Полицай ИЗНАСИЛВАЧ

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Полицай ИЗНАСИЛВАЧ

Мнениеот Lord » 12 Окт 2010, 13:39

Към Автоконтрольор и evelina:

Постарайте се да дискутирате по темата с аргументи и доводи, като избягвате персонални квалификации един към друг. Предварително благодаря!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Полицай ИЗНАСИЛВАЧ

Мнениеот Raptor » 12 Окт 2010, 13:40

BARETATA написа:Брат , въобще не е ДАНС , а самите медии , които си манипулират и си правят каквото искат . ...

Те точно за "тази Мария" иде реч!
Преди доста години си имах главоболия от този род. Мой подчинен, младо момче, беше задържан по обвинение в изнасилване. Ако медиите тогава бяха "популяризирали" новината, нямаше да чуем или видим нещо по-различно от конкретния случай в Симитли.
Истината в онзи далечен случай се оказа на светлинни години от първоначалните обвинения, ама и в носа на медиите да бях я наврял, пак никой нямаше да и обърне внимание!
Ами така си е - заглавието "полицай инзасилвач" се продава много повече от "полицай, несправедливо обвинен в изнасилване". А на медиите им дреме само за печалбата, не за истината
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: Полицай ИЗНАСИЛВАЧ

Мнениеот Куче » 12 Окт 2010, 13:42

Ей симпатяги не се заяждайте. Имаме си прокуратура и съд и ще стане скоро ясно ,кой е крив и кой е прав?. Що се отнася за "медийните бомби-сензации" -там е ясно кой командва парада и кога е най-необходимо да се пусне или,да не излезе на бял свят сензацията 8-). Друго се чете и слуша по-медиите....полицай изнасилва или убива. От колкото маловажната новина ,пиян сгази цяло семейство :evil:
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Полицай ИЗНАСИЛВАЧ

Мнениеот Lord » 12 Окт 2010, 13:43

Raptor написа:........ А на медиите им дреме само за печалбата, не за истината
Никак не е случайно, че по цял свят ги наричат четвъртата власт. Някои случаи ме карат да си мисля, че вече са първата.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Полицай ИЗНАСИЛВАЧ

Мнениеот evelina » 12 Окт 2010, 15:05

Автоконтрольор написа:
evelina написа:
Автоконтрольор написа:Не искам да изпадам в спорове, но се опасявам, че съм прав.Тезата си няма да я защитавам, тъй като трябва да навлизаме в политически размисли, които аз лично много не харесвам, още повече пък да ги оспорвам не където трябва - тоест тук. ;)[/quot
а аз се опасявам,че не си прав.....! Не виждаш по далече от носа си......! И баретата е прав!!!!!!!!

Продължавай в същия дух.Е такива заплеси като теб, които нямат собствено мнение, а дори и да имаха нямаше да може да го отстоят, са нужни на механизма за разрухата на държавата ни.Ето такива дребни пионки, които ще си останат толкова сляпи, че дори и да имат възможноста да прогледнат, пак не биха я избрали.

:D По умния отстъпва,но ми е много интересно как точно прецени,че нямам собствено мнение....? :D Аз мисля,че много ясно и категорично се изказах...и не се отричам от своята теза...! А ти продължавай с обидите и ще видим кой до къде ще я докара.....!!!!!!! 8-)
evelina
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 223
Регистриран на: 20 Сеп 2010, 16:52

Re: Полицай ИЗНАСИЛВАЧ

Мнениеот evelina » 12 Окт 2010, 15:07

Lord написа:Към Автоконтрольор и evelina:

Постарайте се да дискутирате по темата с аргументи и доводи, като избягвате персонални квалификации един към друг. Предварително благодаря!

Благодаря за забележката....! Ще си взема поука..... :D
evelina
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 223
Регистриран на: 20 Сеп 2010, 16:52

Re: Полицай ИЗНАСИЛВАЧ

Мнениеот oto skorzeni » 13 Окт 2010, 23:04

Евелина,не знам кой те е излъгал,че цигани изнасилват ЕЖЕДНЕВНО български деца.Циганите изнасилват най-често своите деца,или близки роднини,те това не го смятат за престъпление.Това не са български деца!
oto skorzeni
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 220
Регистриран на: 02 Фев 2010, 22:52

Re: Полицай ИЗНАСИЛВАЧ

Мнениеот BARETATA » 13 Окт 2010, 23:05

oto skorzeni , така е прав си , но доста често именно циганите посягат на бъгларчетата.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Полицай ИЗНАСИЛВАЧ

Мнениеот oto skorzeni » 13 Окт 2010, 23:15

Знам само за един такъв случай,макар,че в квартала в който живеех има голяма циганска махала,бяха нападнали сестрата на един приятел,но тя се беше отскубнала преди да направят нещо,беше се прибрала полугола.Тогава бяхме 11 клас,събрахме се 15 души и ги набарахме в кафенето им в махалата,прословутата циганска солидарност не проработи и никой не им дойде на помощ.За 33 години това е единствения случай за който знам със сигурност.Има доста слухове и преувеличения.
oto skorzeni
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 220
Регистриран на: 02 Фев 2010, 22:52

Re: Полицай ИЗНАСИЛВАЧ

Мнениеот BARETATA » 13 Окт 2010, 23:28

Е,аз мога да кажа за много такива случаи , все пак особено сега в това подразделение което съм , така че не говори като Общо действие,а за конкретния случай , както го каза по-горе.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 47 госта