Лечков vs Полицията

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Лечков vs Полицията

Мнениеот osata » 26 Мар 2010, 22:35

Гледам днес по новините, г-н Лечков се качи в автомобила, "постави си колана" и ..... абе човека "спазва законите", дори и пред 50 журналисти.... а какво говорим пред "само" двама полицаи :D
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Лечков vs Полицията

Мнениеот BARETATA » 27 Мар 2010, 00:14

Остави я тая мазна "мишка" , поздравявам колегите за съвестната работа . Един от най - голямите ми приятели е в 01 РУ и ще разбера подробности...
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Лечков vs Полицията

Мнениеот osata » 27 Мар 2010, 00:35

BARETATA написа:Остави я тая мазна "мишка" , поздравявам колегите за съвестната работа . Един от най - голямите ми приятели е в 01 РУ и ще разбера подробности...


Няма да ти харесат подробностите..... това е стандартен случай със стандартен край.

А иначе новата версия на Лечков:
Двама-трима глупаци могат да очернят всеки!

Кметът на Сливен Йордан Лечков обяви, че е възмутен от начина, по който медиите се опитват да опетнят името му, след злополучния инцидент с полицията в столицата.
"В България двама-трима глупаци могат очернят всеки известен. Чета най-различни заглавия, включително как съм щял да влизам в затвора, а никой не говори за доказателства. Не знам защо се преиначават нещата, но аз не съм виновен и няма на кого да се извинявам", категоричен е Лечков.
Още по тематаВсички сме равни пред закона, Данчо Лечков - също!Лечков обърка алея Яворов със стадиона. Напсува полицай
"Истината е, че бях настигнат от полицейска кола. Обясниха ми, че по-рано не съм бил спрял на стоп палка, но аз изобщо не съм я видял. Дадох си шофьорската книжка и талона на автомобила, започнаха да ми пишат акт.
Полицаите се бавеха, а аз бързах. Затова им казах по-късно да ми пратят документите, заедно с акта. Не съм показвал никакъв среден пръст", обясни още градоначалникът.
Йордан Лечков твърди, че ще се яви днес на разпит в полицията, за да се изясни окончателно случаят.
http://www.dnes.bg/obshtestvo/2010/03/2 ... ki.88374,2


Както пишат хората в коментарите - ДНЕС НЕ ВИДЯЛ СТОП ПАЛКА, УТРЕ НЕ ВИДЯЛ ПЕШЕХОДЕЦ - ВЧЕРА СТАВИЙСКИ, ДНЕС ЛЕЧКОВ.....

А какво се случва с МАЛКО ПО-ИЗВЕСТНИТЕ ОТ ЛЕЧКОВ ПО СВЕТА :
Конфискуваха личния автомобил на Люис Хамилтън в Мелбърн
Полицията в Мелбърн конфискува личната кола на пилота от Формула 1 Люис Хамилтън, след като британецът бе глобен за опасно шофиране в близост до "Албърт парк".
Служителите на реда са спряли 25-годишния Хамилтън, след като забелязали, че кола Мерцедес Е500 се движела доста бързо. Зад волана бил световния шампион за 2008, който се прибирал в хотела си след проведените свободни тренировки за Гран при на Австралия.
Началникът на полицията в района Скот Уудфорд обяви, че очаква пилотите във Формула 1 да спазват правилата за движение по пътищата. Той заяви, че Хамилтън е бил много разтроен след проверката и веднага се е извинил за случилото се.
"Карах много нервно и в резултат на това бях спрян от полицията. Постъпката ми бе глупава и искам да се извиня за поведението си", заяви Хамилтън. http://www.btv.bg/sport/formula-1/story ... lbarn.html

Колата е задържана за 48 часа за неправилно използване на моторно превозно средство, като срещу Хамилтън е повдигнато обвинение
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Лечков vs Полицията

Мнениеот BARETATA » 27 Мар 2010, 11:28

ОСА , сигурно няма да ми харесат подробностите,но продължават да си мият ръцете в БГ с народната Полиция ....
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Лечков vs Полицията

Мнениеот BARETATA » 08 Апр 2010, 19:34

Прокуратурата в Сливен погна Йордан Лечков
08.04.2010 16:07
Кметът на община Сливен Йордан Лечков е обвинен, че умишлено не положил достатъчно грижи за управлението на повереното му имущество и от това е последвала значителна щета за общината
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2895011
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Лечков vs Полицията

Мнениеот BARETATA » 21 Апр 2010, 20:01

Съдът отстрани Лечков от кметския пост
21.04.2010 16:55
Над 500 души се събраха пред районния съд в Сливен в подкрепа на кмета на града
По искане на прокуратурата, Окръжният съд в Сливен днес отстрани от длъжност кмета Йордан Лечков заради повдигнатите му обвинения.
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2926291
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Лечков vs Полицията

Мнениеот osata » 21 Апр 2010, 20:03

А какво стана с "неизпълнението на полицейско разпореждане" ???
Защото оня моторист много бързо му .... мамата, един друг после също много бързо...
после нямало двоен аршин, айде бе
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Лечков vs Полицията

Мнениеот BARETATA » 21 Апр 2010, 20:10

То всички видяхме какво стана и си много прав , така е за жалост .
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Лечков vs Полицията

Мнениеот BARETATA » 27 Дек 2010, 18:18

Съдиите си направиха отвод заради Лечков
27.12.2010 15:24
Поради тази причина делото срещу кмета на Сливен по обвинение за измама и търговия с влияние е изпратено във Върховния касационен съд. http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3502931
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Лечков vs Полицията

Мнениеот BARETATA » 03 Юли 2011, 10:17

Борисов: Кандидатът на ГЕРБ за Сливен е Лечков
Като всеки човек и той има слаби неща, които през следващия мандат с наша помощ ще оправи, каза премиерът.
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3932531
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Предишна

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта