В МВР има недостиг на кадри

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: В МВР има недостиг на кадри

Мнениеот osata » 08 Яну 2010, 22:59

Не знам как го измисли това име, но в понеделник имам ще имам сл. среща с една жена, чието малко име нямам си идея как са го измислили.... това твоето ми го напомни..съжалявам, че ми излезе от ума, но ..няма такова име.
и аз се извинявам за спама.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: В МВР има недостиг на кадри

Мнениеот Deacon Frost » 08 Яну 2010, 23:06

SYNOPTIK в курортна поликлиника, не се притеснявам да кажа понеже и в момента ме боли, а и днес цял ден се любувах на отвратително отношение, кво като сме петък, и в петък си оставаме хора... както и да е (из дерзанията на един нормален човек в ненормален свят)

Аз като чета, 800 човека недостиг и то само за София, най-малкото което може да се надяваме е поне малкото назначени да са качествен "материал" както се беше изразил премиера на скоро. В момента дори гледам по Бтв за скандала покрай простолувия "интерфейс" и компромисите там. Днес дискутирах темата с двама приятели и останах неприятно изненадан от негативното йм мнение за МВР като министерство и полицаите като служители на държавата, просто... само мога да благодаря на такива, те ме стимулират повече от другите да бъда приет и да йм докажа, да йм натрия солта че може и че ИМА свестни полицаи, които ги е еня за гражданите, правата, закона, спокойствието и реда. Яд ме е,много ме е яд на дупедавсците дето сега става хора от тях, които кандидатстват само за пари, поради липса на друга алтернатива, все пак за МВР не ти искат предишен опит от 3 години примерно, кандидатстат за "шоуто"... кво шоу бе братче, то не е да станеш барман и като не те изкефи да си биеш камшика... и т.н. и т.н.
Turbos make torque, torque makes fun.
Deacon Frost
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 67
Регистриран на: 19 Дек 2009, 23:18

Re: В МВР има недостиг на кадри

Мнениеот SYNOPTIK » 08 Яну 2010, 23:09

Sir Humphrey,при кандидатите за ЛРТП,нещата са не по-малко трагични !
Там,определено,за да се реализираш,ще трябва да почнеш от хигиенист или бюфетчия/бюфетчийка/....

Deacon Frost,може да си убеден,че голяма част ще е качествен материал,въпреки всичко.
Но самото ниво,за да се вдигне е нужно това да са над 70-80 % от кандидатите поне.
А иначе,не се впечатлявай-никъде,в никоя страна,тази професия не е обичана от обикновеният човек,по ред причини.
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: В МВР има недостиг на кадри

Мнениеот slaron » 08 Яну 2010, 23:40

SYNOPTIK написа:Sir Humphrey,при кандидатите за ЛРТП,нещата са не по-малко трагични !
Там,определено,за да се реализираш,ще трябва да почнеш от хигиенист или бюфетчия/бюфетчийка/....

[


Е, за да станеш "кон", трябва да си бил "магаре" известно време... :?
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: В МВР има недостиг на кадри

Мнениеот SYNOPTIK » 08 Яну 2010, 23:48

Така е,slaron,когато има равно начало,но когато човек има образование и знаещ език/примерно/,изпълнява "катърската" роля,за сметка на "братовчедката",просто защото няма подходящ роднина...
Цяла рода има при мен от ЛРТП-служители.
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: В МВР има недостиг на кадри

Мнениеот osata » 08 Яну 2010, 23:58

SYNOPTIK написа:Така е,slaron,когато има равно начало,......


Има един лаф:

Конкурсното начало, не означава конкурсен край !!!
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: В МВР има недостиг на кадри

Мнениеот Deacon Frost » 09 Яну 2010, 00:00

Добре бе, един пример. Аз съм човек със средно образование, отлично владеещ англииски, писмено и говоримо, имам и серитфикат. Физически съм здрав и годен по всички параграфи. Мотивиран и отговорен обаче... въпреки това ако имам връзки ще се възползвам, защо да не го направя ? Както каза, по-добре аз да вляза с връзки отколкото братовчедката на някой дето незнае защо иска да е в МВР ?
Turbos make torque, torque makes fun.
Deacon Frost
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 67
Регистриран на: 19 Дек 2009, 23:18

Re: В МВР има недостиг на кадри

Мнениеот BARETATA » 09 Яну 2010, 00:08

Щом си толкова подготвен,защо са ти връзки и защо все си мислиш,че някой с връзки ще те прецака
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: В МВР има недостиг на кадри

Мнениеот osata » 09 Яну 2010, 00:10

BARETATA написа:Щом си толкова подготвен,защо са ти връзки и защо все си мислиш,че някой с връзки ще те прецака


Защото е прав.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: В МВР има недостиг на кадри

Мнениеот BARETATA » 09 Яну 2010, 00:16

А стига де,само връзки са Ви в главата,не всичко е връзки
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта