Арестуван е Алексей Петров

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Арестуван е Алексей Петров

Мнениеот oto skorzeni » 10 Фев 2010, 19:00

Най-после това, което трябваше да се случи отдавна стана.Надявам се само да има достатъчно доказателства за дело и осъдителна присъда.Той я заслужава,поне според мен,но това ще трябва да реши съдът.
oto skorzeni
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 220
Регистриран на: 02 Фев 2010, 22:52

Re: Арестуван е Алексей Петров

Мнениеот SFS » 10 Фев 2010, 19:25

Утре или вдругиден ще арестуват Бoко и какво ще промени това???

Отново ще стигнем до един сблъсък, който се роди с прибързаното помирение на сините в началото на този мандат в това народно събрание.
В такива моменти естествено дори и да се осъзнава, че това са реализации с цел влияние върху обществените настроения, поради курса заложен в дебюта, няма как да чуем критична реакция или нотки на съмнения а какво ли остава за критика.
Г-н Костов казва :
"Хората минават от другата страна на барикадата, точно както в холивудски филм, за съжаление", коментира тъмносиният лидер.
Само дето в случая забравя, че от другата страна е от същата страна. Преминаването не е от чисто в мръсно а от мръсно в по голямо мръсно. Така, че това не е сценарии от холивудски филм а реалност от нашия живот, която е следствие на престъпната държава, която не си е отишла а продължава да ни режисира филми.
Когато една групировка е успяла да се задържи във властта в условни демократични условия, сценично пропадайки и губейки контрол само за пред зрителите, естествено да продължи да изнася представления на сцената. Онази част от зрителите, които са наясно с огромния сценарии, стигнали до отчаянието в невъзможността да върнем реалността и живота на зрителите в собствените им ръце или по точно казано самите зрители не успяха да си вземат живота и да го превърнат в настояща реалност, решиха да сключат помирението с премирение.
Аз ги разбирам но не мога да ги оправдая, защото знам, че това е хапче за смъкване на температурата но това си е просто един пореден параден конгрес на една партия от миналото, която е напуснала локалната сцена в София и се разпростряла в международната от която черпи актьорите и изнася сцени за зрителите в страната ни със видео стена в Европа и до всички зрители като мен пръснати по целия свят.
Те не се научиха на едно. Лъжата е лъжа и тя няма как да донесе друго освен зло в пъти по голямо и в пъти повече в ниско и във високо, във дълбочина и ширина на организма общество като цяло. Е, една част от хората ще приживеят добре земния си живот в съглашателство с компромисите, само че ще пропуснат важното в живота си а то е да останат в историята на страниците на строителите а не на страницата в листа с рушителите на Българската държава.
А.Петров и всички артисти от този цирк, ще слезнат и излезнат от него когато този цирк фалира и дефакто а не само в поредната постановка, която дори не част от преставлението а адна поредна оперетка дори без спускане на завесата.
Въпроса си стои и той си е все същия...
Какво да се прави?
Какво да се прави за да се осъществи проект, който е алтернативен на тези недосегаеми несменяеми актьори в този бърдак от 111 кв.км. без да включвам сенките му.
Ще кажете, че това не е вярно и, че днес с Бойко Борисов наблюдаваме и живеем в реалността и реалността ражда събитията. Ще ме разсмеете. Защото и на мен ми омръзна и много бих искал да е така ама само когато не се замислям и се впусна по течението на всеобщата заблуда. Нещо като да заспим отново след леко разбуждане. Само, че нуждата от реална глътка истински въздух а не въображаем от тяхната бутилка с оксижен за да изпада пациента в блаженен сън а мародерите да го обработват. То тогава защо ще е био и нужно пробуждането. Живота в матрицата за някого си е сладък, рецепторите ще си получават и мозъкът ще си сънува онези сладострастия а тялото ще си гние в сътворените от тях кървави разтвори.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Арестуван е Алексей Петров

Мнениеот BARETATA » 10 Фев 2010, 20:09

Всички под ножа,стига с това неспазване на Закона,стига ... доц.д-р.Алексей Петров,брей ... :evil:
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Арестуван е Алексей Петров

Мнениеот SFS » 10 Фев 2010, 20:20

Под ножа, под ножа на кого?
По важното е кой държи ножа, знаете ли, че лисицата си прегризва лапата, когато я вкараш в капан за да се спаси?
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Арестуван е Алексей Петров

Мнениеот oto skorzeni » 10 Фев 2010, 20:48

Обвиняват го за доста неща,не знам дали ще успеят да докажат всичко,но пожелавам на следствените органи успех.Едно от прегрешенията му ,в което съм сигурен,макар и не от най-големите, е кадруването в СОБТ,вкарването в отряда на негови хора,охраната му се осъществяваше от действащи служители,командирите-първо Филко Славов,а после Георги Узунов се правеха на разсеяни,още повече,че с Филко са големи приятели.Това разваля атмосферата в поделението,сваля морала, който в това поделение трябва да е много висок.Не случайно в задържането му участваха служители от "Оперативна реализация" на ГДБОП.
oto skorzeni
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 220
Регистриран на: 02 Фев 2010, 22:52

Re: Арестуван е Алексей Петров

Мнениеот BARETATA » 10 Фев 2010, 21:07

Мисля,че Жандармерията го хвана,защото имаше съвместни екипи от СОБТ,Жандармерия,"Кобра" - СДВР.ГДБОП и дори групата на бившето ДНСП.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Арестуван е Алексей Петров

Мнениеот SFS » 10 Фев 2010, 21:18

Той да не се съпротивлявал бе барета...ако го бяха поканили и в ареста...сам щеше да дойде...ама тогава пиара как щеше да стане :lol:
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Арестуван е Алексей Петров

Мнениеот BARETATA » 10 Фев 2010, 21:28

Така е,спор няма,но все пак никога не се знае,какво може да стане.Както и да,ще следя да видя какво ще излезе...
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Арестуван е Алексей Петров

Мнениеот dinkovm » 10 Фев 2010, 22:21

Стони бе ами ако не бяха собта, а нормални полицай и настане пукотевица нямаше да смогнем да ходим на погребения. Не се ли сещаш ,че всички около него са или бивши или настоящи в службите. и ако настане патаклмама нормалния патрулмен на Карате-тигър 3 ли да се прави?
Аватар
dinkovm
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 237
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 13:25
Местоположение: Рудозем

Re: Арестуван е Алексей Петров

Мнениеот SFS » 10 Фев 2010, 22:40

Ми той довчера беше "един от вас" , "един от нас", един от всички ни" и днес пак си е такъв....ако бяха му свирнали...нямаше ли да дойде
:lol:
И накрая – едно пожелание към българските ми колеги: представяте ли си как щеше да реагира американската журналистика, ако бивш съдружник на президента е арестуван с обвинения за тежки престъпления. Никой нямаше да говори за съдружника – всички щяха да разнищят президента.


http://www.glasove.com/article-7025.php
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Следваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта