Циганска престъпност

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Циганска престъпност

Мнениеот BARETATA » 11 Ное 2010, 01:53

Дали го политизираме или не , това не е целта на Темата . Проблемът е ,че като по някакъв начин се преустанови или намали тази Миграция , какво им се осигурява тук,тоест да не "скачат" срещу тази мярка , а ??? Защото те излизат навън с идеята за нещо повече,дори и с цената на престъпление.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Циганска престъпност

Мнениеот doznatel1 » 11 Ное 2010, 05:34

Sir Humphrey написа:
doznatel1 написа:Значи той иска те да са си в България


Сигурен съм, че не иска. Ама не може да го каже публично.


Така е, прав си, много сериозен е проблема с ц******е, не мисля че ще се справи с това, смятам че нещата за България ще отиват на по-зле. Сега са много проблемни, а какво ще стане като прибере и емигрантите? Плашещо е положението!
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Циганска престъпност

Мнениеот osata » 11 Ное 2010, 07:58

Навън всеки отива с идеята за по-големи доходи. Ако тук е работил за 400лв, иска навън по 2000, ако тук е крал за 500, иска там за 3000, ако тук е продавала тялото си за 20лв, иска там за 100 и т.н. .....
Стандарта ни на живот е малко над "абсолютната нула", а за циганите..... там в огромна част е ад, или както би казал всеки "няма оправия и сто години".
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Циганска престъпност

Мнениеот evelina » 13 Ное 2010, 13:12

Чух,че циганетата трябвало да ходят на училище,та държавата да им отпуска помощи,в противен случай се спират. От една страна,добре,ама от друга......как да си пусна детето на училище,като ще е пълно с джепчийчета...,примерно? :? Немога да крия отрицателното ми отношение към тази нация...! Ша ма прощавате,за което...!
evelina
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 223
Регистриран на: 20 Сеп 2010, 16:52

Re: Циганска престъпност

Мнениеот evelina » 13 Ное 2010, 13:37

Добрече измислиха буквата "х",та да казвам хасвалт и хабитуриенти...!
evelina
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 223
Регистриран на: 20 Сеп 2010, 16:52

Re: Циганска престъпност

Мнениеот Lord » 13 Ное 2010, 14:22

evelina написа:Чух,че циганетата трябвало да ходят на училище,та държавата да им отпуска помощи......как да си пусна детето на училище,като ще е пълно с джепчийчета...,примерно? :? Немога да крия отрицателното ми отношение към тази нация...! Ша ма прощавате,за което...!


Ша ма прощаваш и ти, ама разсъжденията и изводите ти са абсолютно безпочвени. Сериозно! Ако имаш познат учител или инспекто ДПС попитай ги какви деца са най-честите извършители на противоправни деяния и ще видиш, че обикновино са българчета от заможни семейства, оставени без контрол от детската градина, свикнали да имат всичко и по всяко време.
Отделно, че не съществува циганска нация. Има такъв етнос, но това е въпрос на самоопределение.
Не съди за хората по етнос, цвят или вероизповедание. Ще ти дам 2 показателни примера:
1. Отец Боян Саръев - мюсюлманин, по пождение,но дал и даващ за християнството повече от владиките!
2. Проф. Александър Чирков - 100 каратов циганин, но гений.

А, лично аз имам няколко невероятни приятелства със съученици - цигани, които се запазиха през годините и до ден днешен!

Животът далеч не е черно и бяло, напротив, като дъга е, ама и аз излязох от темата, та спирам. ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Циганска престъпност

Мнениеот evelina » 13 Ное 2010, 14:25

Lord написа:
evelina написа:Чух,че циганетата трябвало да ходят на училище,та държавата да им отпуска помощи......как да си пусна детето на училище,като ще е пълно с джепчийчета...,примерно? :? Немога да крия отрицателното ми отношение към тази нация...! Ша ма прощавате,за което...!


Ша ма прощаваш и ти, ама разсъжденията и изводите ти са абсолютно безпочвени. Сериозно! Ако имаш познат учител или инспекто ДПС попитай ги какви деца са най-честите извършители на противоправни деяния и ще видиш, че обикновино са българчета от заможни семейства, оставени без контрол от детската градина, свикнали да имат всичко и по всяко време.
Отделно, че не съществува циганска нация. Има такъв етнос, но това е въпрос на самоопределение.
Не съди за хората по етнос, цвят или вероизповедание. Ще ти дам 2 показателни примера:
1. Отец Боян Саръев - мюсюлманин, по пождение,но дал и даващ за християнството повече от владиките!
2. Проф. Александър Чирков - 100 каратов циганин, но гений.

А, лично аз имам няколко невероятни приятелства със съученици - цигани, които се запазиха през годините и до ден днешен!

Животът далеч не е черно и бяло, напротив, като дъга е, ама и аз излязох от темата, та спирам. ;)

ВЕДНЪГ СЕ СЪГЛАСЯВАМ! А,пиши си,не ми пречиш...! :lol:
evelina
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 223
Регистриран на: 20 Сеп 2010, 16:52

Re: Циганска престъпност

Мнениеот BARETATA » 23 Ное 2010, 21:12

:twisted: :evil: :twisted:
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Циганска престъпност

Мнениеот evelina » 24 Ное 2010, 19:02

Гледайте го от 6тата минута....
evelina
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 223
Регистриран на: 20 Сеп 2010, 16:52

Re: Циганска престъпност

Мнениеот Автоконтрольор » 24 Ное 2010, 23:52

evelina написа:Гледайте го от 6тата минута....

И какъв по-различен от споменатите по-горе факти, извод, можем да си вземем от тази простотия ?
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron