Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот Jijafka » 03 Яну 2012, 20:53

Здравейте! Интересува ме физическия и психически тест за всеки кандидат ли се отнасят, независимо от специалността? Благодаря предварително!
Jijafka
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Яну 2012, 20:45

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот Lord » 03 Яну 2012, 22:09

Jijafka написа:Здравейте! Интересува ме физическия и психически тест за всеки кандидат ли се отнасят, независимо от специалността? Благодаря предварително!


Извинете, но мен въпросът ме обижда и няма да кажа, каквото ми е на устата, за да не Ви обидя. Поне да бяхте разгледали форума и щяхте да знаете отговора. Все пак не участвате в параолимпиада!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот Jijafka » 03 Яну 2012, 23:30

Lord написа:
Jijafka написа:Здравейте! Интересува ме физическия и психически тест за всеки кандидат ли се отнасят, независимо от специалността? Благодаря предварително!


Извинете, но мен въпросът ме обижда и няма да кажа, каквото ми е на устата, за да не Ви обидя. Поне да бяхте разгледали форума и щяхте да знаете отговора. Все пак не участвате в параолимпиада!

Извинявам се, че като съвсем нормален човек, зададох въпрос във Вашия форум.
Jijafka
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Яну 2012, 20:45

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот Old Cop » 04 Яну 2012, 15:21

Jijafka написа:
Lord написа:
Jijafka написа:Здравейте! Интересува ме физическия и психически тест за всеки кандидат ли се отнасят, независимо от специалността? Благодаря предварително!


Извинете, но мен въпросът ме обижда и няма да кажа, каквото ми е на устата, за да не Ви обидя. Поне да бяхте разгледали форума и щяхте да знаете отговора. Все пак не участвате в параолимпиада!

Извинявам се, че като съвсем нормален човек, зададох въпрос във Вашия форум.


Нормалните хора ползват търсачката на форума,четат темите и ако не е отговаряно на такъв въпрос го задават!Така правят хората,които искат да бъдат уважавани и уважават събеседниците си,останалите правят това,което правите вие...
Old Cop
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 02 Яну 2012, 17:44

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот Gogo » 24 Яну 2012, 20:24

Здравейте,искам да кандидатствам тази година за магистратура в Академията на МВР може ли някой да ми каже, какво представлява теста по публична администрация и има ли някакви помагала, който мога да ползвам.
Gogo
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 24 Яну 2012, 20:10

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот BARETATA » 17 Фев 2012, 22:49

Успех - нов прием за Учебната 2012/2013 . Четете внимателно :
http://www.academy.mvr.bg/Reception/default.htm
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот osata » 17 Фев 2012, 23:30

BARETATA написа:Успех - нов прием за Учебната 2012/2013 . Четете внимателно :
http://www.academy.mvr.bg/Reception/default.htm


Отново класиране по бал от диплома.
Ама защо да има изпити.... то така е по-лесно, повече кандидати, повече такси за кандидатстване :mrgreen:
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот Simo007 » 17 Фев 2012, 23:38

osata написа: от osata » 17 Фев 2012, 23:30

BARETATA написа:
Успех - нов прием за Учебната 2012/2013 . Четете внимателно :
http://www.academy.mvr.bg/Reception/default.htm


Отново класиране по бал от диплома.
Ама защо да има изпити.... то така е по-лесно, повече кандидати, повече такси за кандидатстване


Е да защо да има... Да имаше изпити щях да съм вътре на 70% иначе да по 30лв ахах :D правете сметка :D
Simo007
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 78
Регистриран на: 20 Юли 2011, 20:42

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот osata » 18 Фев 2012, 23:34

Simo007 написа:
osata написа: от osata » 17 Фев 2012, 23:30

BARETATA написа:
Успех - нов прием за Учебната 2012/2013 . Четете внимателно :
http://www.academy.mvr.bg/Reception/default.htm


Отново класиране по бал от диплома.
Ама защо да има изпити.... то така е по-лесно, повече кандидати, повече такси за кандидатстване


Е да защо да има... Да имаше изпити щях да съм вътре на 70% иначе да по 30лв ахах :D правете сметка :D


Общо взето образованието в Академията се води най-професионалното по в страната - естествено по специалности за МВР. Та, какво лошо има, примерно един служител с 4-5-10 години стаж, който няма хубава диплома да има шанс (Шанс) да кандидатства и завърши висше образование там? В случая, полезното ще е в пъти повече. Сега, масово служителите на МВР, които искат да завършат висше образование учат за социални работници, учители, треньори и т.н., тоест, учат висше образование, което и 10% няма да им помогне в професионалната кариера, а единственото нещо, ще е дипломата, нужда за конкурс за кат. Г. Ами след като МВР не иска да обучава кадрите си....... нека си приема по документи, а после да се чуди какво да прави завършилите, които не са за тази работа.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот Simo007 » 19 Фев 2012, 01:50

osata написа:Общо взето образованието в Академията се води най-професионалното по в страната - естествено по специалности за МВР. Та, какво лошо има, примерно един служител с 4-5-10 години стаж, който няма хубава диплома да има шанс (Шанс) да кандидатства и завърши висше образование там? В случая, полезното ще е в пъти повече. Сега, масово служителите на МВР, които искат да завършат висше образование учат за социални работници, учители, треньори и т.н., тоест, учат висше образование, което и 10% няма да им помогне в професионалната кариера, а единственото нещо, ще е дипломата, нужда за конкурс за кат. Г. Ами след като МВР не иска да обучава кадрите си....... нека си приема по документи, а после да се чуди какво да прави завършилите, които не са за тази работа.


Подкрепям мнението ти. Даже гледах вчера тестовата им батерия, по която ще бъдат изпитвани. Интересно ми стана 3.25 е времето за 800м, а на конкурсите кат. "Е и Г" 3.10. Но дано както казваш след време да има повече привилегии за служители на МВР желаещи да продължат обучението си там. Вместо да губят 5 години времето си с специалности, които няма да им бъдат от полза в службата.
Simo007
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 78
Регистриран на: 20 Юли 2011, 20:42

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта