Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот Sig Sauer » 29 Фев 2012, 12:55

Някой може ли да ми обясни какво да го правя това медицинско? Първата част се попълва от личиния лекар, а това за специалистите, когато отида на медицинския преглед в АМВР ли ще се попълва от техните лекари или аз трябва да ги търся в моя град!?
Sig Sauer
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 44
Регистриран на: 08 Юни 2010, 19:26

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот Lord » 04 Мар 2012, 20:04

Sig Sauer написа:Някой може ли да ми обясни какво да го правя това медицинско? Първата част се попълва от личиния лекар, а това за специалистите, когато отида на медицинския преглед в АМВР ли ще се попълва от техните лекари или аз трябва да ги търся в моя град!?


Медицинското се изисква чисто формално. Може да е попълнено от личен лекар, може и от конкретни специалисти - лекари - това е без значение, защото първото, което се прави в АМВР е това медицинско да се хвърли в кошчето. Всички прегледи се правят отново в Академията и се попълва чисто ново медицинско, тъй че няма никакво значение кой и къде го е попълнил - в АМВР всичко се започва отначало и компромиси не се правят.
Успех!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот nazovec » 06 Мар 2012, 04:14

От кога започват да приемат документи от кандидатите през новата кампания 2012/2013 ? Моля някой ако знае да сподели!
Благодаря и на всички, който ще се пробват като мен през тази година успех !
nazovec
Нов
Нов
 
Мнения: 5
Регистриран на: 06 Мар 2012, 01:42

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот Georgi 1 » 23 Апр 2012, 22:09

Искам да попитам има ли някакви норми за килограмите? Като максимално тегло за човек висок над 1,80 :?:
Georgi 1
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Апр 2012, 22:03

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот Lord » 23 Апр 2012, 22:38

Georgi 1 написа:Искам да попитам има ли някакви норми за килограмите? Като максимално тегло за човек висок над 1,80 :?:


Не!
Има нормативи за покриване, но и не става само с ядене, ама кой да чете, щото тук във форума всичко е разяснено...
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот KOBBRA » 25 Апр 2012, 10:58

А ще има ли проблем със очите аз имам някакъв диоптер 1.7 на лявото около 2 на дясното, смисъл има ли смисъл да си давам 60 лева ако ме скъсат за очите? Смисъл нали е учебно заведение не бива да има такава дискриминация?
Аватар
KOBBRA
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 70
Регистриран на: 17 Яну 2011, 16:17

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот ross_migration » 25 Апр 2012, 21:27

KOBBRA написа:А ще има ли проблем със очите аз имам някакъв диоптер 1.7 на лявото около 2 на дясното, смисъл има ли смисъл да си давам 60 лева ако ме скъсат за очите? Смисъл нали е учебно заведение не бива да има такава дискриминация?


Условията за кандидатстване в АМВР и за постъпване на държавна служба в МВР не са дискриминиращи.
Има физически и медицински условия, на които всеки кандидат трябва да отговаря.
ross_migration
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 78
Регистриран на: 25 Сеп 2010, 13:49

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот KOBBRA » 25 Апр 2012, 22:44

Това ми е пределно ясно, уви не ми отговори на въпроса..... мерси все пак!
Аватар
KOBBRA
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 70
Регистриран на: 17 Яну 2011, 16:17

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот osata » 25 Апр 2012, 22:52

KOBBRA написа:Това ми е пределно ясно, уви не ми отговори на въпроса..... мерси все пак!


Добре де, ти къде ще си подаваш документите?
Няма да ги пращаш по пощата. Иди до Областната дирекция, вземи телефона на "Кадри" и се обади и попитай. Според мен няма смисъл, ама ако са променили изискванията и аз не съм разбрал... не изпускай шанса си - Питай на точното място, а не наред !
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот KOBBRA » 25 Апр 2012, 23:34

Ще ги подавам за курсант във редовна форма и смятам да изучавам ППООР, но първо ще се обадя и силно се надявам да не ме спрат очите защото не е кой знае какъв е проблема. :)
Аватар
KOBBRA
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 70
Регистриран на: 17 Яну 2011, 16:17

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта