Издирва се !!!

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Издирва се !!!

Мнениеот BARETATA » 02 Юни 2010, 19:11

Гледай сега , уважавам твоето мнение,ама недей да се изказваш некомпетентно . Тук няма място за лично виждане на проблема , а изцяло на проверка и изследвания . :idea:
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Издирва се !!!

Мнениеот Автоконтрольор » 02 Юни 2010, 20:58

Прав си, така да е.Нека версията ми тогава си остане само за мен.
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Re: Издирва се !!!

Мнениеот osata » 02 Юни 2010, 21:27

По това че е открит там може много да се говори, но при намиране на труп самата обстановка около него говори много. Това, че е намерен в течаща вода обаче ( но пак не можем с тези изнесени данни да сме сигурни носен ли е по течение, край река, закачено тялото и т.н.) не определя точното му място на смъртта. Убеден съм, че в София има отлични служители в Тежки престъпления и.... обстоятелствата около смъртта му ще се изяснят. До тогава обаче, само може да са гадее.
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Издирва се !!!

Мнениеот Автоконтрольор » 02 Юни 2010, 21:36

osata написа:По това че е открит там може много да се говори, но при намиране на труп самата обстановка около него говори много. Това, че е намерен в течаща вода обаче ( но пак не можем с тези изнесени данни да сме сигурни носен ли е по течение, край река, закачено тялото и т.н.) не определя точното му място на смъртта. Убеден съм, че в София има отлични служители в Тежки престъпления и.... обстоятелствата около смъртта му ще се изяснят. До тогава обаче, само може да са гадее.

Така е... Абе неприятна работа, каквото и да си говорим...
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Re: Издирва се !!!

Мнениеот BARETATA » 02 Юни 2010, 22:02

osata написа:По това че е открит там може много да се говори, но при намиране на труп самата обстановка около него говори много. Това, че е намерен в течаща вода обаче ( но пак не можем с тези изнесени данни да сме сигурни носен ли е по течение, край река, закачено тялото и т.н.) не определя точното му място на смъртта. Убеден съм, че в София има отлични служители в Тежки престъпления и.... обстоятелствата около смъртта му ще се изяснят. До тогава обаче, само може да са гадее.


Тялото е намерно на територия ОДМВР - София , криминалисти от СДВР , най - вероятно ще се присъединят към екипа,заради Материалите по случая и гаранция колеги от ГД " Криминална Полиция " .
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Издирва се !!!

Мнениеот Lord » 03 Юни 2010, 18:47

Автоконтрольор написа:Сто процента убийство.Няма как от София да излезне и да го намерят в някаква река на някакво село.Ще чакаме резултати от вътрешния оглед на тялото.

Така ли, ами при всяко умишлено убийство има мотив. Би ли ми посочил такъв в този случай, щом си така категоричен?

В подобни случаи меродавно и определящо са експертизите и заключението на съдебните медици, всяко заключение при което не е взето предвид тяхното становище е повече от прибързано!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Издирва се !!!

Мнениеот Автоконтрольор » 03 Юни 2010, 19:51

Lord написа:
Автоконтрольор написа:Сто процента убийство.Няма как от София да излезне и да го намерят в някаква река на някакво село.Ще чакаме резултати от вътрешния оглед на тялото.

Така ли, ами при всяко умишлено убийство има мотив. Би ли ми посочил такъв в този случай, щом си така категоричен?

Да съм казал някъде, че е умишлено?Фактите сами по себе си говорят, че малкият няма как да стигне до това село, което не е от най близките до София села(Реброво - община Своге, ако не се лъжа).И въпреки всичко надушвам нещо гнило в този случай, но нека видим какво ще покаже останала част от разследването.
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Re: Издирва се !!!

Мнениеот Lord » 03 Юни 2010, 20:21

Автоконтрольор написа:Да съм казал някъде, че е умишлено?Фактите сами по себе си говорят, че малкият няма как да стигне до това село, което не е от най близките до София села(Реброво - община Своге, ако не се лъжа).И въпреки всичко надушвам нещо гнило в този случай, но нека видим какво ще покаже останала част от разследването.


Фактите?! По разследването ли?! И те са???
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Издирва се !!!

Мнениеот Автоконтрольор » 03 Юни 2010, 20:29

Tова се превръща в спор.Просто имам странно чувство.След време ще разберем какво наистина е станало.
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Re: Издирва се !!!

Мнениеот Lord » 03 Юни 2010, 21:04

Разбира се, че е спор приятелче, добронамерен от моя страна. Радвам се, че искаш да спрем, това е правилно, защото нито ти, нито аз участваме в това разследване и не знаем събраните материали по разследването. Спора го подех, защото отсъждането ти беше твърде крайно, а аз повярвай ми, имам богат опит с трупове/за жалост/, доста от тях във водоеми/течащи или не/, подобни отсъждания от раз просто са невъзможни. Дълго е за обясняване, но съм сигурен, че в общи линии ще разбереш мисълта ми.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта