СОБТ: БЪЛГАРСКИТЕ АНТИТЕРОРИСТИ

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: СОБТ: БЪЛГАРСКИТЕ АНТИТЕРОРИСТИ

Мнениеот dakota_ » 06 Авг 2014, 19:09

Значи,че има такава възможност за създаване на териториални звена и се уточнява как ще функционират,ако бъдат създадени...
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: СОБТ: БЪЛГАРСКИТЕ АНТИТЕРОРИСТИ

Мнениеот PDP_89 » 09 Окт 2014, 18:33

Здравейте. Искам да питам, някой знае ли, колко често има конкурси за влизане в СОБТ. Възрастта от значение ли е, а ръстът и теглото? :) и кои са най-важните качества, които ги гледат на приема за да имаш шанс да влезеш.. или просто си издържаш тестовете и си вътре. Ако някой който е работил или кандидатствал в СОБТ и е запознат с подбора ще му бъда много благодарен, ако даде повече подробности.
PDP_89
Нов
Нов
 
Мнения: 7
Регистриран на: 04 Юни 2014, 20:37

Re: СОБТ: БЪЛГАРСКИТЕ АНТИТЕРОРИСТИ

Мнениеот dakota_ » 09 Окт 2014, 20:39

PDP_89 написа:Здравейте. Искам да питам, някой знае ли, колко често има конкурси за влизане в СОБТ. Възрастта от значение ли е, а ръстът и теглото? :) и кои са най-важните качества, които ги гледат на приема за да имаш шанс да влезеш.. или просто си издържаш тестовете и си вътре. Ако някой който е работил или кандидатствал в СОБТ и е запознат с подбора ще му бъда много благодарен, ако даде повече подробности.


В СОБТ не се толерира лигавенето,посредствеността /простотията/ и доста други от сорта на изброените!
Ето ти линк http://www.sobt.mvr.bg/default.htm тук можеш да прочетеш какво е СОБТ!
Всичко друго ти е обяснено в този форум http://www.police.ba4ka.com/viewtopic.p ... &start=765
Даже надзирател в затвора е успял да разбере какво е това СОБТ и как се постъпва на служба в СОБТ и ти е дал един приличен отговор.
Има една приказка "Всичката Мара втасала,само *утката си несресала... "
Научи да уважаваш хората,които ти дават отговори на зададените от теб въпроси,мисли върху отговорите и ако имаш допълнителни въпроси ги задавай,но недей да "кацаш" от форум във форум и да задаваш едни и същи въпроси,само да се намираш на приказка...
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: СОБТ: БЪЛГАРСКИТЕ АНТИТЕРОРИСТИ

Мнениеот PDP_89 » 10 Окт 2014, 16:01

dakota_ написа:
PDP_89 написа:Здравейте. Искам да питам, някой знае ли, колко често има конкурси за влизане в СОБТ. Възрастта от значение ли е, а ръстът и теглото? :) и кои са най-важните качества, които ги гледат на приема за да имаш шанс да влезеш.. или просто си издържаш тестовете и си вътре. Ако някой който е работил или кандидатствал в СОБТ и е запознат с подбора ще му бъда много благодарен, ако даде повече подробности.


В СОБТ не се толерира лигавенето,посредствеността /простотията/ и доста други от сорта на изброените!
Ето ти линк http://www.sobt.mvr.bg/default.htm тук можеш да прочетеш какво е СОБТ!
Всичко друго ти е обяснено в този форум http://www.police.ba4ka.com/viewtopic.p ... &start=765
Даже надзирател в затвора е успял да разбере какво е това СОБТ и как се постъпва на служба в СОБТ и ти е дал един приличен отговор.
Има една приказка "Всичката Мара втасала,само *утката си несресала... "
Научи да уважаваш хората,които ти дават отговори на зададените от теб въпроси,мисли върху отговорите и ако имаш допълнителни въпроси ги задавай,но недей да "кацаш" от форум във форум и да задаваш едни и същи въпроси,само да се намираш на приказка...



Виж, може да ти се е сторило несериозно от моя страна това, че задавам въпроси и в двата форума, но искам да знаеш, че съм изчел абсолютно всичко за МВР, СОБТ, НСО, ДАНС и т.н.(закони, форуми и т.н.) в интернет. Питам за неща, които не са конкретизирани никъде.Целта ми не е да се намирам на приказка, а да разбера повече подробности за кандидатстването и влизането в една от службите
PDP_89
Нов
Нов
 
Мнения: 7
Регистриран на: 04 Юни 2014, 20:37

Re: СОБТ: БЪЛГАРСКИТЕ АНТИТЕРОРИСТИ

Мнениеот dakota_ » 10 Окт 2014, 19:46

Не мога да видя,но мога да прочета!
Всичко каквото можеш да получиш като информация за кандидатстване си го получил и дори имаш приложени линкове.
Има информация,която не можеш да получиш,защото е класифицирана информация и касае само служителите на съответните ведомства.
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: СОБТ: БЪЛГАРСКИТЕ АНТИТЕРОРИСТИ

Мнениеот nrg » 18 Ное 2014, 20:32

Здравейте, интересува ме има ли възможност за поръчка и закупуване на календари на СОБТ за 2015 година. Ако има такава възможност, има ли вероятност за доставка по куриер или друг начин, понеже не съм от София. Цената е без значение.
Благодаря!
nrg
Нов
Нов
 
Мнения: 11
Регистриран на: 17 Юни 2014, 15:49

Re: СОБТ: БЪЛГАРСКИТЕ АНТИТЕРОРИСТИ

Мнениеот dakota_ » 18 Ное 2014, 20:45

Цената винаги има значение ;) Календар няма как да закупиш,но ако проявяваш интерес в тази посока,може да си закупиш една хубава книга "Червените барети: Командосите от СОБТ" на Пламен Григоров. Автора е от Г.Оряховица справил се е добре,има и други добри попадения по сходни теми.
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: СОБТ: БЪЛГАРСКИТЕ АНТИТЕРОРИСТИ

Мнениеот nrg » 18 Ное 2014, 20:50

dakota_ написа:Цената винаги има значение ;) Календар няма как да закупиш,но ако проявяваш интерес в тази посока,може да си закупиш една хубава книга "Червените барети: Командосите от СОБТ" на Пламен Григоров. Автора е от Г.Оряховица справил се е добре,има и други добри попадения по сходни теми.


Благодаря за отговора, а книгата я знам и мисля в най-скоро време да си я поръчам :) Между другото преди години един приятел ми беше дал малко календарче (за портмоне) и голям календар на СОБТ...баща му беше зам. началник на едно Зонално жандармерийско управление, може би той ги е намерил по някъкъв начин...
nrg
Нов
Нов
 
Мнения: 11
Регистриран на: 17 Юни 2014, 15:49

Re: СОБТ: БЪЛГАРСКИТЕ АНТИТЕРОРИСТИ

Мнениеот dakota_ » 18 Ное 2014, 20:54

nrg написа:
dakota_ написа:Цената винаги има значение ;) Календар няма как да закупиш,но ако проявяваш интерес в тази посока,може да си закупиш една хубава книга "Червените барети: Командосите от СОБТ" на Пламен Григоров. Автора е от Г.Оряховица справил се е добре,има и други добри попадения по сходни теми.


Благодаря за отговора, а книгата я знам и мисля в най-скоро време да си я поръчам :) Между другото преди години един приятел ми беше дал малко календарче (за портмоне) и голям календар на СОБТ...баща му беше зам. началник на едно Зонално жандармерийско управление, може би той ги е намерил по някъкъв начин...


Жандармеристите /военните/ и когато няма начин намират начин :D За това,още се носи славата на "ония със зелени чорапи" ;)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: СОБТ: БЪЛГАРСКИТЕ АНТИТЕРОРИСТИ

Мнениеот nrg » 18 Ное 2014, 20:57

dakota_ написа:
nrg написа:
dakota_ написа:Цената винаги има значение ;) Календар няма как да закупиш,но ако проявяваш интерес в тази посока,може да си закупиш една хубава книга "Червените барети: Командосите от СОБТ" на Пламен Григоров. Автора е от Г.Оряховица справил се е добре,има и други добри попадения по сходни теми.


Благодаря за отговора, а книгата я знам и мисля в най-скоро време да си я поръчам :) Между другото преди години един приятел ми беше дал малко календарче (за портмоне) и голям календар на СОБТ...баща му беше зам. началник на едно Зонално жандармерийско управление, може би той ги е намерил по някъкъв начин...


Жандармеристите /военните/ и когато няма начин намират начин :D За това,още се носи славата на "ония със зелени чорапи" ;)


Хаха така е, благодаря още веднъж за отговора, щом няма начин за календар ще си остана само с книгата. :D
Поздрави!
nrg
Нов
Нов
 
Мнения: 11
Регистриран на: 17 Юни 2014, 15:49

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта