Полицай ИЗНАСИЛВАЧ

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Полицай ИЗНАСИЛВАЧ

Мнениеот oto skorzeni » 14 Окт 2010, 02:32

Колко според теб са много-10,50,100 случая,то и един за жертвата е много.Човек ако ви слуша ще излезе,че в България не е останала неизнасилена от цигани жена.Поставяте ме в нелепото положение едва ли не да защитавам мангалите,при условие,че съм убеден расист.
oto skorzeni
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 220
Регистриран на: 02 Фев 2010, 22:52

Re: Полицай ИЗНАСИЛВАЧ

Мнениеот Adriana » 14 Окт 2010, 09:18

Изпуснах нишката на спора, но мога да кажа едно: на жертвата едва ли й пука дали българин или циганин е извършил това гнусно деяние. Едва ли е от значение също дали е неграмотен, учител, лекар, полицай, шофьор, миньор и т.н. Разбира се, българския съд ще реши кой крив и кой прав, но тези от сорта на "тя се е качила доброволно в колата" са твърде елементарни и неприемливи. По тази логика всеки шофьор на такси би следвало да има правото да прави каквото пожелае с клиентките си.
Adriana
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 309
Регистриран на: 24 Сеп 2009, 08:46
Местоположение: На точното място в точното време

Re: Полицай ИЗНАСИЛВАЧ

Мнениеот daniela_suzi » 14 Окт 2010, 12:14

Ади,това се оказва тема,която може да е еднакво болезнена и за жените,и за мъжете.Можеш и сама да прецениш защо.Затова пък има една народна поговорка-всяко чудо за три дена.Ще се появи някаква доминанта,която ще затъмни тази и така живота си продължава.Дано все пак хората,които работят с НК и НПК да си свършат работата!!!
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Полицай ИЗНАСИЛВАЧ

Мнениеот BARETATA » 14 Окт 2010, 19:17

oto skorzeni , знаеш ли колко неразкрити изнасилвания има , няма значение от кой , нека да се придържаме към Темата , благодаря за Коментарите ...
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Полицай ИЗНАСИЛВАЧ

Мнениеот oto skorzeni » 14 Окт 2010, 20:26

Неразкритите изнасилвания най-често са тези,за които не е съобщено в полицията.Не твърдя,че няма изнасилени от цигани жени и деца,напротив,чел съм и съм гледал в криминалните хроники за такива случаи.Твърдя,че не са ежедневие както пише Евелина,и не са "много" както пишеш ти.
oto skorzeni
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 220
Регистриран на: 02 Фев 2010, 22:52

Re: Полицай ИЗНАСИЛВАЧ

Мнениеот BARETATA » 14 Окт 2010, 22:01

За ежедневието съм съгласен в известна степен , но за "многото" не съм съгласен , както и да е получи се диалог,така че да следим развитието на проблема ,визиран в Темата .
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Полицай ИЗНАСИЛВАЧ

Мнениеот evelina » 15 Окт 2010, 10:03

oto skorzeni написа:Евелина,не знам кой те е излъгал,че цигани изнасилват ЕЖЕДНЕВНО български деца.Циганите изнасилват най-често своите деца,или близки роднини,те това не го смятат за престъпление.Това не са български деца!

Днес не ми се спори.....,утре ще отговоря.....,само ще ти кажа,че съм сигурна в думите си......!
evelina
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 223
Регистриран на: 20 Сеп 2010, 16:52

Re: Полицай ИЗНАСИЛВАЧ

Мнениеот dsuzunov » 15 Окт 2010, 20:40

evelina написа:
oto skorzeni написа:Евелина,не знам кой те е излъгал,че цигани изнасилват ЕЖЕДНЕВНО български деца.Циганите изнасилват най-често своите деца,или близки роднини,те това не го смятат за престъпление.Това не са български деца!

Днес не ми се спори.....,утре ще отговоря.....,само ще ти кажа,че съм сигурна в думите си......!

За двадесет години като експерт, работещ основно по огледи на местопроизшествия в Пловдив, аз нямам, (а и колегите ми също), случай на полово престъпление с извършител циганин и пострадал българин.
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

Re: Полицай ИЗНАСИЛВАЧ

Мнениеот Lord » 15 Окт 2010, 22:22

Моите уважения към колегата dsuzunov, и в този, а и в други форуми винаги има позиция и държи на нея.
В случая обаче аз мисля, че греши. Няма как колегите от Пловдив да твърдят, че няма подобни случаи, защото няма как да знаят това, освен ако в последните 20г. при тях не са разкрити абсолютно всички полови престъпления. Ако е така се извинявам и ги поздравявам.
Аз пък твърдя, че от 2005г. насам в нашето РУП всички разкрити блудства и изнасилвания са основно с извършители цигани. Вярно е, че не са много случаите, когато жертвите са българки, но дори и така да е, гадното е, че в повечето случаи това са доста възрастни жени, което е още по-лошо и според мен говори за тотална липса на ценностна система, да не кажа и наличие на психиатрични откронения в извършителите.
Абе казано на нормален език, това си е тотална перверзия!

Извън казаното пък е факта, че незаявените полови престъпления вероятно са в пъти повече от регистрираните, защото жертвите предпочитат да не се научи за престъплението по съвсем разбираеми и човешки подбуди. :evil:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Полицай ИЗНАСИЛВАЧ

Мнениеот dsuzunov » 16 Окт 2010, 10:33

Не включвам в статистиката, тези изнасилвания, завършили с убийство.
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 24 госта