Абсурди.мвр.бг

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Абсурди.мвр.бг

Мнениеот osata » 18 Дек 2009, 22:22

Току що гледах забавното шоу Комиците по БТВ, и какъв абсурден абсурд забелязох - сред официалните гости беше зам. шефа на стоичния КАТ ... тъй като актьора Любо Нейков играеше сцена на катаджия със палка тип "пътен работник" ( с червен кръг без надпис ) зам. шефа на кат му подари съвсем истинска полицейска стоп палка с надпис "МВР"..... като в замяна на шега взе неговата за прословутата си известна колекция от 100 стоп палки от различни държави... И това в национален ефир. Изглежда раздаването тип "син буркан Стоичков" е модно сред висшият ешалон в МВР.
Абсурда е следният - висшият служител в МВР раздава на хаос полицейски атрибут ( стоп палка ) по цял свят за да попълва частната си колекция. По логични изчисления до момента е раздал най-малко 100 полицейски стоп палки.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Абсурди.мвр.бг

Мнениеот BARETATA » 19 Дек 2009, 03:08

Ето ти грабежа е готов
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Абсурди.мвр.бг

Мнениеот jim beam » 19 Дек 2009, 12:27

Аз в Илиенци съм виждал да се продава не само стоп палка с надпис МВР,но и син буркан на цена 15 лв.В Кюстендил има коли които нямат нищо общо с каквито и да е служби които имат полицейски звуков сигнал.Така,че който е решил да се оборудва и да се прави на полицай,поне според мен,това му е най-малкия проблем.Абсолютно всичко се продава от радиостанции и скенери до униформи... :(
Ако ще губиш,бъди сигурен,че ще загубиш борейки се,а не предавайки се!
jim beam
Полицай
Полицай
 
Мнения: 182
Регистриран на: 23 Окт 2009, 12:52

Re: Абсурди.мвр.бг

Мнениеот osata » 19 Дек 2009, 18:12

jim beam написа:Аз в Илиенци съм виждал да се продава не само стоп палка с надпис МВР,но и син буркан на цена 15 лв.В Кюстендил има коли които нямат нищо общо с каквито и да е служби които имат полицейски звуков сигнал.Така,че който е решил да се оборудва и да се прави на полицай,поне според мен,това му е най-малкия проблем.Абсолютно всичко се продава от радиостанции и скенери до униформи... :(

Вярно е, доста от оперативните автомобили при нас са с буркани от магазина.... но както написах:
Абсурда е - висшият служител в МВР раздава като подарък полицейски атрибут ( стоп палка ) в национален ефир. Най-вероятно изписана от домакина на столичния кат по разпореждане на началника.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Абсурди.мвр.бг

Мнениеот jim beam » 19 Дек 2009, 19:32

Да,неуместно и глупаво е началници да раздават полицейски атрибути ей така за шоуто...
Ако ще губиш,бъди сигурен,че ще загубиш борейки се,а не предавайки се!
jim beam
Полицай
Полицай
 
Мнения: 182
Регистриран на: 23 Окт 2009, 12:52


Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта