резерва

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

резерва

Мнениеот Franceskototti » 20 Юни 2016, 17:11

Здравейте,преминах заключително интервю,но изостанах с 1 точка от другия кандидат.Аз оставам резерва.Кандидатствах за даден регион но за жалост не успях,а за другите региони никой не премина елиминаторния праг.Та въпросът ми е следния: Имам ли шанс да ме извикат за региона в който няма класирал се кандидат? :? :roll:
Franceskototti
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 20 Юни 2016, 16:57

Re: резерва

Мнениеот dakota_ » 20 Юни 2016, 17:28

Жалко за хубавият ник, Тоти никога не е бил резерва и заедно с Малдини са сред любимите ми футболисти :)
Каквото и да разбираш под понятието регион, няма как да се явиш на един конкурс, а да те повикат да заемеш място на друг конкурс, за който не си се явявал.
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: резерва

Мнениеот Franceskototti » 20 Юни 2016, 17:39

Тоти е най-добрия 8-) ....не се изразих правилно за което се извинявам. 1 конкурс -3 места (3 града) но за моя град останах резерва.За другите градове от същия конкурс никой не премина елиминаторния праг.Има ли шанс да ме извикат за тези 2 града ,където няма класирал се кандидат :)
Franceskototti
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 20 Юни 2016, 16:57

Re: резерва

Мнениеот dakota_ » 20 Юни 2016, 17:58

Малдини е от моето поколение футболисти :)
За конкурса не виждам шанс да те вземат на друго място различно от това, на което си кандидатствал. Не трябва да съжаляваш, явил си се видял си как минава един конкурс за полицаи, винаги може да кандидатстваш отново и да се класираш успешно в следващ конкурс. Поне конкурси ще има занапред, може да няма толкова кандидати колкото конкурси ще обявят ;)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: резерва

Мнениеот Franceskototti » 20 Юни 2016, 21:27

:D на бенефиса на Ицо Стоичков показа че още го бива (Малдини) :D А за конкурса малко се разочаровах (явявам се за 2 път) ....а това РЕЗЕРВА изобщо играе ли някаква роля,смисъл за колко време важи или нещо такова ... :| :| Ако има отново конкурс има ли значение че съм златна резерва за същия град за който съм кандидат
Franceskototti
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 20 Юни 2016, 16:57

Re: резерва

Мнениеот dakota_ » 20 Юни 2016, 21:43

Христо Стоичков също показа, че още го бива :D като футболист може вече да не е гениален, но като простак си остава все така ненадминат 8-)
Смисъла от това, че си "златна резерва" е почти същият като смисъла от телефон за подаване на сигнали за корупция в МВР... полза никаква, но го има :D
Нов конкурс - нов шанс, другото е история. Успех!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: резерва

Мнениеот Franceskototti » 20 Юни 2016, 21:45

:D :D :D Благодаря ще чакам по-добри времена :roll:
Franceskototti
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 20 Юни 2016, 16:57


Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron