Ежедневните нападения и Обиди срещу служители-МВР.

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Ежедневните нападения и Обиди срещу служители-МВР.

Мнениеот osata » 05 Яну 2010, 22:38

Барета, не си попаднал на човека... искаш ли да ти разкажа за едно момче така като теб, прав, здрав , сега е при нашите барети..... - задържат едно наркоманче пласьорче с наркотик, след 24 часа си го освобождават, пича си излиза от районното ( по времето когато биг брадър го нямаше още )ходом, отива при един доктор, той му гипсира крака, отива във военна прокуратура и познай колко бели косъма имаха колегите??? познай на какво ги осъдиха на първа инстанция, познай и на втора? А трета почти винаги потвърждава, какво чудо стана, кой натисна...но си бяха с крака в затвора...и това за едно малко пласьорче... познай ако беше някой с пари?

Един доктор, една измислена снимка... = средна телесна повреда. Дали ако някой иска, няма да те изработи красиво и елегантно...
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Ежедневните нападения и Обиди срещу служители-МВР.

Мнениеот Куче » 05 Яну 2010, 22:39

Те това е проблема при нас Оса..... виновните звънят веднага на високопоставените хора и с теб е свършено за секунди ,макар че ти си прав и изпълняваш съвестно закона. Аз лично съм уволняван поне 23 или 25 пъти вече не помня от такива люде :evil: Но с годините както се казва вече свикнах....но със шуробаджинащината не мога да свикна брат :twisted: , боли ме и това е!
все се надявам тая държава да се оправи някога......... :oops:
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Ежедневните нападения и Обиди срещу служители-МВР.

Мнениеот BARETATA » 05 Яну 2010, 22:44

osata написа:Барета, не си попаднал на човека... искаш ли да ти разкажа за едно момче така като теб, прав, здрав , сега е при нашите барети..... - задържат едно наркоманче пласьорче с наркотик, след 24 часа си го освобождават, пича си излиза от районното ( по времето когато биг брадър го нямаше още )ходом, отива при един доктор, той му гипсира крака, отива във военна прокуратура и познай колко бели косъма имаха колегите??? познай на какво ги осъдиха на първа инстанция, познай и на втора? А трета почти винаги потвърждава, какво чудо стана, кой натисна...но си бяха с крака в затвора...и това за едно малко пласьорче... познай ако беше някой с пари?

Един доктор, една измислена снимка... = средна телесна повреда. Дали ако някой иска, няма да те изработи красиво и елегантно...


Братко не се правя на герой,ама то е ясно ,че сме на принципа "На боя - Майстор няма".Попадал съм на подобни,но понеже имаше и ние на кой да попаднем и накрая излезе истината.Жалко е,че много мои приятели напуснаха ето заради това,не само заради безпаричието.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Ежедневните нападения и Обиди срещу служители-МВР.

Мнениеот osata » 05 Яну 2010, 22:48

Куче написа:Те това е проблема при нас Оса..... виновните звънят веднага на високопоставените хора и с теб е свършено за секунди ,макар че ти си прав и изпълняваш съвестно закона.


Аз съм го казвал и преди - един комисар ( рибата знае кой ;) ) вървейки пеша вижда патрулен автомобил спрял в бус лентата, шофьорът стои вътре а другият нагъва баница на тротоара..сега дали е отивал към колата не знам, след което се звъни по веригата на долу и резултата е "ела в районното и ауан на водача защото спрял в бус лента при знак .. и т.н., обаче, другите лукс и не толкова лукс автомобили... там комисаря не си вади картата да вземе отношение... защо ли? Рибата пак знае - тихият фронт, там са мъже някои хора.....

Та, какво да очакваш от човек, който вижда ГРЕШКАТА единствено в своите служители, а не и в тези около тях. А този човек има много власт. И не само той!
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Ежедневните нападения и Обиди срещу служители-МВР.

Мнениеот Куче » 05 Яну 2010, 22:50

osata написа:

Един доктор, една измислена снимка... = средна телесна повреда. Дали ако някой иска, няма да те изработи красиво и елегантно...




Защото в тая тъпа държава няма закони.....заради такива корумпирани доктори хиляди колеги берат ядове и да не казвам ,че някои момчета с по-слаба психика си слагат край на живота от измеслини на сила проблеми.
Барета, много пъти съм ходил на военна прокуратура братле......а ти недоумяваше защо Златко се чудеше че съм още в полицията. 8-)
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Ежедневните нападения и Обиди срещу служители-МВР.

Мнениеот BARETATA » 05 Яну 2010, 22:52

Е такива тигри - ВЪН,АМА ВЪН.Ще се прочисти нашата система,идва това Време,Оптимист съм.Няма да се насажда негативизъм в Обществото.И нападенията и обидите ще ги има,но не така,както са сега.Да ,да да брат,отговори ми на въпроса,благодаря ти
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Ежедневните нападения и Обиди срещу служители-МВР.

Мнениеот Куче » 05 Яну 2010, 23:12

BARETATA написа:Е такива тигри - ВЪН,АМА ВЪН.Ще се прочисти нашата система,идва това Време,Оптимист съм.Няма да се насажда негативизъм в Обществото.И нападенията и обидите ще ги има,но не така,както са сега.Да ,да да брат,отговори ми на въпроса,благодаря ти


Виждам че си оптимист братле , дано си прав! Дано спре тая шуробаджинащина в тая държава и накараме нашите деца да останат и живеят в България.
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Ежедневните нападения и Обиди срещу служители-МВР.

Мнениеот BARETATA » 05 Яну 2010, 23:16

Ще стане,няма как.Винаги съм вярвал,няма такова нещо , до кога,няма а Сега и след това ... :idea:
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Ежедневните нападения и Обиди срещу служители-МВР.

Мнениеот PAOLON » 05 Яну 2010, 23:17

Куче написа:Виждам че си оптимист братле , дано си прав! Дано спре тая шуробаджинащина в тая държава и накараме нашите деца да останат и живеят в България.
Е те това нема а стане.И как ще стане като сега я има ,значе още поне 25-30 год. ;)
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Re: Ежедневните нападения и Обиди срещу служители-МВР.

Мнениеот Lord » 05 Яну 2010, 23:19

Приятели, ако е възможно не бъдете така крайни, напротив нека всички сме умерени и да си свършим работата докрай, сигурен съм, че тогава ще дойде доверието и подкрепата! Така че нека си довършим работата!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта