Празните джобове на МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Празните джобове на МВР

Мнениеот monika » 05 Дек 2009, 16:38

Ама вие и парно ли имате? :shock: Направо ме убихте!
Сериозно, при нас още не са пускали парното в Областната дирекция - "нема нафта". Занесла съм си една моя печка- духалка, аз й викам "фукла" и карам така. :?
"Ако съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш" - Майка Тереза
Аватар
monika
Полицай
Полицай
 
Мнения: 141
Регистриран на: 22 Авг 2009, 10:18

Re: Празните джобове на МВР

Мнениеот Sir Humphrey » 05 Дек 2009, 16:52

При нас има инсталация, но радиаторите са топли единствено?
а) в коридора
б) в тоалетната
в) а+б

Чакам вашите предположения :)
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Празните джобове на МВР

Мнениеот Куче » 05 Дек 2009, 16:52

monika написа:Ама вие и парно ли имате? :shock: Направо ме убихте!
Сериозно, при нас още не са пускали парното в Областната дирекция - "нема нафта". Занесла съм си една моя печка- духалка, аз й викам "фукла" и карам така. :?



Той ако те разбере оня...." Сър" , че пускаш духалка ще видиш ти Мони... :lol: Той в тях на тъмно ходи пък там където работи..няма ти разправям какъв терор е :lol:
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Празните джобове на МВР

Мнениеот Sir Humphrey » 05 Дек 2009, 17:11

Направо е неописуемо!

Откакто съм там аптеките около м-вото дръпнаха нагоре само от продажба на антидепресанти! :D
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Празните джобове на МВР

Мнениеот osata » 05 Дек 2009, 17:15

Ние сме на газ.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Празните джобове на МВР

Мнениеот Куче » 05 Дек 2009, 17:32

Sir Humphrey написа:Направо е неописуемо!

Откакто съм там аптеките около м-вото дръпнаха нагоре само от продажба на антидепресанти! :D



Вярвам ти... :lol:
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Празните джобове на МВР

Мнениеот фиеста » 05 Дек 2009, 17:44

Докато в старата ми работа мръзнех като циганче на гарата, сега ще пукна от жега в новата. В старата не че нямаше парно, а и парнаджия даже си имаше, който между другото и лятото си е на работа, но нямаше кой да се справи с една въздушна тапа в радиатора в стаята ми и се пускаше и ел.печка. А сега пак парно има, както и непрекъснато отворени прозорци, че не се трае.
фиеста
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 219
Регистриран на: 26 Авг 2009, 17:44

Re: Празните джобове на МВР

Мнениеот Lord » 05 Дек 2009, 19:29

monika написа:Ама вие и парно ли имате? :shock: Направо ме убихте!
Сериозно, при нас още не са пускали парното в Областната дирекция - "нема нафта". Занесла съм си една моя печка- духалка, аз й викам "фукла" и карам така. :?


За пръв път откак съществува полиция, т.е. 130г. и при нас няма да се достави нафта. Параджията следи внимателно прогнозите, за да източи водата, когато стане критично. :( Защо не я източи още сега ли..., ами горкия все си мисли, че цистерната с нафта ще дойде, просто не му се вярва, че това е възможно... :roll: шейсетгодишен наивник...

Сигурно ще прозвуча, като глупак с въпроса, къде ни е сметката, защото вместо да се докарат 20 тона нафта, министерството ще плати ток, равностоен на 100 тона. ;) Ама важното е, че ще отчетем икономия на нафта! :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Празните джобове на МВР

Мнениеот ribaflic » 06 Дек 2009, 08:15

Да си продължа списъка...
9.Да се ограничи правото на разговори с чужбина на служителите, които нямат нищо общо с международното сътрудничество.
10.Столът бил пред закриване.Няма пари за зареждане.От края на миналия месец има заповед, с която се забранява на служителите да взимат храна за вкъщи, защото нямало пари и е криза.В същото време всеки божи ден служители от съда, прокуратурата и ДАНС идват да се хранят в стола на ОД.И дори водят съпругите/съпрузите си.Това ако не е поредната подигравка с нас, здраве му кажи.Оставям настрана пенсионерите от МВР, които идват също, защото лично за мен, те поне са заслужили тази привилигия.
11.Прекратяване на порочната практика на назначаване на на служители за ВНД, особено в случаитекогато те не отговарят на условията за кандидатстване за определен конкурс.ВНД получава заплатата за длъжността и категорията, на която е назначен.Така се стига до абсурда в продължение на години служител от кат.Г да получава заплата за кат.В, че дори и Б+заплата за заеманата длъжност.Конкурс за титуляр не се обявява и така до края на света.Според мен МВР е ощетено по този начин, както са ощетени и редовите служители, които чакат за по-горна степен на длъжност или категория два пъти повече от предвидените в закона срокове :?
12.Ревизия на щатното разписание във всички структури и изготвяне на ново като се стъпи на изводите от ревизията.От тази дейност могат да се очакват чудеса.
13.Правилно прилагане на Наредбата за СУЦ, защото освен че не се прилага по начина, по който е замислена, тя не се разбира както трябва.Какви са тези масовки с оценките 5 и 6-да не сме открили и приложили на практика нов модел за контрол над престъпността? И защо за началниците на групи и сектори има отделни протоколи за оценяване?С разпределянето на сумите за допълнително материално стимулиране по ротационен принцип/за да няма сърдити/ не само, че не ми се повишава мотивацията, но ми убиват и желанието за работа.По-мотивиращо за мен е да изравнят сумите на ДС и ЛРТП и да се спре това напрежение между тях.Сумите по СУЦ да се предвиждат при масовост на оценка 4.
Аватар
ribaflic
КОМИСАР
 
Мнения: 549
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Предишна

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта