"Антиполицай на годината"

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

"Антиполицай на годината"

Мнениеот кпц » 11 Яну 2015, 00:50

Всяка година се провежда церемонията "Полицай на годината".
Награждават заслужилите.
Има и едни други "заслужили".
Тях ги пропускаме.
Затова обявявам церемония "Антиполицай на годината".
За 2014 г. моята позорна класация е:

1.Захарин Пенов, заемал длъжността директор на ГДГП в МВР.
2.Стоян Стоянов - директор на РДГП Елхово, ГДГП.
3.Началникът на ГПУ Средец, РДГП Елхово, ГДГП /името му не ми е известно, но това не е и нужно/.

Основанията за включване в тази класация са публично известни, поради което не считам за нужно да ги определям и съобщавам.

Давайте предложения, че има и други достойни и заслужили кандидати!
кпц
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 405
Регистриран на: 17 Юли 2014, 23:27

Re: "Антиполицай на годината"

Мнениеот dsuzunov » 11 Яну 2015, 01:32

-Сашо Тръпков - СДВР
-Манол Топозлииски - Общинска полиция Пловдив - "Ханко Брат" Не съм сигурен, че си е написал правилно фамилията. (Преписах я от снимка на фиша).
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

Re: "Антиполицай на годината"

Мнениеот dakota_ » 11 Яну 2015, 10:49

кпц написа:Всяка година се провежда церемонията "Полицай на годината".
Награждават заслужилите.
Има и едни други "заслужили".
Тях ги пропускаме.
Затова обявявам церемония "Антиполицай на годината".
За 2014 г. моята позорна класация е:

1.Захарин Пенов, заемал длъжността директор на ГДГП в МВР.
2.Стоян Стоянов - директор на РДГП Елхово, ГДГП.
3.Началникът на ГПУ Средец, РДГП Елхово, ГДГП /името му не ми е известно, но това не е и нужно/.

Основанията за включване в тази класация са публично известни, поради което не считам за нужно да ги определям и съобщавам.

Давайте предложения, че има и други достойни и заслужили кандидати!


Както при "Полицай на годината",така и при "Антиполицай на годината " е редно да се обявят причините за номинацията.
Лично аз мразя думата "анти",мразя и "контра"... Протест и срещу него контрапротест,полицай и срещу него антиполицай,но това е въпрос на вътрешно усещане...
Не съм съгласен с номинацията на Захарин Пенов,който е отличен професионалист и не съм съгласен да се номинира някой,на който дори не знаеш името му и не знаеш нищо за него,освен изказвания на пишман командировани полицаи по границата.Казвам това,защото познавам лично колегата и на базата на опита ми,който имам,мога да оценя обективно професионалните му качества!
Виж срещу втората номинация нямам нищо против,може да се брои и за моя номинация.Говедото от СДВР-Пътна полиция го поставям на първо място.
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: "Антиполицай на годината"

Мнениеот катюша » 11 Яну 2015, 11:57

За "Антиполицай на годината" номинирам полицай Костадин Стоянов от ГПУ-Малко Търново,убил с автомобила си бебе оставено в количка на тротоара пред магазин. Номинирам и свитата от "колеги" дошли да го пазят !Ето какво споделя по случая колегата Михайл Попов също от гранична полиция
Ето апела на Попов:

"Аз съм граничен полицай и се срамувам! Срамувам се от този, който дори не искам да наричам с думата "колега". Срамувам се и от вас, колегите, които се опитвате да му помогнете. От какво го пазите, бе колеги? Защо го пазите? За да не поеме изцяло вината си ли? А не мислите ли, че така и вие ставате виновни? Ще застанете ли рамо до рамо с него на подсъдимата скамейка, за да продължите да го пазите? Ами тези, които сутринта са го видели, че се качва пиян на колата? Вие пък - чувствате ли се сега съучастници в това убийство? Ще поемете ли своята вина?".
Копирано от standartnews.com

Следващата ми номинация е за виновните за пълния провал на МВР при акцията в Лясковец,в която загина колегата Емил Шарков и бяха ранени други колеги от откачения Петко Петков!
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: "Антиполицай на годината"

Мнениеот Граничар » 12 Яну 2015, 09:08

кпц написа:
1.Захарин Пенов, заемал длъжността директор на ГДГП в МВР.
2.Стоян Стоянов - директор на РДГП Елхово, ГДГП.
3.Началникът на ГПУ Средец, РДГП Елхово, ГДГП /името му не ми е известно, но това не е и нужно/.

Основанията за включване в тази класация са публично известни, поради което не считам за нужно да ги определям и съобщавам.


Не те знам колега ли си и идвал ли си на границата г-н деловодителю? Познаваш ли тези хора или четеш вестници в деловодството и си разписваш перото във форума? Аман от разбирачи и аман от деловодители. Чистите калориферите,топлите си задниците и плачете на чужд гроб. Какво сме виновни в гранична,че ни пращат нескопосани шофьори да возят колегите до браздата,какво е виниовен Директора на РДГП като му изсипват едни хора и всеки е дошъл да изпълнявва задача. Ти нормален ли си да си правиш пинч на наш гръб и да ни номинираш за виновни,че някакъв негоден шофьор е обърнал камион и се е утрепал. Този човек е изпратен от неговия директор където служи,този директор да си подаде оставката,че е изпраител негоден шофьо да вози хора. Айде бегай легай и не се занимавай с гранична полиция. Грей си балдърите на калорифера и номинирай себе си за антиполицай на годината.
Граничар
Нов
Нов
 
Мнения: 6
Регистриран на: 12 Яну 2015, 08:57

Re: "Антиполицай на годината"

Мнениеот Lord » 12 Яну 2015, 21:06

кпц написа:
Давайте предложения, че има и други достойни и заслужили кандидати!


Номинирам всички с ранг на области директори, както и "старши оперативни помощници към главния секретар на МВР", които са станали такива при министър Цветлин Йовчев. И при двете позиции се демонстрира абсолютен професионализъм, пардон, направо перфекционизъм, както и при тези, които се издигнаха и над тези длъжности, по същото време. И... те така!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: "Антиполицай на годината"

Мнениеот Basaev » 20 Яну 2015, 16:11

А Светлозар Лазаров ще бъде ли номиниран? :)
В борбата със здравия разум, победата ще бъде наша....
Аватар
Basaev
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 232
Регистриран на: 04 Окт 2010, 00:12

Re: "Антиполицай на годината"

Мнениеот Lord » 06 Мар 2015, 21:33

Basaev написа:А Светлозар Лазаров ще бъде ли номиниран? :)


Да, още утре!


Надявам скоро и долуцитираните да ги "огрее":
Lord написа:Номинирам всички с ранг на области директори, както и "старши оперативни помощници към главния секретар на МВР", които са станали такива при министър Цветлин Йовчев. И при двете позиции се демонстрира абсолютен професионализъм, пардон, направо перфекционизъм, както и при тези, които се издигнаха и над тези длъжности, по същото време. И... те така!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21


Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта