Шофьрски изпити?!?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Шофьрски изпити?!?

Мнениеот dakota_ » 26 Май 2014, 22:51

vladimirov написа:
dakota_ написа:Vladimirov,добре дошъл,вече може да се каже,че се събрахме,Ясен се надявам да надуши и той мястото на срещата и отбора ще е пълен :D
Не мина ли пери вас това с возенето... Внимавайте,че ако е по I-5 Русе - Бяла,много "саксофонистки" стоят край пътя,да не се разсеете ;)... Пътна полиция в Русе няма да ви изпитват,вие ще сте се доказали отдавна...В пек и мраз дежурството на I-5 е сериозно изпитание,с което се справяте отлично :)
Благодаря за посрещането...Аз от форума научих за тези изпити.Малко закъснях,защото имах абитуриентка и се бях съсредоточил там.Не знам,но в последно време "саксофонистките" ми се виждат все по-хубави :D


Да ти е жива и здрава абитуриентката и каквото си е пожелала,все да им се сбъдне :)
За "саксофонистките" си абсолютно прав,преди около седмица,може и малко повече на минаване около Пейчиново ми останаха очите в една "саксофонистка"...Пустият му обет,който съм дал "Цял живот с една жена и един бръснар" ми позволява само да гледам,но не и да се заглеждам...Вие младите имате право да проявявате съпричастност и да влизате в положение ;)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Шофьрски изпити?!?

Мнениеот Lord » 27 Май 2014, 18:52

vladimirov написа:...Дано тези,които ще изпитват някога са ползвали спец.режим,че инъче ще е смешно и в същото време,жалко...


А, дано, ама надали... ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Шофьрски изпити?!?

Мнениеот Lord » 27 Май 2014, 19:01

dakota_ написа:За "саксофонистките" си абсолютно прав,преди около седмица,може и малко повече на минаване около Пейчиново ми останаха очите в една "саксофонистка"...Пустият му обет,който съм дал "Цял живот с една жена и един бръснар" ми позволява само да гледам,но не и да се заглеждам...Вие младите имате право да проявявате съпричастност и да влизате в положение ;)



Две уточнения, само за протокола:
1. Пейчиново не е на І-5 /Русе - Търново/, а е на І-3 /Бяла - Ботевград/
2. Едва ли нЕкой се лови, че този твой обет е практика, освен ако си нямал предвид "обяд". :lol:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Шофьрски изпити?!?

Мнениеот dakota_ » 27 Май 2014, 20:11

Lord написа:
dakota_ написа:За "саксофонистките" си абсолютно прав,преди около седмица,може и малко повече на минаване около Пейчиново ми останаха очите в една "саксофонистка"...Пустият му обет,който съм дал "Цял живот с една жена и един бръснар" ми позволява само да гледам,но не и да се заглеждам...Вие младите имате право да проявявате съпричастност и да влизате в положение ;)



Две уточнения, само за протокола:
1. Пейчиново не е на І-5 /Русе - Търново/, а е на І-3 /Бяла - Ботевград/
2. Едва ли нЕкой се лови, че този твой обет е практика, освен ако си нямал предвид "обяд". :lol:


Съгласен съм с уточнението :) Излъгах преди време се да отида на едни прехвалени минерални бани да се лекувам и в района на Пейчиново като спрях,една "саксофонистка" ми направи оферта :D Стар човек съм и отказах,но се сетих за един адвокат от съседна на Русе дирекция как му беше "изгорял" джоба в района на Волово и само се усмихнах... Иначе човек отиващ на почивка трябва да е спокоен,защото каквото се случва по време на почивка или в командировка не е грях :lol:
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Шофьрски изпити?!?

Мнениеот PAOLON » 27 Май 2014, 23:38

Кви са тез изпити?Ако е по това дет ми дадоха да чета,ми то е от 1945г.
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Re: Шофьрски изпити?!?

Мнениеот катюша » 28 Май 2014, 11:38

dakota_ написа:
Lord написа:
dakota_ написа:За "саксофонистките" си абсолютно прав,преди около седмица,може и малко повече на минаване около Пейчиново ми останаха очите в една "саксофонистка"...Пустият му обет,който съм дал "Цял живот с една жена и един бръснар" ми позволява само да гледам,но не и да се заглеждам...Вие младите имате право да проявявате съпричастност и да влизате в положение ;)



Две уточнения, само за протокола:
1. Пейчиново не е на І-5 /Русе - Търново/, а е на І-3 /Бяла - Ботевград/
2. Едва ли нЕкой се лови, че този твой обет е практика, освен ако си нямал предвид "обяд". :lol:


Съгласен съм с уточнението :) Излъгах се преди време да отида на едни прехвалени минерални бани да се лекувам и в района на Пейчиново като спрях,една "саксофонистка" ми направи оферта :D Стар човек съм и отказах,но се сетих за един адвокат от съседна на Русе дирекция как му беше "изгорял" джоба в района на Волово и само се усмихнах... Иначе човек отиващ на почивка трябва да е спокоен,защото каквото се случва по време на почивка или в командировка не е грях :lol:


Кажи си направо,че си ходил на санаториума в Овча могила :D ,аз бих отишла на Павел баня ;) Стар човек ли си или те е било страх да не ти изгори джоба,ако не е тайна,колко беше офертата в пари :lol: Аз имам представител на вашия набор с Lord и Узунов у дома и нямам никакви оплаквания ;)не само не е стар,дори е по-добър от преди години :P Само да внимава като ходи командировка ;)
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Предишна

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта