Арестуван е Алексей Петров

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Арестуван е Алексей Петров

Мнениеот SFS » 15 Фев 2010, 21:33

Много неща казвах аз...помните ли ги всичките???

И сега казвам ама пак не чувате 8-)
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Арестуван е Алексей Петров

Мнениеот avitohol » 15 Фев 2010, 22:46

SFS написа:Много неща казвах аз...помните ли ги всичките???

И сега казвам ама пак не чувате 8-)


E, как да ги помни, като не ги е измъдрувал той? Дори не са на Вътрешния му глас, а на един външен, чийто рупор е приятелчето ни Стони. На кого е той ли? Ами спомнете си наскоро чия реч беше публикувал тук, и за чия тъжна съдба плачеше?
Сега това което го прави нервен и му докарва амнезия по ред въпроси , че въпросния Петрофф / със странното българско име Алексей ...- у нас има най вече Александър, Алекси но не и това/ е репликата в някои медии, че той- Алексеййй е обслужвал/ разбирай защитавал, удрял по едно рамо, рекетирал конкурентите им / на фирмите у нас със капитали от юдейската Хазарска империя . Същите ония, които изкупиха за жълти стотинки Халите в Сф, БГА Балкан, десетки други флагмани на р одната икономика......Лев инс...знае се чии авоари събира.Това напълно обяснява смущението на нашия 100нчо.
avitohol
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 409
Регистриран на: 25 Дек 2009, 00:25

Re: Арестуван е Алексей Петров

Мнениеот SFS » 15 Фев 2010, 23:05

Това са глупости..
Незнам от къде се изкопа обаче е редно преди да запознаваш другите какъв съм да се поитересуваш дали те не ме знаят по добре от тълковния ти ум по моите пейснати речи. По принцип още мнооого отадва съм запознавал четящите тук за и по повод отношенията ми към националности, политики, общо-човешки ценносъ и мноого други въпроси. Всеки дето може да мисли, може да си вади сам закл'ченията какво защитавам и каква атакувам. А онези дето можеш да подведеш изобщо не ме вълнуват. Вземай ги и ги лустроствай..такива не са нужни на никого в свят чийто и сред каквито бих искал да живея.
Алексей Петров и мног такива знайни и незнайни герои са една страница от едно дело в което съм бил участвал като свидетел на живо още преди десетки години, когато тази схема разчисваше ниши на местни нива. После съм я гледал тази сага на регионални и сега на национални. За мен целите и са ясни и не са никак нови.
Мен Петров не ме интересува а онези до и над него. Те са си все същите и театрото е все същото и зепачите също. Те са моята цел и те са виновниците и хич за това не е виновна демокрацията а точно онези "добрите" "работили" за държавата.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Арестуван е Алексей Петров

Мнениеот avitohol » 15 Фев 2010, 23:10

Е какво надхвърля всеки може да прецени, след като такава сграда, имаща не просто търговска, а огромна историческа стойност / под нея лежат руините на старите крапостни стени на Сердика / е продадена на юдейски мошеници за 100 -тина хиляди лв или долара, все едно, цената на един средно голям апартамент в СФ? Каква пък "обществена полза" има в това, питам аз? .
Но не играча Софиянски е интересен в случая, а този който е извършвал подкрепата за подобни "обществено полезни " политици. Същите ония, които заплашваха и всячески подпомагаха да се върне /реституира- каквъв термин само, звучи като проституира / собственноста над х-л Рила, който трябвало да се събори!!!! и на негово място построи 60 етажен небостъргач в самото сърце, в стара София, на 50 м от древните останки на двореца на имп. Константин Велики.
Същите, които искаха и терена до Руската църква за Бизнес център, и за които се строят десетки селища от бетон в най красивите кътчета на Родината...
Последна промяна avitohol на 15 Фев 2010, 23:20, променена общо 1 път
avitohol
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 409
Регистриран на: 25 Дек 2009, 00:25

Предишна

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта