Ежедневните нападения и Обиди срещу служители-МВР.

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Ежедневните нападения и Обиди срещу служители-МВР.

Мнениеот BARETATA » 05 Яну 2010, 23:20

Няма да е толкова време,няма да е.Стига с песимизмът,стига с Отчаянието,горе главата,ще се преборим с това ,както и с всичко друго,обаче има едно "САМО ДА НИ ИМА..."
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Ежедневните нападения и Обиди срещу служители-МВР.

Мнениеот PAOLON » 05 Яну 2010, 23:23

Да няма да е толкова,аз казах най-малко.
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Re: Ежедневните нападения и Обиди срещу служители-МВР.

Мнениеот BARETATA » 05 Яну 2010, 23:26

Не съм съгласен и докато съм жив,независимо вътре или вън от МВР,нещата най-накрая ще се оправят.Ей къде е Вярата а,къде е Амбицията а ?Има я във всички Вас,ама понякога я мачкате вътре във Вас
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Ежедневните нападения и Обиди срещу служители-МВР.

Мнениеот Куче » 05 Яну 2010, 23:30

Lord написа:Приятели, ако е възможно не бъдете така крайни, напротив нека всички сме умерени и да си свършим работата докрай, сигурен съм, че тогава ще дойде доверието и подкрепата! Така че нека си довършим работата!


Да, понякога съм доста краен Лорд , но ми е останало поне достойнството! 8-) . Доверието и подкрепата ще дойде, ако всички сме единни и преодолеем проблемите заедно. Трябват и такива като теб-Умерени ;) , да успокояват топката , че иначе ще стане ...мазало :evil:
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Ежедневните нападения и Обиди срещу служители-МВР.

Мнениеот PAOLON » 05 Яну 2010, 23:31

Каква вяра бре пич-един пие с началника,друг напуска района и отива в съседен ГРАД при гаджето, трети..... абе писна ми. :evil:А Иванчо при началника щот нахокал един гражданин и той се жалвал, нищо, че е виновен .Иванчо не е трябвало да го хока не било негова работа. :roll:
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Re: Ежедневните нападения и Обиди срещу служители-МВР.

Мнениеот osata » 05 Яну 2010, 23:36

Куче написа:Да, понякога съм доста краен Лорд ., ..... Трябват и такива като теб-Умерени ;) , да успокояват топката , че иначе ще стане ...мазало :evil:


Нещо против субтропичните ли имаш? :lol: :lol: Той умерения климат.... е хубаво нещо :D
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Ежедневните нападения и Обиди срещу служители-МВР.

Мнениеот BARETATA » 05 Яну 2010, 23:37

Не казвам,че няма проблеми,ама не се Предаваме,заради нещо,а се борим за това.Да всички сме изнервени,но стига с обидите и клеветите.Гнилостта я има навсякъде.Не желая ,както беше 2009 година да ходя бавно в Своге.Няма гаранция,че няма да има подобни моменти сега през 2010,дано никога да няма,но все пак се борим нали ?
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Ежедневните нападения и Обиди срещу служители-МВР.

Мнениеот Куче » 05 Яну 2010, 23:41

PAOLON написа:Каква вяра бре пич-един пие с началника,друг напуска района и отива в съседен ГРАД при гаджето, трети..... абе писна ми. :evil:А Иванчо при началника щот нахокал един гражданин и той се жалвал, нищо, че е виновен .Иванчо не е трябвало да го хока не било негова работа. :roll:



Споко бре пич , гледам и ти набираш като мен бързо. Това поне ме успокоява че не съм сам :D
ако те е ядосал началник му кажи лафа за реката и камъните.......Началниците са реката , а подчинените камъните. Реката минава и заминава , а камъните остават :lol:
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Ежедневните нападения и Обиди срещу служители-МВР.

Мнениеот малкия » 05 Яну 2010, 23:41

Lord написа:
BARETATA написа:Тук искам да попитам "Болното" ни Общество,така ли мислят да си отстояват интересът,да желаят да имат силна Полиция и като цяло МВР.Това ли е решението? Отговарям - Не сте познали - Всички ще бъдете Наказани,съгласно Законите в РБ.


Ще изкажа [b]лично мнение:

КОЛЕГА, МИСЛЯ ЧЕ НЕ СИ ПРАВ!

Обществото не е виновно, не е възможно, просто! Обществото са нашите роднини, приятели, съседи, познати и непознати, всички те са това, което ги принуждават да бъдат отношенията, определени от политиците. Те /политиците/ са кормчиите, задаващи курса на движение на държавата! Обществото не е виновно за този курс, напротив, много е вероятно да е потърпевшо.

Твоето мнение ми напомня стария виц: Висш полицейски служител гледа през прозореца към площада отпред и си мисли: "Егати, колко много хора не са в затвора!"

BARETATA, не мисля че ни е нужна "силна полиция", мисля че е нужна работаща полиция.

Колега, обществото ще защитава интереса ни, когато покажем, че сме заслужили това. А, ние не сме. Длъжник сме /служителите на МВР/ на обществото, когато покажем, че умеем да си вършим работата, професионално, в рамките на закона и наистина твърдо, в най-кратки срокове, едва тогава може да очакваме подкрепа от средностатистическия гражданин на страната, т.е. от обществото! ;)
Така мисля!


Lord, май наистина говорите за едно и също. Колкото до езиците - не са много различни. Аз обаче имам да вметна нещичко. Да, със сигурност сме длъжник на обществото - и това обществото го разбира много добре. Но, от друга страна, държавата пък е длъжник в много отношения на нас. И ако държавата си погаси дълговете, на нас ще ни бъде май доста по-лесно да се издължим на обществото. Въпросът е това обществото разбира ли го... И какви са възможностите му да въздейства върху държавата. С две приказки - имаме ли гражданско общество или това същото е част от някаква мечта?
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Ежедневните нападения и Обиди срещу служители-МВР.

Мнениеот Куче » 05 Яну 2010, 23:43

osata написа:
Куче написа:Да, понякога съм доста краен Лорд ., ..... Трябват и такива като теб-Умерени ;) , да успокояват топката , че иначе ще стане ...мазало :evil:


Нещо против субтропичните ли имаш? :lol: :lol: Той умерения климат.... е хубаво нещо :D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта