя и така . Сега да Ви питам нещо друго,а го направете това нещо в Квартал , където живеят основно и само цигани - роми , какво ще стане като сте само Вие - условно казано българин , а ??? Отговорът мисля ,че е ясен .
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Циганска престъпност

Мнениеот Куче » 28 Окт 2010, 21:27

Така е Баретко сега!. На времето когато почнах работа ,циганин след 15.00ч следобед в града нямаше. А сега пустата му демокрация...българин няма вече след 15.00ч
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Циганска престъпност

Мнениеот Sir Humphrey » 28 Окт 2010, 21:29

Куче написа:тръшка се ,реве ,прави се на болен,куца


Значи Маргините и Трактора са цигани? Доста белички са. Ще да са от смесен брак изглежда. ;)
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Циганска престъпност

Мнениеот Куче » 28 Окт 2010, 21:34

Sir Humphrey написа:
Куче написа:тръшка се ,реве ,прави се на болен,куца


Значи Маргините и Трактора са цигани? Доста белички са. Ще да са от смесен брак изглежда. ;)


Имаш ли парички...така е!. Сър,който е надупен и с нашата "добра съдебна с-ма"....33 човека да убиеш.....на пробация си :evil:
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Циганска престъпност

Мнениеот BARETATA » 28 Окт 2010, 21:36

Интересно ще бъде да запознаем посетителите на Форума с някои от бруталните и нагли престъпление от тези хора - цигани или роми , който как иска така да ги нарича . Само да спомена , че и двете са правилни.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Циганска престъпност

Мнениеот Куче » 28 Окт 2010, 21:49

BARETATA написа:Интересно ще бъде да запознаем посетителите на Форума с някои от бруталните и нагли престъпление от тези хора - цигани или роми , който как иска така да ги нарича . Само да спомена , че и двете са правилни.


И в сака съм ги виждал и пак са си живи цигани. Признай си и ти :lol:
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Циганска престъпност

Мнениеот BARETATA » 28 Окт 2010, 21:51

Добре де , признавам си , но все пак наистина нещата са много сериозни , много добре го знаеш , а някак ми се струва , че се подминава с лека ръка върху това , което дискутираме.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта