МВР и мобилните оператори

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

МВР и мобилните оператори

Мнениеот osata » 09 Фев 2010, 19:50

1. Кампания 1866 !
Лично приветствам такава идея, но имам едни малки притеснения:

Държа по някакъв начин официално да се разбере от тези смс-и каква сума отива за КАУЗАТА и каква за печалба на оператора.
Защото от хорската мъка някои печелят, и то доста добре май! Май не е само ДДС-то :evil:

2. Планове за служители на МВР
Почти всички ползваме мобилните си телефони за служебни цели, преди групите за служители на МВР бяха доста апетитни... но изведнъж, мобилните оператори сметнаха, че една фирма с 20 сим-карти е по-изгоден клиент от група на МВР с 1000-2000 сим-карти ( това е за един град ). Странното е, че служителите от ДАНС могат да си вземат от един оператор при страхотни условия няколко сим-карти за месечната сума от 0.00 лв( нула лева ) . А промоцията за служители от МВР не е променяна от години.... Това не е ли някакъв вид дискриминация....
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: МВР и мобилните оператори

Мнениеот BARETATA » 09 Фев 2010, 19:59

А за МВР се мисли само ,когато трябва да се Хока и Небеждава,карай да върви ,нали ?
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: МВР и мобилните оператори

Мнениеот doznatel1 » 09 Фев 2010, 20:06

Мобилните оператори, нямат срама!
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: МВР и мобилните оператори

Мнениеот Lord » 10 Фев 2010, 20:02

Няма нормативен документ, който да задължава служителя да има СИМ към някой оператор или да членува в затворена група. Има суперско решение: служителя отива при домакина, зачислява му се преносима радиостанция, изготвя докладна до н-ка си, той до директора, КИС дават позивна и всичко е цветя и рози. Ходи си със станцията на индивидуална или обща честота на гости, дискотека, кино или където си ще. Говори неограничено с всеки, който го слуша на дадената честота, без такса, без ограничение на производителя и напълно безплатно, независимо от изговореното време. Само периодично е необходимо домакина да подновява батерията. Освен това цивилен служител със забодената станция на колана, пагона, джоба и т.н. изглежда ужасно мистериозно и секси за всичко русо в дадения ареал. ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: МВР и мобилните оператори

Мнениеот BARETATA » 10 Фев 2010, 20:06

Брат да не говоря за тия станции,че направо Избеснявам .
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: МВР и мобилните оператори

Мнениеот Полю Цейски » 13 Фев 2010, 12:11

а мтел са най - големите скръндзи от мобилните оператори
Полю Цейски
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 45
Регистриран на: 19 Сеп 2009, 22:37

Re: МВР и мобилните оператори

Мнениеот Бай Ставри » 13 Фев 2010, 14:11

Lord написа:Няма нормативен документ, който да задължава служителя да има СИМ към някой оператор или да членува в затворена група. Има суперско решение: служителя отива при домакина, зачислява му се преносима радиостанция, изготвя докладна до н-ка си, той до директора, КИС дават позивна и всичко е цветя и рози. Ходи си със станцията на индивидуална или обща честота на гости, дискотека, кино или където си ще. Говори неограничено с всеки, който го слуша на дадената честота, без такса, без ограничение на производителя и напълно безплатно, независимо от изговореното време. Само периодично е необходимо домакина да подновява батерията. Освен това цивилен служител със забодената станция на колана, пагона, джоба и т.н. изглежда ужасно мистериозно и секси за всичко русо в дадения ареал. ;)

Lord,
Мисля, че не си прав и с това което си написал въвеждаш в заблуждение много колеги. Не искам това да бъде възприето за заяждане от моя страна. Но, нещата не стоят така елементарно и по този начин както си го написал... ;)
Бай Ставри
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 86
Регистриран на: 24 Яну 2010, 12:28

Re: МВР и мобилните оператори

Мнениеот Lord » 13 Фев 2010, 14:26

:) Никога не съм се приемал за последна инстанция, разбира се, че може и да греша. ;) В действителност ще съм ти благодарен да посочиш грешката/ите ми, за да не се изложа някъде. Благодаря ти предварително! :D
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: МВР и мобилните оператори

Мнениеот Бай Ставри » 13 Фев 2010, 14:40

Lord написа::) Никога не съм се приемал за последна инстанция, разбира се, че може и да греша. ;) D

Няма безгрешен човек. Бай ти Ставри също не е безгрешен, както и ти. Нито аз, нито ти сме последната инстанция, но тези неща не се обсъждат по този начин в публичен форум от Глобалната мрежа. За някои неща както ти, така и ти сме подписали съответните документи за конфиденциалност ( ;) най меко казано). Иначе с най-голямо удоволствие бих дискутирал с теб по тази тема.
Бай Ставри
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 86
Регистриран на: 24 Яну 2010, 12:28

Re: МВР и мобилните оператори

Мнениеот PAOLON » 28 Фев 2010, 14:40

М-ТЕЛ имат нова оферта за нас .Домашен телефон -3 месеца без такса ,а после по 3.80 мисля беше +безплатен апарат +50 минути на месец към всички фиксирани мрежи и 1ст. на минута към групата и още имаше ,ама кой да слуша.
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Следваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта