Да създадем един обединен синдикат?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Да създадем един обединен синдикат?

Мнениеот General Mechta » 16 Окт 2015, 14:34

Колеги ,тези които работят на улицата,които са в тинята,които всекидневно се срещат с психично болни,пияни,неуравновесени граждани мразещи служителите на реда време е да надигнем глави и да променим тази покварена система МВР.Време е да създадем СИНДИКАТ на ПОЛИЦАИТЕ с ПОТИСНАТИ ПРАВА в системата на МВР.Време е да спрем политическите назначения в системата на хора ,които не са работили един ден на улицата и вече ръководят дирекции,хора до вчера обикновени инспекторчета,а днес вече комисари,защото така са пожелали високопоставените и уважавани от нас политици.
Ако има поддръжници на тази идея нека да пишат.
General Mechta
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Окт 2015, 13:49

Re: Да създадем един обединен синдикат?

Мнениеот dakota_ » 16 Окт 2015, 14:42

Сещам се за поне два синдиката на потиснатите полицаи и двама лидери, които оглавяват тези синдикати :lol:
Двамата лидери са отломки от СФСМВР и в отчаянието си създадоха нещо ненужно на никой друг, освен на техните потиснати и комплексирани душици! :mrgreen:
Успех в начинанието и гледай часовника, пази се от чашката и не посягай преди 19 часа към нея 8-)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Да създадем един обединен синдикат?

Мнениеот General Mechta » 16 Окт 2015, 15:48

Въпроса не е да си някакъв лидер,а да има организация ,която да се грижи за служителите ,които нямат роднини в парламента,нямат приятели комисари,няма кой да ги защити,когато има някаква служебна проверка срещу даден служител измислена от някой канцеларски плъх,който никога не е работил с хора на улицата,няма кой да го защити от някой пиян депутат с имунитет,който го стиска по врата,да му се даде правна помощ,защото нито може да си позволи адвокат с високата си заплата,нито може сам да се защити от тази смазваща личността на обикновения полицай система.
За това уж бяха създадени тези "синдикати",но лидерите им станаха ''инспекторчета'',наместиха се хубави службички и спряха да плачат за несгодите в МВР. Определени партии плащаха горивото да могат да се организират протестите и накрая нищо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
General Mechta
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Окт 2015, 13:49

Re: Да създадем един обединен синдикат?

Мнениеот малкия » 17 Окт 2015, 11:35

Хм... аз, да речем, не съм станал "инспекторче". И не само аз.
Участвали сме - и ще продължим да участваме - в проверки като осигуряваме защита на колеги. И адвокати сме осигурявали и ще продължим да го правим.
Още нещо?
А, да - ако можеш, посочи партия, платила гориво за организиран от СФСМВР протест. Трийсетината удивителни обаче не вършат работа в случая.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Да създадем един обединен синдикат?

Мнениеот General Mechta » 19 Окт 2015, 15:23

Не си станал ,защо ли?Само се чудя коя партия създаде вашия синдикат,а кой ви е давал пари да ходите на протест ти ми кажи,май си забравил?Всички ,които сте в управата на този синдикат сте на скатани службици и много защитавате колегите,та за това започнаха да се отказват да членуват!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
General Mechta
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Окт 2015, 13:49

Re: Да създадем един обединен синдикат?

Мнениеот dakota_ » 19 Окт 2015, 16:03

Как коя партия, не знаеш ли, че Партията на българските жени финансира създаването на синдиката и пак тази партия след дълго и несполучливо лутане избра Вальо Попов на синдикален лидер.
Тайната е в харизмата на лидера и Попов не може да се оплаче от липса на женско внимание :)
Едни му завиждаш за парите, други му завиждат заради жените, но опре ли някой да го замести, никой не иска да пробва какво е да си най-отпред :)
Искате да се създаде нов обединен синдикат, но работата ви е като на онзи, който много искал да му се падне гола девица на легло и само да я почне.
Като му се паднало, изскочил навън от стаята, заключил здраво вратата и почнал да гледа през ключалката и да се точи - Тази, ако ми падне ще я скъсам :lol:
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Да създадем един обединен синдикат?

Мнениеот General Mechta » 19 Окт 2015, 17:56

Нито имам нужда от девици,нито искам да съм лидер,заобиколен от хора ,които искат само да се облагодетелстват по някакъв начин от системата на МВР.Исках да видя дали има още стойностни хора в тази система,хора ,които да престанат да слушат фрази от вида:''КАКО КАЖАТ НАЧАЛНИЦИТЕ''и да търсят някаква промяна в тази система за нещо по добро.........
Един от заместниците на г-н Попов за две години стана от полицайче в ГПУ- Олтоманци ,дознател ,а вече и началник регистрация в КАТ Кюстендил.Как стават тези неща............случайно,може би?
Та господин Попов не обяснявайте ,че много помагате на колегите в системата,помагате ,но на определени.............
General Mechta
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Окт 2015, 13:49

Re: Да създадем един обединен синдикат?

Мнениеот dakota_ » 19 Окт 2015, 19:40

То вярно, че си генерал, за какво са ти девици и какво да ги правиш, ако беше капитан, да си скокнал веднага. :lol:
Има нещо, за което си прав, др. Попов и аз го упреквам като теб в прекален алтруизъм. Не мисли за себе си, а се хванал да помага на колегите... Нито инспектор е станал, нито удобен пост и стол си е избрал, а тръгнал със синдикални дела да се занимава и проблемите на МВР да разрешава. Не е прав и е хубаво, че и ти си забелязал и му го казваш директно. 8-)
Стойностните хора знаят, че системата на управление в МВР е изградена на принципа на субординацията и каквото кажат началниците се изпълнява. Има и вариант да не се изпълнява и той е свързан с отстраняване от системата. Синдикалните организации са коректив на системата и именно чрез този коректив се отстояват и защитават правата на синдикалните членове.
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Да създадем един обединен синдикат?

Мнениеот малкия » 21 Окт 2015, 10:56

General Mechta написа:Не си станал ,защо ли?Само се чудя коя партия създаде вашия синдикат,а кой ви е давал пари да ходите на протест ти ми кажи,май си забравил?Всички ,които сте в управата на този синдикат сте на скатани службици и много защитавате колегите,та за това започнаха да се отказват да членуват!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:


Защо, де? :)
Ако се чудиш коя партия ни е създала, значи нищо не знаеш - само се чудиш... :)
Мога да ти кажа кой ни е давал пари - членовете с членския си внос. Ако имаш друга информация, какво чакаш?
Ама наистина ли всички в управата на СФСМВР са на "скатани службици"? Можеш ли поне да ги изредиш поименно?

И последно. Кой съм аз повечето от пишещите тук знаят. Ти защо си анонимен?
Като не знам кой си, как да разбера, че говориш искрено, а не си нечия маша? ;)
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Да създадем един обединен синдикат?

Мнениеот Елена » 22 Окт 2015, 10:38

малкия написа:
General Mechta написа:Не си станал ,защо ли?Само се чудя коя партия създаде вашия синдикат,а кой ви е давал пари да ходите на протест ти ми кажи,май си забравил?Всички ,които сте в управата на този синдикат сте на скатани службици и много защитавате колегите,та за това започнаха да се отказват да членуват!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:


Ама наистина ли всички в управата на СФСМВР са на "скатани службици"? Можеш ли поне да ги изредиш поименно?


Ами наистина са на скатана служба :)
Илия Хрисимов е военен на скатана служба в АМВР, Илия Кузманов е химик на скатана служба като н-к на група, Борислав Мазнев на скатана лужба като РП, Милован Давидов скатана служба н-к на група, има и на скатана служба е пътна полиция. Кой как успял да се нареди, но от тях на улицата няма никой :mrgreen:
Елена
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 294
Регистриран на: 27 Яну 2015, 18:06

Следваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron