Национална сигурност във Варненсия университет

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Национална сигурност във Варненсия университет

Мнениеот BARETATA » 01 Фев 2010, 23:14

Стига с глупостите,навсякъде има Миропомазани и такива Простмосмъртни,но в АМВР,нещата са как да кажа,няма значение.Важното е да има желание за което и да е ... А и все пак дискутираме Варненският Университет.Аз имам колега разсл.пол.,завършил там,много добре се справя и си личи ,че има добра Подготовка.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Национална сигурност във Варненсия университет

Мнениеот kuka5 » 01 Фев 2010, 23:42

Всичко си зависи от човека, от мотивацията, средата в която работи и тн., така че не е толкова важно дали си завършил АМВР, ВУ, ЮЗУ,УНСС, СУ. Нагледали сме на служители завършили какви ли не университети вкл. и АМВР, които е чудно как са завършили дори средното си образование и дори за "чеп" не стават, а в други случаи възпитаници на горепосочените школа се справят перфектно със задълженията си. Разни хора, разни идеали.
kuka5
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 96
Регистриран на: 17 Ное 2009, 22:35

Re: Национална сигурност във Варненсия университет

Мнениеот малкия » 01 Фев 2010, 23:51

petinka написа:Много ме е яд,че не ме приеха във ВИПОНД!

Петинка, когато имаше ВИПОНД ти не беше ли малолетна? А изобщо родена ли беше? :D
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Национална сигурност във Варненсия университет

Мнениеот малкия » 01 Фев 2010, 23:54

ribaflic написа:
petinka написа:Казва,че във ВИПОНД няма да може да влезе без връзки!

Е това като го видя ме напушва страхотен смях :lol:
Хора, съвземете се и сядайте да учите и да спортувате, стига с тази изтъркана плоча "Трябват връзки".
Аз без да имам нито един роднина служител влязох, че и излязох без връзки :D


Завиждам ти.
Мен пък започва да ме хваща злобата.
Писна ми от оправдания с "необходимост от връзки".
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Национална сигурност във Варненсия университет

Мнениеот Lord » 02 Фев 2010, 00:04

малкия написа:
ribaflic написа:
petinka написа:Казва,че във ВИПОНД няма да може да влезе без връзки!

Е това като го видя ме напушва страхотен смях :lol:
Хора, съвземете се и сядайте да учите и да спортувате, стига с тази изтъркана плоча "Трябват връзки".
Аз без да имам нито един роднина служител влязох, че и излязох без връзки :D


Завиждам ти.
Мен пък започва да ме хваща злобата.
Писна ми от оправдания с "необходимост от връзки".


Глупости! И на мен ми писна! Рибата е права на 100%! :!:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Национална сигурност във Варненсия университет

Мнениеот малкия » 02 Фев 2010, 00:16

Права е, разбира се. Ама й завиждам за това, че я напушва смях, пък аз почвам да се нервирам... ;)
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Национална сигурност във Варненсия университет

Мнениеот ROBOCOP » 02 Фев 2010, 22:34

Кандидатствах във ВИПОНД през 2000г. издържах физическия изпит на който да вметна имаше еднин кандидат-шишко, който не можа да издържи първата дисциплина/ да отбележа, че когато не издържиш примерно на лицеви опори 40бр. си скъсан на изпита и отпадаш/ се върна и на набирания 8бр. и въобще се пробва на всички дисциплини и не можа да изпълни нито една в необходимите бройки, но за сметка на това имаше скъсани момчета на мяколко от дисциплините, но нашето момче не само, че не бе скъсан ,но и накрая бе сред издържалите кандидати и продължи на следващия изпит по Български език. После разбрах, че баща му бил Полковник , който се разхождаше във ВИПОНД като у тях си. Така аз след като издържах физическия издържах и изпитите по Български и История и останах единствен кандидат от Варна, не бях приет уви. После дочух от други кадидати за суми гарантиращи прием във ВИПОНД /нищо доказано, но около 6000лв./
ROBOCOP
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 34
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:03

Re: Национална сигурност във Варненсия университет

Мнениеот petinka » 02 Фев 2010, 22:39

аз чух ,че са 5000
Аз БЕЗУСЛОВНО вярвам в институцията МВР !!
petinka
Полицай
Полицай
 
Мнения: 160
Регистриран на: 15 Окт 2009, 21:54

Re: Национална сигурност във Варненсия университет

Мнениеот Lord » 02 Фев 2010, 22:40

малкия написа:Права е, разбира се. Ама й завиждам за това, че я напушва смях, пък аз почвам да се нервирам... ;)

Извинявай! :oops: Обикновено не паля бързо, но на тема професионална чест..., явно не нося..., сори, Вальо, като уточни те разбрах.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Национална сигурност във Варненсия университет

Мнениеот osata » 02 Фев 2010, 23:58

ROBOCOP написа:Кандидатствах във ВИПОНД през 2000г. издържах физическия изпит на който да вметна имаше еднин кандидат-шишко, който не можа да издържи първата дисциплина/ да отбележа, че когато не издържиш примерно на лицеви опори 40бр. си скъсан на изпита и отпадаш/ се върна и на набирания 8бр. и въобще се пробва на всички дисциплини и не можа да изпълни нито една в необходимите бройки, но за сметка на това имаше скъсани момчета на мяколко от дисциплините, но нашето момче не само, че не бе скъсан ,но и накрая бе сред издържалите кандидати и продължи на следващия изпит по Български език. После разбрах, че баща му бил Полковник , който се разхождаше във ВИПОНД като у тях си. Така аз след като издържах физическия издържах и изпитите по Български и История и останах единствен кандидат от Варна, не бях приет уви. После дочух от други кадидати за суми гарантиращи прием във ВИПОНД /нищо доказано, но около 6000лв./


хехе, мен пък ми е забавно.
Че има случайни - има, че между връзкарите влизат и нетакива ( за да може един ден някой да бачка, докато те ръководят :mrgreen: ) - влизат... но нека си говорим истини - аз лично разговарях ( ей тъй се случи че човека опря до мен ) с един бивш началник на РЗС, който по времето когато кандидатстваш не беше началник РЗ и ме проучваше. На въпроса ми кой ме прецака ( щом ме помни 7 години след това, значи има защо ) - той отговори - от тук те пуснахме, харесахме те, но вече от там нататък е София.... пак казвам, няма за какво да ме лъже. Мен ме скъсаха на Българския език, от 50 кандидати от Варна 48 имахме двойки, от Ямбол от около 35 кандидати 32 имаха двойки, за Русе и Шумен цифрите бяха подобни, но за София на 30-тина имена имаше по една двойка..... тогава осъзнах, че е имало резачка за някои. Направих един хубав панаир в т.н. Академия, теглих едни майни на преподавателя от комисията, пред който си оспорвах оценката и си тръгнах. На излизане ме догони възрастен преподавател и учтиво се опита да ме успокои - каза ми "ако толкова искаш да бъдеш полицай, пробвай догодина, тази година имаше........ - няма да го напиша, досещате се. А сега, странни съвпадения ли са ми се случили тогава.....?
Всички знаем какви нагласени конкурси има в МВР... там е същата работа. Хайде обаче да не се лъжем - има изключения, но като цяло си е.... предварително начертан сценарий!
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта