Служебна информация - "актуална"!!!

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Служебна информация - "актуална"!!!

Мнениеот Сакалиев » 04 Дек 2014, 09:21

Колеги,има информация,че се обсъжда след нова година да ни пускат все месец по 2-3 дни неплатен отпуск,че няма пари за заплата и реално заплатата ще падне още повече. Никой ли няма да каже нещо и да направи нещо това да не се случи.
Сакалиев
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 78
Регистриран на: 08 Авг 2014, 12:40

Re: Новите суми по СУЦ

Мнениеот dakota_ » 04 Дек 2014, 10:49

Не само се обсъжда,вече се правят графиците за неплатен отпуск на служителите след нова година. Вальо Попов и Еленков са взели мерки и са успели да защитят синдикалните си членове,но за другите проблема остава да виси.
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Новите суми по СУЦ

Мнениеот катюша » 04 Дек 2014, 11:38

dakota_ написа:Не само се обсъжда,вече се правят графиците за неплатен отпуск на служителите след нова година. Вальо Попов и Еленков са взели мерки и са успели да защитят синдикалните си членове,но за другите проблема остава да виси.


Срам нямате това началниците в МВР. Гледах графика и мен са ме планирали за 06.01.,а бях писала други дати,но никой не се съобразява кой какво иска. Не помогна и членството ми в СФС,защото не съм си сменила членската карта,а съм още с карта от стария образец.
За пожарната чух,че твоят приятел Еленков в успял да уреди да не излизат в неплатен отпуск и важи за всички,дори да не са членове на "Огнеборец" :)
Знам,че и СФС ще се справи и няма да допусне да влязат в сила тези графици. 8-)
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Новите суми по СУЦ

Мнениеот litex » 04 Дек 2014, 12:45

Сакалиев написа:Колеги,има информация,че се обсъжда след нова година да ни пускат все месец по 2-3 дни неплатен отпуск,че няма пари за заплата и реално заплатата ще падне още повече. Никой ли няма да каже нещо и да направи нещо това да не се случи.


Нищо не може да се направи,но поне ще си починем малко от работа :D Докато си в неплатен отпуск никой не може да те пипне и да те вика на работа :lol:
При нас графика с излизанията в неплатен отпуски почва след Зарезан. ИП и ГГ се договориха зад гърба на СФС и направиха тази беля с пускането в неплатен отпуск,но народа казва,всяко зло за добро :mrgreen:
litex
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Май 2014, 10:05

Re: Новите суми по СУЦ

Мнениеот Tomata » 04 Дек 2014, 14:15

катюша написа:
dakota_ написа:Не само се обсъжда,вече се правят графиците за неплатен отпуск на служителите след нова година. Вальо Попов и Еленков са взели мерки и са успели да защитят синдикалните си членове,но за другите проблема остава да виси.


Срам нямате това началниците в МВР. Гледах графика и мен са ме планирали за 06.01.,а бях писала други дати,но никой не се съобразява кой какво иска. Не помогна и членството ми в СФС,защото не съм си сменила членската карта,а съм още с карта от стария образец.
За пожарната чух,че твоят приятел Еленков в успял да уреди да не излизат в неплатен отпуск и важи за всички,дори да не са членове на "Огнеборец" :)
Знам,че и СФС ще се справи и няма да допусне да влязат в сила тези графици. 8-)


Колега,аз също не съм си сменил членската карта с нов образец. Председателят ни е в командировка на границата и няма кой да питам. Някой знае ли до кога е срока за смяна на членските карти ? Началника ни каза,че до него не стигнала още запведта за тия неплатени отпуски. Може ли някои от СФС да каже нещо по въпроса за неплатения отпуск. Как ще ни освободят и дали няма да ни вкарат и нас в списъците за неплатен отпуск?
Tomata
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Дек 2014, 14:09

Re: Новите суми по СУЦ

Мнениеот ТРЕЗОР » 04 Дек 2014, 18:57

УЖАС........ :oops: Явно магазина за шарани е отворил по рано :( е все пак Никулден е в събота :mrgreen:
ТРЕЗОР
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 71
Регистриран на: 21 Ное 2010, 22:41

Re: Новите суми по СУЦ

Мнениеот сигма3 » 04 Дек 2014, 23:56

Да ,обаче когато сме в неплатен имаме право да работим на друго място :roll: Гледайте графика и се ослушвайте за работа :shock: :mrgreen:
сигма3
Полицай
Полицай
 
Мнения: 153
Регистриран на: 29 Сеп 2014, 08:12
Местоположение: Варна

Re: Новите суми по СУЦ

Мнениеот Сакалиев » 05 Дек 2014, 18:13

dakota_ написа:Не само се обсъжда,вече се правят графиците за неплатен отпуск на служителите след нова година. Вальо Попов и Еленков са взели мерки и са успели да защитят синдикалните си членове,но за другите проблема остава да виси.


Попов за преден път предава служителите на МВР. Знаем за неговото шушу мушу с един зам. министър на МВР. Всичко прави за личната си облага,пътувания,срещи,всичко за сметка на членски внос. Синдикатите не правят нищо друго освен лидерите им да си напълнят гушите. Предадохте ни господа синдикалисти.
Сакалиев
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 78
Регистриран на: 08 Авг 2014, 12:40

Re: Новите суми по СУЦ

Мнениеот малкия » 05 Дек 2014, 18:59

Виж, с най-добро чувство те съветвам - смени дилъра... :D
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Новите суми по СУЦ

Мнениеот Иво Тодоров » 05 Дек 2014, 20:34

litex написа:
Сакалиев написа:Колеги,има информация,че се обсъжда след нова година да ни пускат все месец по 2-3 дни неплатен отпуск,че няма пари за заплата и реално заплатата ще падне още повече. Никой ли няма да каже нещо и да направи нещо това да не се случи.


Нищо не може да се направи,но поне ще си починем малко от работа :D Докато си в неплатен отпуск никой не може да те пипне и да те вика на работа :lol:
При нас графика с излизанията в неплатен отпуски почва след Зарезан. ИП и ГГ се договориха зад гърба на СФС и направиха тази беля с пускането в неплатен отпуск,но народа казва,всяко зло за добро :mrgreen:


Народа е казал също:
Клюките се създават от завиждащите, разпространяват се от глупаците и на тях вярват идиотите.
Иво Тодоров
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 23 Апр 2012, 20:57

Следваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron