12.12.2009 ???

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: 12.12.2009 ???

Мнениеот osata » 11 Дек 2009, 19:22

Логично е от десетки хиляди служители на МВР да има хора, виждащи по различен начин нещата.
Логично е от милиони българи да има хора, виждащи по различен начин нещата.

На какво се чудим? Човека си изказва мнението, логично е някои от нас да разбират мнението му по различен начин.

В края на краищата дори и хитови филми гледани от милиони по света си имат критици, които не ги харесват.

Това е било спонтанното решение на българските полицаи, участващи в протеста, така са се развили нещата. Един ще казва - браво, друг ще казва - не трябваше така. Един харесва руси, друг чернокоси.....

Аз винаги съм се радвал когато граждани пишат мнението си тук - за наше съжаление повечето са недоволни от това, което виждат в МВР. За жалост..... имат право. Но нека не забравят, че рибата се вмирисва от главата...


Хайде сега да се върнем на темата.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: 12.12.2009 ???

Мнениеот Lord » 11 Дек 2009, 20:40

Sir Humphrey написа:Защо някой като изкаже мнение, което е встрани от "правата вяра", автоматично го приемате като заяждане и едва ли не лична обида? Още повече, конкретният човек подкрепя исканията на полицаите...


...извинявай, но този път си се изказал, като дърта свекърва. В този форум никога не е имало спуснати директиви за позицията на нечия права вяра, второ - адресираш мнението си едва ли не към всички потребители, заради два-три поста, не повече и трето - искания на полицаи никога не е имало, 6-те искания касаят всички служители на МВР. ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: 12.12.2009 ???

Мнениеот Sir Humphrey » 11 Дек 2009, 20:59

Точно защото този форум е много-много-много по-толерантен от другия, се учудих на мнението на дознателката. И си викам "Значи и тя била от онези, който се палят от особено мнение"...
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: 12.12.2009 ???

Мнениеот Lord » 11 Дек 2009, 22:05

...хубаво, и тя е учасник в дебата, има право на мненине, ти, аз и другите също..., не се дразни от подобни неща и не си вади генерални заключения, приятелю..., дано не ме обяваш за ментор, просто съм за плутокрация, в рамките на правилата...
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: 12.12.2009 ???

Мнениеот Sir Humphrey » 11 Дек 2009, 23:18

Прав си. Извинявам се, че отместих дискусията в тази плоскост.
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: 12.12.2009 ???

Мнениеот BARETATA » 12 Дек 2009, 20:08

Sir Humphrey написа:Точно защото този форум е много-много-много по-толерантен от другия, се учудих на мнението на дознателката. И си викам "Значи и тя била от онези, който се палят от особено мнение"...


Да питам и мен ли слагаш в този знаменател ??? Ама карай остави ,няма значение
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Предишна

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта