Циганска престъпност

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Циганска престъпност

Мнениеот Хела » 29 Окт 2010, 10:37

Наистина ли нямаш никакви идеи? Ми, какво мислиш например за ограничаване на раждаемостта, въз основа на доход, образование, имотно състояние и т.н. Верно, че няма да стане изведнъж, вероятно не и в нашата държава, ама просто си говорим. По този начин, няма да се раждат деца, които ще са на издръжка на държавата, тоест на нас.
Предполагам, че съседът ти поне плаща данъци на тая страна, един вид й е полезен, затова личните ти дразги с него нямат отношение в случая. Разбираш ме, нали?
Аватар
Хела
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 376
Регистриран на: 01 Дек 2009, 17:33
Местоположение: между редовете

Re: Циганска престъпност

Мнениеот doznatel1 » 29 Окт 2010, 11:28

Хела написа:Наистина ли нямаш никакви идеи? Ми, какво мислиш например за ограничаване на раждаемостта, въз основа на доход, образование, имотно състояние и т.н. Верно, че няма да стане изведнъж, вероятно не и в нашата държава, ама просто си говорим. По този начин, няма да се раждат деца, които ще са на издръжка на държавата, тоест на нас.
Предполагам, че съседът ти поне плаща данъци на тая страна, един вид й е полезен, затова личните ти дразги с него нямат отношение в случая. Разбираш ме, нали?



Имаш предвид да се ограничи раждаемостта на циганите?
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Циганска престъпност

Мнениеот Хела » 29 Окт 2010, 11:47

Ами то, ако има такъв закон, покрай сухото ще гори и мокрото както се казва, ама аз не съм виждала друга жена, освен циганка, да има 9 деца :shock: . Може и да има, но това е по-скоро изключение и рядкост. Докато при тях е масово.
ПП: Преди време посетих дом за изоставени деца. Сигурна съм, че ще ми повярваш, че 90% са циганчета. Лошото е, че започнах да го въприемам като нормална картинка. :(
Аватар
Хела
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 376
Регистриран на: 01 Дек 2009, 17:33
Местоположение: между редовете

Re: Циганска престъпност

Мнениеот evelina » 29 Окт 2010, 12:21

Четох,че раждаемостта при циганите е спаднала,ама едва ли и това ще помогне...! Според мен им трябва малко страх от БГ общество и като им скръцнеш със зъби,не да ти налитат на бой,ами да си седнат мирно...! Както вика един приятел,циганите ги е страх само от кобинки...!
evelina
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 223
Регистриран на: 20 Сеп 2010, 16:52

Re: Циганска престъпност

Мнениеот Хела » 29 Окт 2010, 12:41

Sir Humphrey написа:
Куче написа:тръшка се ,реве ,прави се на болен,куца


Значи Маргините и Трактора са цигани? Доста белички са. Ще да са от смесен брак изглежда. ;)

Разбираема е иронията ти, Сър. Принципно обаче, баба Пена от Долно Нанагорнище не пищи от внесен кокаин, а от разбитата си изба и обраната зимнина, в най-лекия случай.
Аватар
Хела
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 376
Регистриран на: 01 Дек 2009, 17:33
Местоположение: между редовете

Re: Циганска престъпност

Мнениеот doznatel1 » 29 Окт 2010, 15:03

Хела написа:Ами то, ако има такъв закон, покрай сухото ще гори и мокрото както се казва, ама аз не съм виждала друга жена, освен циганка, да има 9 деца :shock: . Може и да има, но това е по-скоро изключение и рядкост. Докато при тях е масово.
ПП: Преди време посетих дом за изоставени деца. Сигурна съм, че ще ми повярваш, че 90% са циганчета. Лошото е, че започнах да го въприемам като нормална картинка. :(



Като гледам репортажи по ТВ за домове за сираци, наистина аз виждам само циганчета. Наистина трябва да се вземат строги мерки, но въпроса е как и дали някой ще се заеме! Те сега са малцинство, както е тръгнало след време ние ще сме малцинство! :?

ПП: evelina повярвай ми и от това не ги е страх, те са нагли и безмилостни, когато им удариш здрав бой тогава за момента се свиват, но после се озлобяват повече. Бих казала решението, но ще спаза поне този път в тази тема правилата на Форума!!!
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Циганска престъпност

Мнениеот dsuzunov » 29 Окт 2010, 17:37

Хела написа:
Sir Humphrey написа:
Куче написа:тръшка се ,реве ,прави се на болен,куца


Значи Маргините и Трактора са цигани? Доста белички са. Ще да са от смесен брак изглежда. ;)

Маргините са цигани от Смолян.
Тамошните наричат себе си "агупти", като си вярват, че произлизало от "египтяни"
Трактора е българомохамеданин (помак)
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

Re: Циганска престъпност

Мнениеот BARETATA » 29 Окт 2010, 18:38

ЦИТИРАМ от темата В днешната преса:

Lord написа:Шестима изнасилиха непълнолетна в Попово

Младежите са се гаврили 6 часа с момичето

http://www.dnes.bg//crime/2010/10/29/sh ... ovo.102438
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Циганска престъпност

Мнениеот Sir Humphrey » 29 Окт 2010, 19:34

dsuzunov написа:Трактора е българомохамеданин (помак)


Т.е. е чист българин, само дето почита Аллах, нали?
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Циганска престъпност

Мнениеот dsuzunov » 29 Окт 2010, 21:05

Да, чист българин е.
Някога, през турско, тези родове, които са се огънали и са сменили вярата си са били низвергнати. Някои от тях са се отделили от родата си и са основали нови селища, наблизо до родните, а други са се заселвали, колкото може по-далеч от своите.
От срам.
Тежки години са били.
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта