Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот Lord » 12 Сеп 2011, 19:27

ashkadarma написа:Явно тая година няма да има изобщо никакъв Пазарджик ,а подготовката ,която трябваше да се проведе там се провежда в момента в Академията.Пълен цирк е .


Кое по-точно е "пълен цирк"?
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот ashkadarma » 12 Сеп 2011, 20:33

Кое по-точно е "пълен цирк"?[/quote]

Тази подготовка ,която се провежда - строеви прегледи,маршировки,учене на правилници,управяне на легла по войнишки,вечерен час и т.н.Цирк е,защото после като почне обучението курсантите ще видят дали от тва ,което го правят сега ще има и помен.После ще се спукат от пиене,а сега все едно ги подготвят за морски пехотинци :lol:
ashkadarma
Нов
Нов
 
Мнения: 10
Регистриран на: 10 Сеп 2011, 13:45

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот BARETATA » 12 Сеп 2011, 20:38

ashkadarma , пич много лошо говори за теб , щом ги говориш тия работи.Първо си възпитаник на тази АМВР.Винаги , е необходима тази подготовка,защото вероятно и ти не си бил в казарма и не желая да започвам темата за това,че новото поколение са с ниски възможности на дисциплина.Разочероваш ме,все пак ще ставаш инспектор,не ти прави чест да знаеш.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот ashkadarma » 12 Сеп 2011, 21:04

BARETATA написа:ashkadarma , пич много лошо говори за теб , щом ги говориш тия работи.Първо си възпитаник на тази АМВР.Винаги , е необходима тази подготовка,защото вероятно и ти не си бил в казарма и не желая да започвам темата за това,че новото поколение са с ниски възможности на дисциплина.Разочероваш ме,все пак ще ставаш инспектор,не ти прави чест да знаеш.


Ти пък да не си ми някъв наставник,че да съм впечатлен от това,че си разочерован.И кое говори лошо за мен - тва ,че ти казвам как е ли!?Също не съм писал ,че няма нужда изобщо от подготовка,казвам,че няма нужда от нея само за 20 дена и след тва" шапка на тояга".Защото да не си мислиш ,че за 4-рите години на обучение този ред остава същия.Точно след 2-3 седмици и курсантите ще влязат в реалността,и разочерованието няма да е за теб, а за много от тях.Тва е тъпото и тва е ,което имам предвид.За 20 дена им изграждат някви представи или затвърждават стари,а пък всъщност после ще има много очудени.А ти BARETA ,ако не си бил курсант по-добре не ми отговаряй такива тъпни ,щото е тъпо.
ashkadarma
Нов
Нов
 
Мнения: 10
Регистриран на: 10 Сеп 2011, 13:45

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот kkarakashev » 12 Сеп 2011, 21:08

ashkadarma, извинявай за въпроса, бил ли си в казарма?
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот ashkadarma » 12 Сеп 2011, 21:09

Не,не съм бил.
ashkadarma
Нов
Нов
 
Мнения: 10
Регистриран на: 10 Сеп 2011, 13:45

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот BARETATA » 12 Сеп 2011, 21:11

:lol: ashkadarma , като не си бил в Казарма , как можеш да оцениш дали 20 дни са добре или не.Всъщност , много бързо избухваш и говориш противоречиво за АМВР . Интересно ще ми е какво ще кажеш , като постъпиш на служба :D
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот ashkadarma » 12 Сеп 2011, 21:19

BARETATA написа::lol: ashkadarma , като не си бил в Казарма , как можеш да оцениш дали 20 дни са добре или не.Всъщност , много бързо избухваш и говориш противоречиво за АМВР . Интересно ще ми е какво ще кажеш , като постъпиш на служба :D


Брат,ти в момента влизаш в някви спорове с мен за неща,с които според мен не си много запознат.Тука ми говорите за някви казарми и такива.Аз в казарма не съм бил и не мога да говоря кое има полза там,но съм в академията ,където ти пък не си.И ако имате да кажете нещо против мненията ми,не ме нападайте лично,а напишете неща да стане дискусия ,а не спор.Кво си взел да ми береш гайлето аз като съм постъпил на служба кво щяло да стане.
ashkadarma
Нов
Нов
 
Мнения: 10
Регистриран на: 10 Сеп 2011, 13:45

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот BARETATA » 12 Сеп 2011, 21:22

Добре , брат , само така . Ако запазиш тази борбеност , ще ти е добре .Но , мяй не ме разбра .Говориш за някакви алкохоли , а знаеш за Заповед,относно забрана за употреба , в сгради и служебни помещения на МВР.Сайта,се преглежда от всякакви,защото е отворен и свободен.Помисли малко , преди да напишеш нещо подобно . Успех.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот kkarakashev » 12 Сеп 2011, 21:26

ashkadarma Бил съм 1 година, да радвах се , че е една (в флота се е служило винаги повече от ввс и св) но за една година добих навици. Тези навици няма как живота да ти ги подари. Това , че си оправяте леглата, че марширувате, че учите правилници е нещо, което ще ти подреди малко или много характера.
По старите от мен знаят или са чували за марш на скок да кажем 5км..... не че аз ще го издържа, но почти съм сигурен , че от тези който не са били в казармата няма да го издържат. (е елеменирам хората който живеят в аптека или фитнес :twisted: )
п.с. Късмет в службата и обучението !
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта