Как в МВР гущерчето може да стане алигатор

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Как в МВР гущерчето може да стане алигатор

Мнениеот Lord » 13 Фев 2010, 14:20

Не искам никой да се чувства засегнат, но току що изчистих някои теми, пък и не виждам какво в следващия цитат има нещо общио с темата за кварталните полицаи. По тази причина и за да не съм обвинен в цензура откривам настоящата тема.

Бай Ставри написа:
Куче написа:
Sir Humphrey написа:
Колкото и прогнила система да е МВР, все пак никой няма да е толкова безотговорен, че да пусне зайци да стават квартални...


В грешка си Сър , точно при нас назначиха трима ПИ през лятото....пълни зайци!!! Но за сега се справят добре момчетата 8-)


:D Извинете ръкавелкото Sir Humphrey. На него не му е ясно,че всеки в началото е заек. :mrgreen: И Sir Humphrey в началото не е назначен в МВР директно за лъв. ;) А дали е станал лъв... :oops: Не не е станал.Sir Humphrey от заек в началото, се е превърнал в най обикновен канцеларски плъх. :mrgreen:
;) Лъв се става с натрупването на опит(и най-важното е да имаш и желанието за това). Лъвът не се назначава. Лъв се става с ум и работа, а не с мързел и празни приказки. :D
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Как в МВР гущерчето може да стане алигатор

Мнениеот Бай Ставри » 13 Фев 2010, 15:02

Lord написа:Не искам никой да се чувства засегнат, но току що изчистих някои теми, пък и не виждам какво в следващия цитат има нещо общио с темата за кварталните полицаи. По тази причина и за да не съм обвинен в цензура откривам настоящата тема.

Бай Ставри написа:
Куче написа:
Sir Humphrey написа:
Колкото и прогнила система да е МВР, все пак никой няма да е толкова безотговорен, че да пусне зайци да стават квартални...


В грешка си Сър , точно при нас назначиха трима ПИ през лятото....пълни зайци!!! Но за сега се справят добре момчетата 8-)


:D Извинете ръкавелкото Sir Humphrey. На него не му е ясно,че всеки в началото е заек. :mrgreen: И Sir Humphrey в началото не е назначен в МВР директно за лъв. ;) А дали е станал лъв... :oops: Не не е станал.Sir Humphrey от заек в началото, се е превърнал в най обикновен канцеларски плъх. :mrgreen:
;) Лъв се става с натрупването на опит(и най-важното е да имаш и желанието за това). Лъвът не се назначава. Лъв се става с ум и работа, а не с мързел и празни приказки. :D
Темата според мен е много хубава. Дали ще си останеш гущерче или гущерчето ще стане алигатор, това зависи от много неща, като:

- Иска ли гущерчето да стане алигатор? Това зависи от целите които гущерчето си е поставило. Няма нищо лошо, ако едно гущерче стане алигатор, стига това да е станало по нормален и почтен в еволюцията му, а не по начина на ГМО.

- ;) Алигаторите които са станали директно такива по метода на ГМО, обикновено са политически ГО и не се възпиемат на сериозно от масата на гущерчетата :D
Бай Ставри
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 86
Регистриран на: 24 Яну 2010, 12:28

Re: Как в МВР гущерчето може да стане алигатор

Мнениеот Lord » 13 Фев 2010, 15:32

В Африка се се приема, че всяко малко гущерче мечтае да стане голям крокодил, проблемът Бай Ставри идва от факта, че не всяко умее добре да плува... ;) :lol:

Но да се върнем на въпроса ...тъй, тъй, освен това е добре да има тема, където "старото" да учи "младото", опит да се предава, било за фронта, било за логистиката, то и на двете линии има нужда от квалифицирани лъвове... ;) :D
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Как в МВР гущерчето може да стане алигатор

Мнениеот Raptor » 13 Фев 2010, 15:50

Не одобрявам наличието на подобни теми /в смисъл на наличие на обръщения като "ръкавелкото Sir Humphrey", но няма да се намесвам ако нещата не излизат от добрия тон, от тук нататък!
Обсъждането дали някой е "гущерче, заек, алигатор или лъв" е по-подходящо за казармени теми в стил "стари кучета - новобранци"!
Още повече, че тук всеки може да се представя за какъвто му харесва, и в крайна сметка може да се окаже, че един дългогодишен "ръкавелко" нарича друг участник "ръкавелко" ... с финна ирония ...
Аз имам диплома, че съм едва ли не "командос-спецназовец", но това не ме прави по-барета от потребителя БАРЕТАТА! А, освен това имам и удостоверение за завършен курс за "ръкавелко", ама това нищо не означава, щото съм завършил и курс по феберейска методика за .... "парламентьор".
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: Как в МВР гущерчето може да стане алигатор

Мнениеот Sir Humphrey » 13 Фев 2010, 16:08

На Apis Mellifera - Canis Lupus не му обръщам внимание.
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Как в МВР гущерчето може да стане алигатор

Мнениеот BARETATA » 13 Фев 2010, 18:37

Raptor написа:Не одобрявам наличието на подобни теми /в смисъл на наличие на обръщения като "ръкавелкото Sir Humphrey", но няма да се намесвам ако нещата не излизат от добрия тон, от тук нататък!
Обсъждането дали някой е "гущерче, заек, алигатор или лъв" е по-подходящо за казармени теми в стил "стари кучета - новобранци"!
Още повече, че тук всеки може да се представя за какъвто му харесва, и в крайна сметка може да се окаже, че един дългогодишен "ръкавелко" нарича друг участник "ръкавелко" ... с финна ирония ...
Аз имам диплома, че съм едва ли не "командос-спецназовец", но това не ме прави по-барета от потребителя БАРЕТАТА! А, освен това имам и удостоверение за завършен курс за "ръкавелко", ама това нищо не означава, щото съм завършил и курс по феберейска методика за .... "парламентьор".


Придържам се към твоето мнение и Теза,като подкрепата ми не е заради това,че си ме споменал при така визираните ти Разяснения,а просто го констатирам,че се придържам.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Как в МВР гущерчето може да стане алигатор

Мнениеот Lord » 13 Фев 2010, 20:16

Sir Humphrey написа:На Apis Mellifera - Canis Lupus не му обръщам внимание.


Така е, защото нямат общи тангенти по хранителната верига и въобще в целиа си жизнен цикъл, както и ареала на обитаване. И в МВР е същото, ама кой да се усети..., във всеки случай не е този, който трябва...
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Как в МВР гущерчето може да стане алигатор

Мнениеот Lord » 17 Фев 2010, 22:53

Sir Humphrey , научи ли се да плуваш? :mrgreen: Ако не си, бай ти Ставри дава уроци. Веднага щом се научиш ще напълни басейна! ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21


Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта