Не съобщават за катастрофи!

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Не съобщават за катастрофи!

Мнениеот Автоконтрольор » 11 Окт 2010, 14:52

x3a_anonymous написа:
kkarakashev написа:
Ако,ако,ако....ама се удариха.Темата можеше да я няма,но я има.Не можеш да промениш случилото се.По-добре започни да мислиш за бъдещето,и знам,че когато аз разказвам тази история,вие започвате остро да критикувате,но съм любопитен да видя какво бихте направили вие на мое място


Да ти кажа: 1- ще СПРА, а не подмина. 2- Ще се обезопася лично аз, за да не спасяват после и мен (понеже не съм полицай или друг, на който му е работата това, според теб) Блокирал движението с камион, само и само да не отнесе някой мен или тези "разпиляни" по пътя хора. 3- звънял съм на 150/166 и съм казвал за ситуацията. 4- опитвал съм се да помогна на който МОГА, а на който не съм могъл ми е идвало да рева, че не мога.
Имаш ли идея какво е чувството да помогнеш на някой в нужда и да прочетеш в погледа му благодарността му , за това че си спрял кръвта му да изтича, че си го изкарал извън пътя да не го мачкат другите? Имаш ли идея какво е да опитваш да помогнеш на някой и той да издъхне в ръцете ти, а ти да си напълно безпомощен. Според мен нямаш. А аз не съм полицай, или пожарникар, или лекар от ЦСМП или служител в гражданска защита, аз съм си просто шофьор на камион и не ми е безразлично това , че ти или някой друг ще има нужда от помощ и ще помогна !
Със здраве


Ти да не мислиш,че съм подминал?ААА не така.Спрях,използвах каквото можах от аптечката,имах и малко вода,и им помогнах.Единственото нещо,което не направих(и според вас съм виновен)и че не се обадих в полицията.И не бях единствения.Освен мен имаше още поне 6-7 пристигнали коли и никой не се обади сигурен съм.

Защо гледаш другите?Щом си бил първия си длъжен да се обадиш.
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Предишна

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 48 госта