СОБТ: БЪЛГАРСКИТЕ АНТИТЕРОРИСТИ

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: СОБТ: БЪЛГАРСКИТЕ АНТИТЕРОРИСТИ

Мнениеот MihailYanev » 08 Фев 2012, 20:52

Съжелявам,на 15 години съм,а академията на МВР и след това СОБТ са ми най-големите цели..и все пак искам да знам за какви пари се говори,защото ще трябва да се поддържа семейство след време и все пак се изискват средства...
MihailYanev
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 08 Фев 2012, 13:41

Re: СОБТ: БЪЛГАРСКИТЕ АНТИТЕРОРИСТИ

Мнениеот SYNOPTIK » 08 Фев 2012, 22:39

MihailYanev написа:Съжелявам,на 15 години съм,а академията на МВР и след това СОБТ са ми най-големите цели..и все пак искам да знам за какви пари се говори,защото ще трябва да се поддържа семейство след време и все пак се изискват средства...

МВР е Призвание,MihailYanev !
Ако мислиш за пари,то по-добре попитай колко е средният заем теглен от един служител в МВР !?
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: СОБТ: БЪЛГАРСКИТЕ АНТИТЕРОРИСТИ

Мнениеот BARETATA » 08 Фев 2012, 22:54

MihailYanev , хубаво е да имаш цели и мечти . А , завърши си образованието и тогава му мисли , едно ще ти кажа , дали е командос от СОБТ или редови служител от МВР , разлика няма . Ето ти отговор - заплатите НЕ са европейски , успех.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: СОБТ: БЪЛГАРСКИТЕ АНТИТЕРОРИСТИ

Мнениеот Lord » 09 Фев 2012, 12:34

MihailYanev написа:Съжелявам,на 15 години съм,а академията на МВР и след това СОБТ са ми най-големите цели..и все пак искам да знам за какви пари се говори,защото ще трябва да се поддържа семейство след време и все пак се изискват средства...


За да сбъднеш мечтата си е необходимо да очертаеш приоритетите си, например:
1. Здраво учене и отлични оценки и диплома.
2. Отлична физическа подготовка.
3. АМВР и пак здраво учене.
4. Каквото сабя покаже. :)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: СОБТ: БЪЛГАРСКИТЕ АНТИТЕРОРИСТИ

Мнениеот KVD1 » 09 Фев 2012, 21:07

Ще си позволя да изкажа малко по-различно мнение. Въпреки, че нашата професия е призвание в истинският смисъл на думата, не може да се отрече факта, че все пак сме наемни работници които с това си хранят семействата. Това че го правим с нещо което обожаваме е щастливо стечение на обстоятелствата. Познавам много достойни полицаи които въпреки че си обичаха работата, бяха принудени да напуснат за да осигурят по-висок стандарт на живот на близките си - въпрос на личен избор. Та в този смисъл хората може би са прави в стремежа си да получават макс.информация за да могат да планират нормално развитието си. В противен случаи ще са много случаите на постъпващи в МВР заслепени от мечти, които доста бързо отстъпват място на реалността под натиска на битовизмите от които така или иначе никои не може да избяга. Та така млади приятелю - ако постъпиш в МВР със средно образование, към момента можеш да разчиташ на около 680-750 лв. Ако постъпиш след като завършиш висше образование - около 860-950 лв. Сумите са ориентировъчни. Разликите идват от различни добавки и т.н. Пък ако станеш и началник.... :) Успех и здраве на всички.
KVD1
Нов
Нов
 
Мнения: 12
Регистриран на: 01 Май 2011, 21:43

Re: СОБТ: БЪЛГАРСКИТЕ АНТИТЕРОРИСТИ

Мнениеот psychooo » 15 Фев 2012, 18:30

Здравейте!
Всички Вие ,които сте по-вещи кажете две думи за Спецотряда "Кобра". За там какъв е необходимия стаж в системата ?! Извинете ме , че задавам въпрос ,който не е свързан със СОБТ , но незнаех къде другаде е по-удачно да го задам. Поздрави
psychooo
Нов
Нов
 
Мнения: 27
Регистриран на: 27 Юли 2010, 14:20

Re: СОБТ: БЪЛГАРСКИТЕ АНТИТЕРОРИСТИ

Мнениеот osata » 15 Фев 2012, 22:30

psychooo написа:Здравейте!
Всички Вие ,които сте по-вещи кажете две думи за Спецотряда "Кобра". За там какъв е необходимия стаж в системата ?! Извинете ме , че задавам въпрос ,който не е свързан със СОБТ , но незнаех къде другаде е по-удачно да го задам. Поздрави


А защо никой не пита какви са необходимите умения :mrgreen: .
Аз затова съм само "командос на картинка" ;) , повече ми харесва да ходя на работа с дънки :mrgreen: , едно време скачах от място 260см, а сега мога да прескоча локва :lol:
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: СОБТ: БЪЛГАРСКИТЕ АНТИТЕРОРИСТИ

Мнениеот BARETATA » 09 Мар 2012, 19:27

ОБЯВА

Специализираният отряд за борба с тероризма - МВР обявява прием за вакантни длъжности

с особена отговорност от категория "Е" - полицай - старши полицай (командос).

Изпитите с кандидатите - държавни служители с присъдена категория "Д" или "Е", за заемане на вакантните длъжности ще се проведат на територията на СОБТ-МВР, както следва:

* Психомоторен тест, на 29.03.2012 г. от 9.30 ч.
* Обща физическа подготовка по нормативи на СОБТ-МВР, на 30.03.2012 г. от 9.30 ч.

За допълнителна информация, "Човешки ресурси" тел. 02 98 2-69-51
http://www.sobt.mvr.bg/Za_SOBT/priem.htm
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: СОБТ: БЪЛГАРСКИТЕ АНТИТЕРОРИСТИ

Мнениеот oto skorzeni » 10 Мар 2012, 11:00

Още не могат да попълнят щата,при условие,че сигурно една трета от кандидатите за полицаи постъпват на служба с идеята да се пробват в СОБТ.
oto skorzeni
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 220
Регистриран на: 02 Фев 2010, 22:52

Re: СОБТ: БЪЛГАРСКИТЕ АНТИТЕРОРИСТИ

Мнениеот To4eH » 10 Мар 2012, 18:45

Ами няма и да могат да си го попълнят колега...като знам каква е физическата подготовка на болшинството служители и на тези , които тепърва влизат в системата.Единственият начин да си попълнят бройките е да почнат пак да пускат външни конкурси.
To4eH
Нов
Нов
 
Мнения: 23
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 10:29

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта