Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот doznatel1 » 17 Мар 2010, 00:30

Lord написа:
doznatel1 написа:Щом ще почистиш добре, мъжът ще го отнася нямакой друг :lol: :twisted:


:roll: ух, отървах се на косъм, за сега, де... :P :lol: :mrgreen:



Айде, акоможех и аз щях да почистя, да те отменя ;)
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот Police » 29 Мар 2010, 17:31

Един въпрос, ако може. Значи в сайта на АМВР в ДОКУМЕНТИ за кандидатстване през 2010 г. ето линк http://www.academy.mvr.bg/Reception/2010_Dokumenti.htm защо пише на 3. Автобиография. най-отдоло година 2008 така ли трябва да си го оставимe или да го поправимe с химикалка аз не мисля че е голям проблем само питам за информация?
Последна промяна Police на 30 Мар 2010, 14:56, променена общо 1 път
Национална Сигурност
Аватар
Police
Нов
Нов
 
Мнения: 12
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 23:10

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот Lord » 29 Мар 2010, 19:25

Това е нечий пропуск. Поправете го.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот doznatel1 » 29 Мар 2010, 22:20

Police написа:Един въпрос, ако може. Значи в сайта на АМВР в ДОКУМЕНТИ за кандидатстване през 2010 г. ето линк http://www.academy.mvr.bg/Reception/2010_Dokumenti.htm защо пише на 3. Автобиография. най-отдоло година 2008 така ли требва да си го оставим или да го поправим с химикалка аз немисля че е голям проблем само питам за информация?



Аууу, и друго трябва да поправиш- речника си! Няма такава дума- "требва" в Българския език!
Незнам до колко гледат на това, но е ли редно кандидатите за полицаи да са грамотни!
Последна промяна doznatel1 на 30 Мар 2010, 14:03, променена общо 1 път
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот Raptor » 30 Мар 2010, 13:08

doznatel1 написа:...
....Няма такава дума- "требва" в Българския език!
Незнам до колко ...

Ами доколкото знам и думата "Незнам" не се среща в родния език, но не коментирам грамотността на потребителите заради такива дреболии. В повчето случаи тези грешки се допускат от бързане, недоглеждане, понякога и от повредена клавиатура /както в моя случай с буквата "е" - просто бутоите заяждат понякога на "е" и на "н"/.
Не вярвам, че във форума има потребители, които считат за граматически верни "Незнам" и "требва"! Клавишите за "Я" и "Е" са един до друг при БДС-клавиатура, а широкият клавиш за "спейс" понякога не задейства, ако се натисне твърде близо до края.
Интегрирайте в браузера си някаква програма за проверка на правописа - това ще помогне за избягване на подобни грешки.
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот doznatel1 » 30 Мар 2010, 14:01

Raptor написа:
doznatel1 написа:...
....Няма такава дума- "требва" в Българския език!
Незнам до колко ...

Ами доколкото знам и думата "Незнам" не се среща в родния език, но не коментирам грамотността на потребителите заради такива дреболии. В повчето случаи тези грешки се допускат от бързане, недоглеждане, понякога и от повредена клавиатура /както в моя случай с буквата "е" - просто бутоите заяждат понякога на "е" и на "н"/.
Не вярвам, че във форума има потребители, които считат за граматически верни "Незнам" и "требва"! Клавишите за "Я" и "Е" са един до друг при БДС-клавиатура, а широкият клавиш за "спейс" понякога не задейства, ако се натисне твърде близо до края.
Интегрирайте в браузера си някаква програма за проверка на правописа - това ще помогне за избягване на подобни грешки.


От бързане да но- "така ли требва да си го оставим или да го поправим" това не е от БЪРЗАНЕ!
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот Raptor » 30 Мар 2010, 14:09

Е, сега ако почна да обяснявам, че в кутийките на собствените мнения има бутонче "Промени" ....
За това служи - ако си написал нещо грешно или което не си искал - да го поправиш!
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот Police » 30 Мар 2010, 15:09

Значи доста критики изядох за правопис, клавиетурата ми е от 7 години има проблеми, скоро ще си я заменя за да Ви направа удоволствието да пиша правилно, а не да искам да разделя дадена дума със спейс и да не се получи. Имам вина да, че не си права проверка за грешки просто това е от бързането, че нямам достатачно време да седа пред компа и да си права някъкви проверки мисля че всички сте хораи и всички правиме грешки, но уча последна година в училище и не допускам грешки и мисля че и тук недопускам това са елементарни грешки който ако допускам то по добре да зема да остана няколко години да уча още от колкото да ходя да кандидатствам някъде.

Екип PoliceBG:
1.Това или нарочно си го написал по този начин, или клавиатурата ти е за незабавно изхвърляне!
2.Няма как някой да пише правилно, с мотив да прави удоволствие на друг!
3. Повярвай, това не са елементарни грешки!
4. Недопустимо много са!
5. След този пост не ти вярвам, че клавиатурата ти е повредена!
Последна промяна Raptor на 30 Мар 2010, 15:32, променена общо 1 път
Причина: Около 20 правописни грешки в две грешно структурирани изречения!
Национална Сигурност
Аватар
Police
Нов
Нов
 
Мнения: 12
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 23:10

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот doznatel1 » 30 Мар 2010, 19:16

Police написа:Значи доста критики изядох за правопис, клавиетурата ми е от 7 години има проблеми, скоро ще си я заменя за да Ви направа удоволствието да пиша правилно, а не да искам да разделя дадена дума със спейс и да не се получи. Имам вина да, че не си права проверка за грешки просто това е от бързането, че нямам достатачно време да седа пред компа и да си права някъкви проверки мисля че всички сте хораи и всички правиме грешки, но уча последна година в училище и не допускам грешки и мисля че и тук недопускам това са елементарни грешки който ако допускам то по добре да зема да остана няколко години да уча още от колкото да ходя да кандидатствам някъде.

Екип PoliceBG:
1.Това или нарочно си го написал по този начин, или клавиатурата ти е за незабавно изхвърляне!
2.Няма как някой да пише правилно, с мотив да прави удоволствие на друг!
3. Повярвай, това не са елементарни грешки!
4. Недопустимо много са!
5. След този пост не ти вярвам, че клавиатурата ти е повредена!



Не пич, не ми правиш удоволствие, нито на Раптор, моята забележка не беше за разделянето на думи а за това че ги пишеш на странен диалект! А това че с Раптор сме спорили, ти само можеш да се поправиш не да злорадставаш!
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот ribaflic » 07 Апр 2010, 21:37

Тук да споделя мъката си от кандидатите за курсанти, с които се срещнах до момента :o .Дано психолозите и теста за интелигентност отсеят подходящите, че иначе тежки дни ни чакат.
Аватар
ribaflic
КОМИСАР
 
Мнения: 549
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта