В МВР има недостиг на кадри

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: В МВР има недостиг на кадри

Мнениеот osata » 09 Яну 2010, 00:17

BARETATA написа:А стига де,само връзки са Ви в главата,не всичко е връзки

Барета - убеди ме в противното...
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: В МВР има недостиг на кадри

Мнениеот BARETATA » 09 Яну 2010, 00:19

Ще те убедя лично,тук само ще се нервираме.Да има доста връзкарски истории,но темата е дълга и бих желал лично да се проведе,че тук ще се нервираме само
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: В МВР има недостиг на кадри

Мнениеот slaron » 09 Яну 2010, 00:37

Баретко, осата е прав, за съжаление! :?
Май се повтарям, ама навремето /мнооого отдавна!/ искаха при постъпване в МВР препоръки от бивши и настоящи служители, които да гарантират за новия кандидат. И на тези хора се търсеше отговорност, ако новака се издъни! :!:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: В МВР има недостиг на кадри

Мнениеот BARETATA » 09 Яну 2010, 00:40

Ами и аз като постъпвах ми писаха препоръка и колеги и комшии,които ми бяха колеги,впоследствие де...
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: В МВР има недостиг на кадри

Мнениеот osata » 09 Яну 2010, 00:41

BARETATA написа:Ами и аз като постъпвах ми писаха препоръка и колеги и комшии,които ми бяха колеги,впоследствие де...

А който е нямал?
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: В МВР има недостиг на кадри

Мнениеот Deacon Frost » 09 Яну 2010, 01:41

:D :D :D Това последното сцепи мрака.
Не искам да зачесваме болните рани на всички ни е ясно за шурбадженащината за нещастие, но като оставим скруполите и т.н. без да си играем на нервички, черно на бяло, по-добре да спечели кадърен човек с връзки отколкото некадърен човек с връзки ;) В немалко теми осъждане системата каква е саката, за МВР като цяло говоря, вие самите сте недоволни от милион и едно неща и те са факт, мизерията е на лице, нима вие не правите това което правите напук на всичко, за чест, за слава, за идеал и т.н. да не ставам прозаичен,това което правите и побеждавате играта по нейните гадни правила нали ;), има начини за кандидатстване, който иска като мен ще ги използва така или иначе, лошото е онея дето грозят лицето на полицаите, обикновените Е категория, дето използват тия начини, не е нужно да съм космонавт за да видя че земята е кръгла ;)
Turbos make torque, torque makes fun.
Deacon Frost
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 67
Регистриран на: 19 Дек 2009, 23:18

Re: В МВР има недостиг на кадри

Мнениеот osata » 09 Яну 2010, 10:50

Много загрозихме темата...
без да искаме се подведохме.
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Предишна

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта