Полицай е убит, а друг ранен в Казанлъшко

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Полицай е убит, а друг ранен в Казанлъшко

Мнениеот GKrIvan » 09 Фев 2010, 00:45

http://video.v2.bgnes.com/view/6312
Вечна му памет на колегата и нека Бог го прости.Искрени съболезнования на семейството и близките му.
Изживял съм смърт на колега застрелян в патрулен автомобил 30 м. преди да го сменя ,изживях наскоро и самоубииство на колега,приятел и роднина полицай.Тъжни неща са това,не го пожелавам на никой да разбере болката от близо.
А на гадните копилета дето се радват по форумите пожелавам когато и се наложи да получат помощ от полицай и чакат с нетърпение идването и,Господ отгоре да ги чукне по главите и да и напомни а гнусните и писания ,и да и каже само молете се на мен пък когато ви чуя,ама да знаете,че няма да е в този живот.
Колегата е бил член на СФС МВР.
МЛАД ПЕНСИОНЕР
GKrIvan
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 700
Регистриран на: 31 Авг 2009, 12:45

Re: Полицай е убит, а друг ранен в Казанлъшко

Мнениеот doznatel1 » 09 Фев 2010, 11:17

Мир на праха му, излишно е да коментирам каквото и да било, трагедията е за всички и за семейството му.
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Полицай е убит, а друг ранен в Казанлъшко

Мнениеот slaron » 09 Фев 2010, 13:12

osata написа:Убитият полицай се казва Бончо Чернев. Той е на 39 годинии и близките му вече са известени. Баща е на две деца.
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=478090


Роднините на убития полицай разбрали от телевизията

Научихме от новините в 19,00 часа, че синът ни е убит, разказа Черньо Гончев, баща на убития снощи в с. Енина полицай.
Вчера рано сутринта той е разговарял със сина си, който му е препоръчвал да не тръгва в лошото време към града.
Когато разбрах от телевизията, звъннах на снаха ми и тя беше чула - децата пищяха неудържимо, разказва Гончев. Всички са в шок.
Убитият полицай Бончо Чернев и съпругата му имат две деца - осмокласникът Чавдар и 10-класничката Моника. Жена му е шивачка.
Сега очакваме да го погребем в село Горно Черковище, където се е родил. Вярно е, че службата в МВР е тежка, каза още баща му.
"Стават инциденти. Аз съм бивш военен, служил съм в танковата бригада в Казанлък и той избра да бъде под пагон. Всяка събота и неделя се връщаше на село, за да ни помага."
Съседи на убития полицай споделиха, че са потресени от факта, че тялото му е било още топло, когато са съобщили по телевизията скръбната вест.

Всички са възмутени, че първо не са съобщили на родителите и съпругата му, а са научили тази ужасна новина от телевизионния екран.
Обвиненият за убийството Неделчо Василев е настанен в казанлъшката болница.
Той има рани на трите пръста, които най-вероятно са предизвикани от пиратки. Първоначалната информация, че се е прострелял в ръката, беше опровергана.
Лекува се в хирургичното отделение под охрана, съобщи говорителят на МВР в Стара Загора Йонка Георгиева.

При обиск в дома му снощи са открити голямо количество пиратки. Раните са станали повод да бъде потърсена помощта на спешния център в Казанлък, уточниха от МВР.
Срещу Неделчо Василев най-вероятно ще бъде повдигнато обвинение за убийство и за опит за убийство, коментира Йонка Георгиева.
Със заповед на кмета на с. Горно Черковище Иванка Манева утрешният ден е обявен за ден на траур по повод смъртта на полицая Бончо Чернев
Ще свалим утре националния флаг и знамето на Европейския съюз на пилона пред кметството, за да почетем паметта на нелепо загиналия наш съселянин при изпълнение на служебните си задължения, обасни Иванка Манева.
Хората в селото са потресени, допълни тя. Изключително скромно е семейството му, работливи хора - и майка му, и жена му са шивачки, разказа Манева.

Бащата на Бончо първи се е включил в почистването на снега в селото вчера.

Бончо от няколко години живее в Казанлък, добави кметицата.
Поклонението ще бъде утре от 11,00 до 13,00 часа в залата на читалището.


Инфо: Vesti.bg

:shock: :? :?
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Полицай е убит, а друг ранен в Казанлъшко

Мнениеот doznatel1 » 09 Фев 2010, 14:12

Като чета и ми се насълзяват очите, това е несправедливо. Трябва да върнат смъртното наказание!
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Полицай е убит, а друг ранен в Казанлъшко

Мнениеот малкия » 09 Фев 2010, 17:04

УВАЖАЕМИ КОЛЕГИ, ПРИЯТЕЛИ!

ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ СТАНАХМЕ СВИДЕТЕЛИ НА БЕЗСМИСЛЕНОТО И ГОРЧИВО УБИЙСТВО НА ЕДИН ОТ НАС.
ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ СЕ УБЕДИХМЕ КОЛКО МАЛКО СТРУВА
ЖИВОТЪТ НА ЕДИН ПОЛИЦАЙ!
ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ВИДЯХМЕ, ЧЕ НЯМА КОЙ ДА ЗАЩИТИ ПРАВОТО НИ ДА РАБОТИМ В НОРМАЛНА СТРАНА ПРИ НОРМАЛНИ УСЛОВИЯ.
ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ЩЕ СВЕЖДАМЕ ПОГЛЕД, КОГАТО МИНАВАМЕ КРАЙ ЕДНО СЪКРУШЕНО СЕМЕЙСТВО.
ПРИЯТЕЛИ, ОТ НАС ЗАВИСИ ДА СЕ БОРИМ
ЗА ЖИВОТА И ДОСТОЙНСТВОТО СИ,
БЕЗ РАЗЛИКА В СЛУЖЕБНОТО И СОЦИАЛНОТО НИ ПОЛОЖЕНИЕ.
НЕКА НА 10.02.2010 г., СРЯДА, ИЗЛЕЗЕМ В 12:00 Ч. ПРЕД РАБОТНИТЕ СИ МЕСТА И С МИНУТА МЪЛЧАНИЕ ПОЧЕТЕМ ГЕРОИЗМА И ПАМЕТТА НА НАШИЯ КОЛЕГА И ПРИЯТЕЛ
БОНЧО ЧЕРНЕВ ОТ РУ НА МВР - КАЗАНЛЪК!

УС НА СФСМВР
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Полицай е убит, а друг ранен в Казанлъшко

Мнениеот daniela_suzi » 09 Фев 2010, 19:50

:evil: Преди малко гредах новините в 18.00 часа по БНТ.Вбеси ме факта,че техният журналист от Стара загора бил обиден от отправената към него реплика от говорителката на ОДП-"Мъртъв си!".Ами този човечец не си ли дава сметка,че по този начин е допринесъл в голяма степен близките на убития полицай да го научат от медията,а не от оорганите на МВР,както педполагам е редно.И сега ми се изправя косата като чета,че са го чули по телевизията ,а баща му е чувал в телефонната слушалка писъцити на децата му.Малко му е това,което са му казали,може би трябва да се научат да се държат като сериозни журналисти, а не като папараци,дебнещи сензация.Искрени съболезнования на семейството!
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Полицай е убит, а друг ранен в Казанлъшко

Мнениеот BARETATA » 09 Фев 2010, 21:25

Тази трагедия ,не спира да ми носи Тъжните спомени от 2009 ,при погребението на колегата от Своге - ст.пол.Л.Митов. За пореден Път ПОКЛОН ...

Ето негова снимка да си Припомним ...

Изображение

Ако някой има снимка и на Починалия колега гл.пол.Бончо Чернев,нека да я сложи
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Полицай е убит, а друг ранен в Казанлъшко

Мнениеот Sir Humphrey » 09 Фев 2010, 21:29

daniela_suzi написа::evil: Преди малко гредах новините в 18.00 часа по БНТ.Вбеси ме факта,че техният журналист от Стара загора бил обиден от отправената към него реплика от говорителката на ОДП-"Мъртъв си!".Ами този човечец не си ли дава сметка,че по този начин е допринесъл в голяма степен близките на убития полицай да го научат от медията,а не от оорганите на МВР,както педполагам е редно.И сега ми се изправя косата като чета,че са го чули по телевизията ,а баща му е чувал в телефонната слушалка писъцити на децата му.Малко му е това,което са му казали,може би трябва да се научат да се държат като сериозни журналисти, а не като папараци,дебнещи сензация.Искрени съболезнования на семейството!


Постъпката на журналиста може да не е най-удачната на света, ама тая Йонка си е за уво. Чавка ли й е изпила акъла? Това, че журналистът е само обиден е добре. Ако бях аз, щях да я съдя до дупка.
Последна промяна Sir Humphrey на 09 Фев 2010, 21:31, променена общо 2 пъти
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Полицай е убит, а друг ранен в Казанлъшко

Мнениеот NANIOX » 09 Фев 2010, 21:29

Сега гледах новините и ми идва да ВИКАМ от гняв..... :evil:
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: Полицай е убит, а друг ранен в Казанлъшко

Мнениеот GKrIvan » 09 Фев 2010, 22:54

Този журналист да си седне в галошките,да се сниши и да мълчи ако е истински журналист.В тази професия има основни така да се каже неписани правила и съответно задължения които е длъжен да спазва . Желанието за изява и рейтинг трябва да отстъпи пред това да си каже новината преди поне на най-близките да бъде съобщено от МВР ,а не да научават новината от телевизията.Може ли този журналист да си представи какъв е ужасът изпитан от близките.Честно казано ако бях на мястото на говорителката щях да му отрежа главата до кръста и да я хвърля на кучетата,та ако ще и да лежа в затвора до живот.Има ред в нещата и дори и журналистите трябва да ги спазват,защото и за тях има етичен кодекс които те в момента нарушиха .А да попитам ли как е стигнал до новината,дали няма незаконна полицейска радиостанция по която е подслушал станалото, а нека ОДП провери и то бързо,няма друг начин това да му е станало известно,каквито и източници да има,за да се яви на мястото толкова бързо.
МЛАД ПЕНСИОНЕР
GKrIvan
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 700
Регистриран на: 31 Авг 2009, 12:45

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта